Jump to content

prikull

Kasutajad
 • Content count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About prikull

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/31/1987
 1. randmed

  Ei ole küll kuulnud ,et teeks pigem läheb ranne tugevamaks lihtsalt.
 2. Nahk rebeneb.

  no minu puhul see küll tõsi ei ole , sest mul ei ole ebakulturistlikult suur rasva %...
 3. Nahk rebeneb.

  Jajah peaks vist steroidid maha jätma
 4. Nahk rebeneb.

  Selline mure ,et nahk lihtsalt rebeneb kaenla alt ja läheb õlani välja(sellised väiksed rebendid).Ja see on püsind juba kaua aega nii ,et ei parane ära....Mis rebendite puhul üldse tegema peab? Ei tohi üldse venitada neid kohti enam v?On äkki kellegil kogemusi ja teab kuidas nendest lahti saab sest need ei näe just kõige ilusamad välja..Aga jah loodan , et keegi oskab midagi tarka öelda selle kohta.
 5. RevalSport

  Mult on Revalist kaks telefoni ära varastatud kapist aga jah saal meeldib nii ,et ei ole viitsind klubi vahetada.Nüüd tean ,et ei ole mõtet enam telefoni trenni võtta kaasa.Ainuke asi mis praegu häirib ongi dušš...
 6. 100% Whey Gold Standard vs. Proteiin No.1

  Ise kasutan ka praegu No1 ja võin öelda ,et minu arust on see parem kui whey gold.
 7. Cell-Tech VS Satur8 VS Adenergy

  Ise küll sellega ei nõustu ,sest kui esimest korda Cell Techi proovisin siis sain kohe aru ,et see on parim kreatiin mida proovind olen.Kohe esimeses trennis suutsin suuremate raskustega teha.Kuid jah hind on suht kallis sellel.Satur 8 olen ka proovind aga seda proovisin kunagi ammu kui alles väga algaja olin ja ei teadnud toitumisest ja treenimisest midagi nii ,et selle mõju ei oska täpselt öelda.Mäletan aint seda , et maitse oli väga hea sellel.
 8. Suvex lihastesse...saaks äkki abi?

  Pane otsingusse suveks lihastesse ja sa leiad enda küsimusele vastused.
 9. Regulaarne külastus

  Ise pole ka käinud spetsiaalse spordi arsti juures kunagi.Ei tunne vajadust ka eriti..
 10. Võta nädal vabaks ma soovitan.Ja siis proovi uuesti.
 11. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

  18-20 on rekord selle kaaluga mis mul praegu on.Kaal 101 kg. Vanus 18.
 12. Endal oli täpselt sama asi mingi 1-2 kuud tagasi.Mul tulenes see sellest ,et ei teind piisavalt üks kord soojaks ja punnitasin rinnalt surumises liiga palju ja pea hakkas jubedalt valutama.Selline valu oli ,et mine või lolliks.Siis jätsin trenni pooleli ja puhkasin paar päeva ja läksin uuesti trenni.Tegin soojaks korralikult peavalu oli juba ununenud ja lõuatõmbe ajal kui teist seeriat tegin lõi uuesti sellise valu sisse ,et pidin pooleli jätma.Peale seda võtsin nädala täiesti vabaks trennist ja see aitas valu oli kadund.Ei teagi mis mul seal peas juhtuda võis.Igatahes proovi puhata ja kui ikka hakkab käi arsti juurest läbi.
 13. Suveks vormi?

  Valk+trenn üksi ei võrdu sul mingi lihas...Süsivesikuid pead sa nagunii sööma ,et energiat saada..Ja rasv tuleb sul siis kui sa sööd rohkem kaloreid kui kulutada jõuad..
 14. Reval-Sport

  Ise olen ka mingi 2 aastat juba revalis käind.Selle ajaga on mul sealt 2 telefoni varastatud,dušš ei tööta normaalselt,saun on mingi imelik,enne ei old kappe piisavalt õnneks neid tuli juurde.Aga käin seal aint sellepärast et saal on normaalne.
×