Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. kõhulihased ja hüpe

    Ja üleüldse mis on treeneri ülesanne?? Mina leian,et treeneri ülesanne on panna oma mehed või siis naised võimalikult hästi mängima!? Ja võimalikult hästi mängimiseks on vaja kõike,kiirust,äkilist kiirendust,head hüppevõimet,platsitunnetust,jõudu jne jne.... Ja kui treener nendega asjadega ei arvesta ja lahmib ainult kuiva kossutrenni siis see pole ju õige treener!! ?????? Vastuväiteid,arutlusi...???
  2. kõhulihased ja hüpe

    Hmm võibolla trennis kus sina käid,ei treenita. (ise olen küll näinud jõusaalis viibijaid koos treeneriga spetsiaalseid jõutreeningud tegemas,ja ka spetsiaalselt hüppevõimele harjutusi sooritamas) Kuid mina mõtlen,rohkem nooreme põlvkonna esindajaid. Kui hakata juba noorest peale treenima eraldi hüppevõimet,siis paari aastaga on see ju meeletu ja meeskond jälle teistest üle. Kuid kui vaadata Eesti korvpalli taset,siis ilmselt sellepärast see tase võrreldes muude euroopa riikidega on? Kui sina väidad,et ei tehta trennis hüppevõimet arendavaid harjutusi !?
  3. kõhulihased ja hüpe

    Huvitav,huvitav.. Ütlesid,et oled korvpalliga pea 9 aastat tegelenud,selle järgi eeldane,et käid korvpallitrennnis!? Ja 9 aasta jooksul pole treener teile õpetanud või teiega kõhulihaseid teinud? Või näiteks spetsiaalseid harjutusi hüppevõime parandamiseks?
  4. tahad invaliiidiks jääda v? anna puhkust! ei taha ;p a teist kätt või jalgu ikka võib teha ?? Nädal puhkust ei tee sulle ju midagi halba ainult kasu! Saab su ranne taastuda,saab kesknärvisüsteem puhata,saavad lihased puhata,lähed jõusaali ja palju värskem inimene!
  5. Endal oli randmega sama jama valutasid päris kõvasti. Ostsin randmesidemed... Kaks nädalat kandsin iga harjutusega..valu läks üle.. Nüüd kannan randmesidemeid ainult raskemate harjutuste puhul,mis koormavad rannet tugevalt või seavad nad ebaloomuliku asendisse.. Näiteks kitsa haardega surumine.. Soojendusseerijate puhul ei kanna kunagi samuti ka mitte tõõseerijatel..ainult siis kui asi väge maksimumi peal,kuna muidu võivad randmed nõrgaks lihtsalt jääda. Nii et alusta randmesidemetest,proovi! Mul endal näiteks küll enam mingeid probleeme pole.Ja fastum geelid ja säärased... hmm mina eelistan küll pigem liigesetoite.Näiteks no1,mis sisaldab juba seda.
  6. Endale tehtud treeningkava

    Asjad mis on valesti: Esimene päev: Rind,rind,rind,biits,biits,triits,triits,rind Teed rinnalihase algul ära ja siis jällegi lõpus rind?Pole enam mõtet rinda lõpus teha parem jäta pec tec lõpus ära ja vaheta nädalate kaupa,et üks nädal teed hantlitega lendamist ja teine nädal selle asemel pec tec masinal. Samuti kui treenid rinda,saab triitseps päris hästi koormust,mistõttu oleks mõtekas teha teise lihasgrupina triitsepsit. Ja üleüldse venib päev liiga pikaks,mistõttu teeks ma sinu asemel esimese päeva nii: Lamades surumine kangiga 3 x 6-8 Kaldpinnal surumine kangiga 3 x 8 - 10(vahetaks üle nädala,st üle nädala teeks hantlitega kaldpinnal surumist) Kaldpinnal hantlitega lendamine 3 x 10-12(vahetaks üle nädala,st teeks üle nädala pec tec masinal) Triitsepsile lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 8 - 10 Triitsepsile ploki alla surumine seistes 3 x 8 - 10Biitsepsile üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10 Scott pingil kangi tõste. 3* 10-12 Biitsepsid püstiseistes hantlitega 3 x 8 - 10(jällegi vahetaks üle nädala,st üks nädal teeks kons. hantlitega,siis kangiga jne) + kõht Teine päev Väga segane,mitte kohe kui midagi ei saa aru. Ühesõnaga teeks nii selg,õlg,trapets. Seljale head harjutused: Jõutõmme,lõuatõmme,laia haardega ploki tõmbed ülalt,traktor, Õlg: Kukla tagant kangi surumine,hantlite tõsted ette,küljele Trapets:õlakehitused kangiga või kangi tõste kukla alla.. + kõht Kolmas päev: Kindlasti jalad!!! Ja kükk kang turjal on selle päeva võlusõna!! Mida võiksid kindlasti selle päeva harjutustesse panna! Ja pool tundi aeroobset ei teeks ka paha.. Kui sul midagi paremat välja pole mõelda,või ei taha kellegi spets. poolt koostatud kava võtta,siis loe mu postitus läbi ja mõtle ka ikka teinekord kui midagi koostama hakkad. Kindlasti ei ole minu poolt pakutud variant ka nii hea aga mõtlemisainet peaks jaguma!
  7. palun nõu!

