Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. Lahustuv Vs Tavaline kohvi

    Lemmik kohv, tavaline kange must(ilma ühegi lisandita)
  2. Vot see on alles naine:D

    Ok pilt vaadatud, selge et naine ei saa selliseks lihtsalt proteiini süües, aga ka selge on see, et ükski naine ei saaks selliseks trenni tegemata... Nii, et ärge loopige teise tehtud tööd si*ga üle..
  3. Kes võidab tänase Eurovisooni !?

    Lõouks ometi, midagi erilist:) Soome oli ikka väga võimas(Y) siiamaani kummitab peas soome laul... Aga Ukraina tibi mmmm...:(Y) silm lausa puhkas.
  4. EKV 2006 - tulekul !

    Reede õhtu, b-vitamiini üledoos õlle näol:D
  5. Treeningu pikkus ja intensiivsus

    Vaata asi ongi selles,et kehale tunduvadki muudatused ebamugavad ja tihtipeale uued harjutused,võtted viisid tunduvadki ebamugavad... Aga just innovatiivsust on vaja, et üllatada keha
  6. Argo Ader - palju õnne !

    Õnne:)))
  7. 13.mai algusega kell 14.00 JÕUSAALIPÄEV! Külalistreener:ARGO ADER Euroopa Meistrivõistluste hõbe fitnessis Maaima Meistrivõistluste hõbe fitnessis Arctic Sport Club personaaltreener 14.00 Argo annab nõu - Milleks on kasulik jõusaalitreening! Naiste, meeste ja noorte- (kui vanalt alustada?) ning vanemaealiste treening. Kuidas toituda enne ja peale treeningut. (30 min) 14.30 Jõusaali näidistreening algajatele koos Argoga! (osavõtajatele jõusaaliprogramm paberil). (30 min) 15.00 Argo annab nõu – Edasijõudnute jõusaalitreening! Naiste, meeste ja noorte- ning vanemaealiste treening. Edasijõudnud jõusaalitreenija toitumine. (30 min) 15.30 Jõusaali näidistreening ja nipid edasijõudnutele koos Argoga! (osavõtajatele jõusaaliprogramm paberil). (30 min) 16.00 Kangidega (klubi uute vahenditega!) rühmatreening Argo juhendamisel aeroobikasaalis!!! NB! Piiratud arv 19 !! Registreeri !! TULE ISE JA VÕTA SÕBER KAASA! Päeva hind : 30.- , püsikliendid -50% Lisainfo tel 78 68 066
  8. Jõusaalipäev Võrus

    Profitis jah.. www.profit.ee
  9. Palju õnne, Pisikerosin !

    Õnnesoovid ei tee kunagi paha, palju õnne:)
  10. Särgid

    Jah, minu arvestuses läks ka präegusel hetkel see kang hambus juhtima, aga see (like me) oleks juba liiga ülbitsev seal sulgudes,eestis vääriks sellise kandmist vast paarkümmend inimest sel juhul
  11. Lemmikuks on Saku on ice ja red imperial.. Poolas viibides ostsin sealt ilmselt mingit tsehhi õlut Lech 0.66 liitrises rohelises pudelis ja peab tunnistama,et parimat õlut ma pole saanud kui oli LECH
  12. Särgid

    To 47: täiesti nõus sinuga ja sinu tehtud kavanditega...pole vaja mingite piltide ja suurte logodega üle pingutada.
  13. pikk treening

    Eks proovi järgi siis ja ütle meile ka
  14. Leib v6i sai???

    Kas pole mitte nii,et saias on kaheksast asendamattust aminohappest 6 või 7 olemas? Julged sa tõesti väita,et leib on 100% parem? Tuleb vaadata asja tervikuna,mitte ainult süsivesikute poole pealt,sest näiteks hommikult paar viilu saia söön ma alati,hommikused süsivesikud ei tapa ju...samuti peale trenni.
  15. Soovitage allavõtmisnippe

    Alati nii,et kui suvi tuleb,siis vaja kohe vormis olla,kui tulemused nii lihtsad tulema oleks,et 1.5 nädalaga end vormi viia,siis võiks ma ju teha teema stiilis,mida oleks vaja teha,et 2 aastaga mr.olympiaks saada.... Soovitus: rahune maha oma lisandite l-carnitinide ja värkidega,pane toitumine paika enne jne... Õues ilus ilm mine rattaga sõitma,korvpalli mängima,jooksma või midagi sellist..
  16. Mida mõtles Dennis ?

    Parim:)
  17. Aidake mõtelda!

    Pole isegi poksikotti vaja.. proovida võid näiteks varipoksi,st kujutad ette vastast,kaitsed ja lõõd.. Minut ja pulss on kõrgel
  18. Elektrilised keha stimulaatorid

    Palju maksab? Ostaks kamba peale ära ja prooviks.... Kusjuures täitsa hea mõte,otsiks kellegi,kes trenni ei tee,las ta katsetab üks kuu aega... Ja siis teeks niiõelda after and befor pildi:D Kuid kahtlen,et see pildi muutus nii hea välja näeks nagu reklaamis
  19. taseme näitaja

    Hakkab jälle pihta see halamine, et kõik toimub Tallinnas ja kes ei saa seepärast võistlustele, koolitustele, eksamitele jne tulla. Kui ikka teadmised on olemas, siis sa võtad selle ühe päeva ja käid ning teed oma asjad ära. Ma olen sunnitud tihti veetma mitu nädalavahetust kuus Tartus, et koolis käia. Oeh, miks ei võiks küll Tartu Ülikool Tallinnas olla!? Mis siin viriseda, ma ei saa aru. Ma saan sellest hoolimata tehtud oma töö, kooliasjad ja ka võistlusvormi. See iga asja peale virisemine on nõrkade tunnus. Tegijad võtavad asja kätte ja teevad ära! Peace No hakkab pihta jälle see jutt,et raha kasvab puu otsas. Nahhui naada mulle koolituste peale tuhandeid raista,teen parem ekskursiooni raamatukokku loen raamatuid,mõtlen ise miks asjad nii on jne..
  20. taseme näitaja

    Ja teisi,kes ei taha käia välja raha miskite koolituste eest mitte kuulata? Ma pigem arvan,et tegelikult saab enamvähem iga inimene ise aru, kes ise ka viitsib midagi uurida sellest kas inimene ajab lihtsalt lolli juttu või on seal natukenegi tarkust ka taga... Endale meeldib pigem ise katsetada ja järeldusi teha Just nii hakkan tunnetama oma keha ja vajadusi.
  21. proteiinilisandid vs. aminohapped

    Kulturistile on ikkagi glutamiin kõige tähtsam,kuna glutamiin on esimene aminohape,mida organism kasutama hakkab. Ja kui glutamiini puudust pole,siis teisi aminohappeid ei puututa vms?
  22. taseme näitaja

    No arvestagem ikkagi lõuna-eesti inimestega ka.
  23. taseme näitaja

    Kunagi mõtlesin ise ka,et need tegija ja värgid postituste arvu kohalt ikka kuhugi ei kõlba. Minu arust võiks juu nii ollla kasvõi,et keegi ise näärab selle nt mõni mode,kes sa oled kas algaja tegija või teadja või.... Kui inimene on jupp aega asjalikku vastuseid postitanud võib ju talle selle tegija alla panna ka
  24. Ott ja õpilased 14.04.06

    Aga no 14 kg pole 8 kuu kohta halb. Kui ma mõtlen end peale 8 kuud alustamist,siis ei taha parem meenutadagi.
  25. Mida mõtles Dennis ?

    On hea kui on tugev konkurents!
×