Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. Arvan,et Otti nad ei kukuta. Võimsad mehed tõesti muidu on,aga jalad...
  2. Tere Kiivikas

    Kahtlen,et ta sulle seda triitsepsi igapäev treenimisjuttu või sinu sõpradele rääkinud on. Ilmselt olete midagi lihtsalt tema jutust valesti aru saanud!
  3. Tere Kiivikas

    Mingisugune äraeksinud pubekas valab oma viha ja lollust välja On mul õigus?
  4. Tere Kiivikas

    Aga pane äkki oma pildid siia, saame kõik sind imetleda.. Seniks kuni sa pole seda teinud, jätad lihtsalt lambi-tondi mulje, kes ajab mõttetut illi suust välja. kui keegi siin lambi-tont on siis ei ole see igatahes mina.Ma ei saa sellest aru kuidas saavad üldse sellised tiltsid kellegile nöu anda kuidas toituda ja trenni teha kui endal on praktiliselt keha ümmargune 0!?!?PS! Kui keegi ennast puudutatuna tundis andge teada.. Kas hea treener peab just olema ise samal alal tipus,et nõu anda? Ja ootame sinu pilte
  5. Tere Kiivikas

    Minumeelest on küll lailihast piisavalt:)
  6. Vot siuke tore uudis

    Woww jääme siis ootama seda imeproteiini ja loodame,et hinnad liiga kõrgeks ei kujune.
  7. Jõusaaal ja kanep!

    Nojah kas sellest sõltuvus tekib sõltub inimesest enesest... Räägitakse küll kanepi mõjust ja halbadest pooltest,aga need uurimused on tehtud kõik ülisuurte koguste põhjal,mida inimene elu sees korraga ei tarbi. Samamoodi kui me teeme katse,kus alkoholi tarbitakse ülisuurtes kogustes pidevalt,kipun arvama,et alkoholi puhul on mõjud isegi suuremad. Kui nüüd rääkida kanepi ajaloost,siis Usa.s hipiliikumise ajal läks kanep väga moodu,keskmiselt 30% tarbis kanepit. Kellele aga see ei meeldinud? Arvata on ,et suurtele suitsufirmadele ja alkoholifirmadele,sest kui sul on üks parem alternatiiv olemas,siis väheneb teise tarbimine. Usa valitsus oli dilemma ees,kas legaliseerida kanep.Korraldati uurimused,kuid üpris kurbnaljakad,sest hiired pandi ruumi,kus oli umbes 40000 kanepisuitsu kogus ja seda pidevalt 6 kuu jooksul.Loogiline,et tulemus oli kahjustav.Kuid miks tehti sellised naljakad uurimised?Kas mitte suitsu,alkofirmade pärast? Ja peale seda keelustati kanep järjest erinevates riikides... Ise ei reklaami muidugi midagi,kuid omadest kogemustes võin õelda,et kanepist sõltuvust saada on üpris raske..(ise olen ikka mõned korrad tõmmanud,kuid seda väga harva paari kuuste vaheaegadega ja ausalt on suht pohh kas tõmban või mitte,aga fun on see sellegipärast
  8. kas amazon.ee nänni tehakse?

    Jah vana särk olemas,ootaks tõesti midagi uut! Kui särk või mistahes asi oleks stiilne ja mugav,siis miks mitte,kannaks isegi
  9. Enda omadest üks huvitav meelde jääänud: Olin siis umbes 7-8 aastane ja kuna majaligidal hea suur võsa paikneb,siis käisid seal pidevalt mängud(trihvaa). No ja kui ma siis jooksin ennast niiõelda vabaks lõõma vastu seina,siis jäi jalg ilusti äärekivi taha ise lendasin pea ees,õnneks vist õigesse kohta Selleks õige koht oli keldri suure ruumi aken mis ilusti maapinnaga paralleelselt on. No peale aknast läbinemist ootas veel kaks meetrit allpool kõva keldri betoonpind. Tulemus : katkine põlv,siiamaani arm jala peal,peas oli paar tsälka + katigene lõug. Suhteliselt hästi läks tegelikult,kui mõelda mis oleks võinud juhtuda,kui ma peaga vastu majaseina oleks lennanud. Ahjaa, see ka et pärast pidin uuesti oma jooksuoskusi demostreerima,kui üks vanatädi kõrvaltrepikojast tahtis mulle nõgeseid püksi pista. Teine jooks läks õnneks
  10. Dude! Mul juhtus peaaegu sama moodi, ja ka 5ndas klassis! Hüppasin kodus suure hooga lõuatõmbe kangile, kuid kang oli kinnitamata ja ma prantsatasin peaga vastu põrandat. Holy shit. Silme eest lõi mustaks, oh seda kisa ja nuttu. Peas on mul siiani muhk! Igatahes oli see äärmiselt vastik kogemus. Böö. mu endisel klassivennal juhtus ka kuskil 5 klassi kandis nii täpselt sama moodi
  11. Maitsvad proteiinipulbrid