    Mees, häbene oma lollust, ausalt. järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti Järelikult on ju siis valed!?!? Eks sa mees mine ja proovi triitsa iga päev treenida ja vaata kaua vastu pead.
  8. Effektiivne treening

    2004 aasta eriti foorumit ei külastanud,foorumitarkusi ja neid artiklitest loetud tarkusi ma veel treeningul ei kasutanud. Siis olin täiesti algaja veel. Ainult uue kavaga pihta hakates täheldasin esimestel päevadel lihasvalu.Nädal mõõdas ja peale trenni kunagi enam lihased ei valutanud,seni kuni jälle uus kava. 2005 aasta suve lõpul kulutasin väga palju aega erialase kirjanduse peale,trennid muutusid üha korrektsemaks ja kontrollitumaks. Jõusaali minnes jätsin ego maha ja hakkasin maksimaalselt keskenduma korduste ja keskendumise peale. Mida tõi see aga kaasa?!? Tõi kaasa selle,et peale igat trenni on mu lihased mida ma trennis treeninud olen kolm päeva alati väga valusad.Umbes viie päevaga on kõik ok,ja sellepärast olen leidnud,et minule on kõige parem treeningviis üks kord nädalas ühte lihasgruppi.Umbes 80% trennidest on ka maksimaalse pingutuse ja kurnatuseni. Mis aga mu jutu point on!? Jutu point on see,et sellel aastal olen saavutanud kolm korda paremad tulemused lihaskasvus kui eelmine aasta poole pikema perioodi jooksul! Ja seda oma lihastega mis peale igat trenni valusad on!!! Nii , et endale mõjub paremini see kui kurnan lihast iga kord maksimaalselt ja trennijärgsetel päevadel need valusad on. Aga nii palju kui on ka erinevaid inimesi,on ka erinevaid mõtteid!!!
  9. Mis mind hirmutab :S

    Staatilised harjutused on sellised harjutused kus võtad sisse mingi asendi ja hoiad end niimodi pinges teatud aja. Näiteks: Maas pikali lamades on sul käed ettesirutatud,jalad sirged taga ja maast lahti,ehk siis "taeva" poole. Tunned pinget ja säilitad seda. Ise alustasin kuskil 2*40 sekundit igal hommikul,kuna veel septrmbri kuus oli seljas selline valu,et jube. Mõned nädalad hommikul ja asi korras,ei mingit valu! Teine variant staatilisest harjutusest on näiteks jõusaalis seljasirutajapingil hoiad end nii kõrgel kui saad. Sõltuvalt tugevusest kas ilma lisaraskuseta,või raskusega.
  10. Avaldage arvamust!

    Loomulikult, oleks nats imelik treenida ainult ülakeha. Jalapressi teen 100kg. No 100 kg pole küll jalapressi juures mingi näitaja. Kui ise alustasin äsja 16 aastaseks saanuna siis tegin jalapressi ühes linna klubis 200 kg,kuna rohkem ei tohi seal masinale laadida, ja koolis ka umbes sellise raskusega. Kuid noh masinad on ka erinevad. Aga tulemus oli ainult prsses põlved Võtsin jalapressi harjutustes välja keskendusin rohkem kükile ja asi korras.
  11. Mis mind hirmutab :S

    Asi pole ei pingis,ei tehnikas ega kallakus. Arvatavasti on asi selles,et sul kõhulihased liiga tugevad võrreldes alaseljaga. Kui kunagi tegid hommikuti kõhulihaseid siis nüüd on need oma "vastasega" alaseljaga liiga tugevad ja seljal pole piisavalt lihaseid mis pinget maandaks,endasse võtaks. See on esimene märk,et peaksid hakkkama rohkem alaseljale põõrama. Sobivad ka staatilised harjutused hommikuti.
  12. nalja peab ju saama!

