Jump to content

mikks

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mikks

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.02.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tere. Kas keegi oskab seletada järgmist probleemi? Olen 25aastane noormees (85 kg), kes regulaarselt jõutrenni ei tee, aga samas on mul aastaid meeldinud kodus nn ajaviiteks kätekõverdusi teha. Suutsin koos kätekõverduste käepidemetega (ja ka ilma) korraga teha vähemalt 10-15 aeglast ja sügavat kätekõverdust, olenevalt käte positsioonist. Mõni päev tegin mitu korda päevas, mõndadel päevadel ei teinud üldse, aga aastaid olen suutnud vähemalt nii palju teha, mõni periood isegi rohkem. Kolm nädalat tagasi otsustasin üle mitme aasta jõusaali külastada. Treenisin ülakere, ei kasutanud suuri raskusi ja koormus oli mõõdukas ning tegin ka venitusi. Lihased olid 3-4 päeva pärast valusad, aga see peaks olema normaalne. Sellest ajast saati ma kätekõverdusi ei teinud, kuni üleeilse päevani. Ei teinud ka muud jõutrenni, olen vaid jooksnud. Aga vahi. Keres ja kätes on selline tunne, nagu poleks elu sees kätekõverdusi teinud. Napilt suudan 10 poolikut kätekõverdust teha ja seda ka ainult ühe seeria. Mida veel olen tähele pannud, on see, et rinnalihased on venitades tänaseni kanged. Ju tuleb siis uuesti regulaarselt harjutama hakata nii palju kui suudan ja teha ka vastavate lihaspiirkondade venitusi. Kas keegi oskab seletada, miks mu lihased niimoodi "kärbunud" on? Mure on tegelt suur, sest aastaid olen suutnud enam-vähem normaalselt kätekõverdusi teha, aga nüüd juba toenglamangus olles hirm, et kukun rinnuli põrandale. Aitäh
×