Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. südame tugevdamine

    Terv! Käsisin arsti juures hiljuti ja ylevaatlusel selgus et süda nõrga võitu ja kaal ka suure võitu.Niisiis eesmärk tugevdada süda.Milliseid treeniguid teha et südant tugevdada ja kas on mingied eri nippe(toit,toidulisand)mis aitaks sydant tugevdada.Olen 21 aastane,märgin ära.Ja tahan terveks eluks tugevat südant,mitte 30 aastasena hakata probleemitsema.Märgin ka ära et kaal on 115kg ja pikkus 189cm. Kõik abi ja mõttet oodatud!Tänan vastukaja eest
  2. krt olin kindel et Liiva saab seekord tiitli
  3. KRT suured panused olid kirbu peale pandud.Aga tema ajad veel tulevad,kust kirbust tranformeerub elevant lihas
  4. Leukic Hardcore?

    millised Muscletehci tooted yltse parimad on?Ja kuidas ntx mõjus Gakic Hardcore?
  5. Leukic Hardcore?

    proovin ära!
  6. Treening.

    Terv! Mõtlesin kysida ennem kas selline kava sobib kunagi sai tehtud ja oli norm.6x nädalas treeningut.45 min päevas ja yks keha osa(ntx rind).7. päev puhkus,või tavaliselt areoobne 45min.Koormust ei ole elus,toitumine,puhkus väga viis ja taastustoidulisad ka.Kas peaks kreattini ka võtma et taastus parem?Ning kas ylekoormust ei tee,kunagi tegin ja siis oli hea nii teha.Kas sobib? Äitähh arvamuste eest!
  7. Treening.

    nojah sedant kyll,pole jah mõtet nii teha
  8. Treening.

    nojah korra päevas 45 min pole minusugusele aja kaotus,kuna tööd ei ole.Tundub et mulle sobib nii paremini,saan enesetunde saalist,saan lihast vormida ja ei kurna,vähemalt ei tunne kurnatust.45 min 6x nädalas on käkitegu
  9. Top 5 lemmik kulturistid - välismaa

    1)Arnold Schwarzenegger 2)Frank Zane 3(Ralf Moeller 4)Ronnie Coleman 5)Phil Heath
  10. Treening.

    vb vähendada ntx 9-10 seeriani
  11. Kreatiin

    Terv! Kas kreatiin monot tasub kasutada ka taastus vahendina?,eeldades et treeningmaht suur.Lisaks kasutan proteiini,sysikaid,bcaa.
  12. Treening.

    1.Rind:4 harjutust,4 seeriat(45min).2.Selg:4 harjutust,4 seeriat(45min).3.Reis:4 harjutust,4 seeriat(45min).4.Õlg 3 harjutust,4 seeriat+trapets 1 harjutus,4seeriat(kokku 45min).5.Biiceps 3 harjutust 3 seeriat,triiceps 3 harjutust 3 seeriat(kokku 45min).6.Säär 2 harjutust 4 seeriat,kõht 3 harjutust 4 seeriat,alaselg 1 harjutus 6 seeriat(kokku 45min).Siis puhkus 7 päev.Tehes 45 min 6x nädalas ei kurna ja on toidukava,puhkus maxsimaalne,toidulisandid.
  13. Üks lihasgrupp päevas!

    Terv! Toitumismenüü on Otilt tellitud,toitumine paigas.Treeningkava olen hakkanud uuesti tegema yks lihasgrupp päevas 7päeva nädalas,eelmine aasta sai ka tehtud nii ja niimoodi tuli kõige rohkem massi.Suurele lihasele 5 harjutust(rind,selg,õlg,reis)ja 4 seeriat.väikestele 3-4 harjutust(biiceps.triiceps,säär,kõht,alaselg).Olen palju kuulnud et nii ei tasu eriti aga samas Schwartz treenis omalajal jõhkralt iga päev ju mitmeid tunde.Jõusaalis ka yks tüüp kes treenib nii ja talt võtsingi selle idee.Tüüp ise on treenind nii ca. 15a.Tulemus on kõva.Kulturisti kategooriasse ei kuulu,aga lihaskond on võimsalt arenenud.Niisama arvamusi?
  14. Jõusaal põhiliselt!

    Terv! Kas sobib treenida sellise viisiga et kuni 4 korda nädalas jõudu ja aeroobset mitte teha sest ilma selleta keha isiklikult mul areneb paremini,meeldib palju liikuda aga looduses,ja jalutan palju 10000 sammu tuleb päevas ära.Kas see võiks tasa teha?
  15. jooga?

    Terv! Kas ntx 1h jooga/pilates läheb aeroobse alla või anaeroobse ja kui kas seda võib teha ntx 3x nädalas jooksu asemel,lihtsalt jooga meeldib rohkem
  16. Terv! Väheke vaja nõu sel teema.Kas on vahet kas muna söön hommiku või õhtul,putru kas alati hommikul,liha alati lõunal jne.?Või kama kaks millal sööd liha ja muna ja putru.Millised on põhilised vaatenurgad kellaaegade ja ainete suhtes? Suured-suured tänud vastajatele!!!
  17. Kindel söök kindlal kellajal.

    jah enam vähem,seega yle 33g yhe portsuga ei saa ntx kui söön ära 400g kanafileed siis tähendab et see ei loe yle jäänd läheb potti,see ongi mu suur kysimus?
  18. Kindel söök kindlal kellajal.

    kahju et sa ka toitumiskavasi ei tee
  19. jooga?

    käisin joogas,meeldiv oli,eks koormust ikka sai kindlasti,kuid ei saa jah võrrelda raua tõstmisega
  20. jooga?

    kaloried ta eriti ei põleta jah
  21. Terv! Niisiis mõtlesin selle yle et kas on loota tulevikus tugevaimaid,täiustatumaid valke,kreatiine,rasvapõletajaid jne.Võtaks mitte lähistuleviku vaid nii 10 aasta jooksul.Sooviks arvamusi,linke kui leiate ja mõtteid sel teemal Tänan!
  22. Puder.

    Terv! Söön putru paljude einete kõrvale kana,munade ja muu liha seda tuleb kokku 2-3x päevas erinevate putrude,maitseb ning ei söö eriti kartulat,kas sel on mõtet ja kasu ka või pole mõtet nii palju päevas seda syya?
  23. Terv! Vaatasin netis ringi ja leidsin mehe kellest lihtsalt saab motivatsiooni ammutada.Nick Scott-kehaehitaja kes on ratastoolis ja sellest olenevalt teeb ikka trenni areneb ja areneb,käib juba võistlustel ja tal pole mingit raskust teha trenni ja endaga hakkama saada.Siis paneb ikka mõtlema kas ikka pingutan piisavalt,kui vaadata meest kes ikka täiustab enda tervis ja keha,olles autoavarii üle eland ja saab hakkama!Link kodulehel http://www.wheelchair-bodybuilding.com/
  24. Tervitused Hiinas!

    eriti ei suuda uskuda aga eks näib,see oleks vahva!
×