    Mul ka küki ajal tagant ikka lühikesed püksid täitsa pooleks kord läksid. Ja sama lugu,et ainult mul polnud naljakas.
  13. mis värk on?

    Kreatiini jaoks tõesti,sellega olen nõus! Kui natuke vara proteiini jaoks?? BS ausaltõeldes. Proteiini peab tarvitama alati!Ükskord kas teed trenni või ei. Iseasi on see kust need vajalikut annused kätte saadakse.Kas toidust või pulbrist.
  14. Hingamine

    Kuidas teil ikkagi selle hingamisega siis on? Tahaks teada,kas te jälgite trenni ajal oma hingamist.Et näiteks harjutuse alguses hingate sügavalt sisse ja harjutuse lõppfaasis lasete õhu välja? Kui tähtis on ikkagi õige hingamine? Ise pole veel suutnud endale õiget hingamist trennis külge harjutada,lihtsalt väga raske on lugeda korduste arve ja pingutada nii
  15. mis värk on?

    Ütleme nii,et 5kg nelja kuuga on normaalne siis,kui sa oled paar aastat juba trenni teinud. Aga 5 kg nelja kuuga algajal,kes alles alustas on ikkagi väga vähe.Arvestades veel seda,et tarbid kreatiini ka.(On õeldud,et algajal peaks esimese paari kuuga jõunäitajad suurenema 20-100%) Milles võib siis viga olla? Kas treenid korralikult,suudad raskusi kontrollida mitte ei lähe egoga suruma?!? Äkki teed rinnale liiga vähe harjutusi äkki jällegi liiga palju? Kas sa toitud korralikult?!? Võibolla ei taastu su lihased järgmiseks trenniks ära. See variant tundub kõige loogilisem,kuna sa kolm nädalat said puhata ja kohe tulemus paranes. Kolm päeva ju nädalas võib tunduda vähe,kuid tegelikult ta pole nii vähe midagi. Soovitaks eelkõige sul oma harjutuste korrektsuse ja puhtuse üle vaadata ja toitumisele ka pilk peale visata.Kui sul toitumine on korras ja harjutuste sooritus ka siis arvan,et teed lihtsalt liiga palju harjutusi ühele lihasele.
  16. Jooksime talvel väljas?

    http://amazon.ee/main.php?main=artikkel&co...w=1&textID=2691
  17. Kas on mõtet?

    No siis arvan,et su isal on sulle palju rohkem õelda ja soovitada kui meil
  18. Elu hind

    1) Ei vajutaks. 2) Ei vajutaks,vahest küll siis kui väga raskes majanduslikus seisus oleks.(näiteks kodutu) 3) Üldjuhul ei vajutaks,kuid kui ainult siis kui teaks ,et inimene oleks seda väärt!
  19. Tahaks end vormi ajada!

    ma elan kohas kus sellist asja pole nagu jõusaali treenerit vot selles probleem ongi No sel juhul ei jää midagi üle kui end asjaga kurssi ajada,sirvida amazonis,lugeda foorumist,lugeda artikleid,erialast kirjandust nt "Kulturism kõigile" ja vaikseltpidi katsetama hakata! Ega kulbiga tarkust ei suuda isegi treener valada,ise olen küll kõik endal käel selgeks õppinud ja usun,et õpin ka edasi! Alati on arenguruumi!
  20. Millega veel tegeled

    Võrkpall,korvpall ja mäel suuskadega ka vahel ikka sõidan. Kittarri ka meeldib tinistada.
  21. Spordimehed jõusaalis

    Nojah treenerist sõltub ikka tõesti väga palju,aga kui inimesel ikka tahtejõudu ega viitsimist ei ole, siis vaevalt hea treenergi teda tagant suudab sundida.
  22. Mr. Olympia 2005

    2 tundi 40 minutid ja 27 sekundit. Päris hea kvaliteediga kah,soovitan!
  23. Pilt !

    Päris hea tõesti:) Kuid trapets jätab minu arust väheke soovida ning lailihas samuti.
  24. Avaldage arvamust!

    Kõht on hea,aga jalga ka treenid või?
×