    Oma maitseelamused: 1)Esimene proteiinijook oli kohalikust spordipoest ostetud pähklitükkidega jook mille nime küll enam ei mäleta,kuid mäletan seda,et see oli üks halvemaid maitseelamusi mu elus,peale seda seisin too 1,3 kg valk kapis,kuu hiljem müüsin sõbrale 25 krooni eest maha. 2)Vene Milk proteiin,nii shokolaadi kui vanilli maitselist jõin. Õelge mis tahate selle joogi kvaliteedi kohta,kuid maitselt jäävad talle 90% amazon.ee veebipoes müüdavatest valkudest alla. Nii et päris hea oli:) 3)Whey Lemon Super 1,8 kg - niipalju kui ma neid pakke olen kugistanud,siis kuni kiloni on väga hea,1,5 kiloni talutav ja viimased paarsada grammi on jubedad. Kuid hind on hea,mis on põhiline! 4) No.1 shokolaadi - joodav,lõpus hakkas juba vastikut paberi maitset viskama 5) No.1 maitsetu - pole muud sõnu kui jube,mulle ei maitsenud 6)Whey2-shokolaadi,maasika-mõlemad väga hea lahustuvusega,hea maitsega,mulle meeldisid. 8) Whey Gold Standard Rocky Road - kõige parem mida tarbinud olen,vaieldamatult parim maitse,parim lahustuvus,võrratu:)
  12. Ise olin nii tark ja pressisin suvelõpul maal pea sada lliitrit õunamahla. Naturaalne õunamahl,ilma lisandite ja magususainetega,sega kasvõi s***a sinna sisse,ikka maitset ära ei riku
  13. Keelatud ained-olete kasutanud?

    jah [ 7 ] [12.07%] 12% päris jube vaatepilt tegelikult
  14. tuunikala soolvees

    Juhis sulle va pedagoog või asi: 1) mine poodi 2) võta kätte suvaline tuunikalakarp ja loe pealt: Netokaal 185 g Kaal nõrutatult 130 g Ehk siis nõrutatult tähendab seda,et nõrutad vee sealt karbist välja. Netokaalu ei panda kunagi toote karbi või pakendi kaalu! See oleks juba toote kogumass!
  15. tuunikala soolvees

    Mina teeks nii 130x18:100=23,4gKuna kala on ju 130g Jep, nii on õieti! Krt, minge kooli - ei tea, siis ärge andke nõu!!!! Jutt on tööte valgusisaldusest, mitte kalast. Krt. ja ei ole õieti siis õige sõna vaid õigesti. Krt. küll poisid - plikad, mida te koolis teete????!!!! Kuule tööte valgusisaldus.... Kui 180 g on konserv ja sellest 130 g on kala siis loogiliselt on ülejäänud 50 g vesi? Ja kas sulle koolis õpeteti,et vesi sisaldab valku või mis...??? 130 kala see võrdub 1.3*18 g või mis??? Aga muidugi vahet pole ju,grammikesed siin või seal! Aga siiski asi on põhimõttes!
  16. Minu arvamus : Asi pole ikkagi mingis plõksimises,kuidas saab inimene kes ise tunnistas,et ta on tegelenud nende asjade müügiga ja pakkunud neid ise enne võistlusi sportlastele olla ühe liidu eesotsas,mis propageerib puhast sporti??????????
  17. Vend Vähi treeningkava

    + aeroobne See huvitaks ka väga just enne võistlusi.
  18. tuunikala soolvees

    Vaatan,loen,imestan.... Esimest korda kuulen sellist asja,tuunikala suht pikka aega olnud päevases menüüs! Nädalas laksan vahel 12-13 karpi sisse. Vahel 7. Kindel see,et igapäev karp.Muidugi erinevate maitsetega,õlis,soolavees ja tomatis,vahel teen tuunikala salatit,vahel segan toidu sisse. Aga jah tahaks väga näha ühte teaduslikult ära seletatud värki selle elavhõbeda kohta, aga jah tänapäeva maailmas vist ei saagi ju enam mõelda mis on kahjulik!? Enamvähem kõik on,aga näet sa ikkagi on keskmine eluiga pikenud tunduvalt kui nt 100 aastat tagasi. Kuigi jah see juba teine teema.
  19. Kui juba ala arendajatega tegu on ja nende taskust rahad tulevad siis aga palun.. Sooviks ka paar tonni siis:) Saaks vähemalt kuu korralikult toituda!
  20. Aga kes saab siis nüüd selle 50 000 endale:D:D:D ?
  21. Kes on foorumit algusaegadest külastanud,see peaks mäletame teemat selle samuse lõigu kohta,kus Kalmus postitas selle teema siia. Eks igaüks tegi sealt omad järeldused!
  22. "kuiv lihas"?

    Mõtlesin sama,mis tank,su jutu järgi küll eeldan et sul midagi "kuivatada" polegi Oeh oleks see tõesti nii lihtne,et rääkige kuidas saada... Tahtejõudu peab olema,teadmisi pead omandama! Mõned võtmesõnad sulle: toitumine , aeroobne Kasuta otsingut ja loe!
  23. Head Sõbrapäeva kõigile!!!

    Head sõbrapäeva kõigile ka minu poolt:)
  24. kõhulihased ja hüpe

    Julgeks vastu vaielda. Ja ma ei väitnudki,et platsitunnetust saab jõusaalist! Jah see on küll kaasa sündinud kuid kas on ikka täiesti võimatu arendada!? Näiteks tagurpidi joostes peaks õppima ka ju nägema seljataha,tunnetama mis seal taga toimub!? Võibolla ma ajan täitsa crappi,ma ei tea kuid tundub mulle,et nii on võimalik!?
×