Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. Ja kuidagi kahtlane, et kui neti.ee-sse trükkida eestimaa maakonnad siis just see leht kohe silma torkab, nii-et sealt kohe mugav copyda oli:D? Tõde tõuseb, vale vajub!
  2. Viin

    Õllet ikka saab mõni kord nädalas võetud, reedeti kangemat kah vahest kui miski parem pidu, aga mitte eriti palju!
  3. 5 seeriat?

    Minule annab samuti püramiid parimaid tulemusi, ei kujuta ettegi, et teeksin baasharjutusi ilma püramiidita. Alustan kohe siis väga kerge raskusega ja pika seerijaga, suurendan raskust ja võtan kordusi vähemaks.
  4. Mida ja kui palju teha enda vanuse ja kaalu kohta?

    15 aastaselt olin umbes 75-80 kilo rasvaprotsent oli päris suur. hetkel 18 aastasena on kaal väga muutuv sügisel oli 115, hetkel 104 kg rasvaprotsent ikka tunduvalt vähenenud. pikkus 190 cm ja viimastel aastatel pole juurde visanud.
  5. 2 K duell - kes keda ?

    Sama lugu:D
  6. 2 K duell - kes keda ?

    Varasematel aegadel on ikka nii olnud, et kui olen midagi võitnud, siis olen helistanud peakontorisse ja andmed andnud või saatnud e-mailiga ja postikulu ise maksnud. Aga need dokumendi esitamised jne? Okei ma saan aru, et see vajalik aga vanadele kasutajatele seda?.. Isik teada, niigunii tuhandete eest kaupa aja jooksul tellitud ja mitmeid kordi nimed läbi käinud.
  7. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmus 13 Ott 15
  8. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Ei pane tähelegi neid, peaasi, er trenni teevad.. Kuid jah sellised ajavad närvi küll, kes pingi ära plokivad, ise seal mitte midagi tehes ja istudes..olgu nad siis noored või vanad. Täna näiteks trenni lõpus kui tegin kõhtu kõhumasinal, sellisel kus peal istud, siis seerija vahel tõusin püsti, et väheke sirutada, nii kohe hüppas üks soliidses vanuses naisterahvas pingile, tegi oma üks 10 kordust kerge raskusega ja istus edasi. Okei ootan siis minut, kaks venitan seni ta ikka istub edasi. Ega ma ennast segada ei lasknud, sest kõhulihasele väga lihtne teist harjutust leida, kuid ikkagi. arvestagem ka teistega trennnis. Üks kümme minutit istus seal ja tegi! Jaa ja algajatest veel. Täna keset trenni tuleb üks kutt minu juurde ja hakkab õpetama, et triitsepsile see jumala mõtetu harjutus, et tee parem seda ja seda ja et mis lihaseid sa üldse täna treenid. Mina siis, et okei õlg ja triits ja astusin minema oma käsikuga tõstet tegema.. Kutt siis jälle, et kuule proovi seda harjutust ja, et õlg triits mõtetu koos, et proovi nagu mina täna, et tee algul biitsa siis rinda, siis selga ja alles siis triitsa.. okei niipalju siis algajatest, kuigi end kah päris tegijaks ei pea, on mul kogemusi ikka paari aasta jagu.
  9. caffe latte

    CAffe latte isiklik lemmik:)
  10. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  11. MM Ostravas lühikokkuvõte

    Ott ikka tõsiselt heas vormis:) Ott, mis sa ise arvad, kas ehk polnud vorm parim sinu karjääri jooksul mis olnud!?
  12. 1. Ott Kiivikas kulturism - 90kg. 6.koht 2. Valju Jaagomägi kk - 170cm 16.koht 3. Kaido Voogla kk - 178cm 14.koht 4. Marek Morozov kk - 178cm 16.koht 5. Indrek Viska kk +178cm 16.koht
  13. Tagasi uudise / artikli juurde Pühapäevane MM – valikvõistlus Tallinnas Näituste spordihallis pakkus üksjagu pinget, sest vaatamata mitte suurele osavõtjate arvule olid võistlejad hästi valmistanud. Põhiline rebimine käis kahe mehe vahel, kes selgitasid selle, kes esindab Eesit maailmameistrivõistlustel klassikalise kulturismi kategoorias – 178cm. Need kaks meest olid Marek Morozov – mitmekordne eesti meister ja Kaido Voogla – tõusev täht klassikalise kulturismi vallas. Vaatamata suuremale kogemuste pagasile, pidi Morozov sedapuhku tunnistama Voogla paremust, maksvusele sai seekord lihtsalt Kaido par...
  14. Midagi huvitavat!

    Olen kindel, et ükski inimene ei suuda 10 nädalaga nii areneda, kas siis puhtalt või mitte! Selline mees peaks 2 aasta pärast siis Mr.Olympia olema, võimatu! Reklaam!
  15. Palju Õnne Inna Uit!

    http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=10768 Sovitan läbilugeda....
  16. Suured lihased teevad aeglaseks?

    To Enemy: Ronny oli enne kulturismiga alustamist Ameerika jalgpallur ja ma arvan, et ta on präegugi kiirem kui enamus meist ja maha niidaks vast ta kõiki meid.
  17. Teadlane lisas naljatades, et kui järgmine kord näete musklimeest sportautos mööda kihutamas, siis hingake sügavalt sisse ja mõelge, et see inimene ei pruugi oma olukorrast teadlik olla,» ütles Yale`i teadur. Teadlase suust see küll naljakas ei tundu
  18. Mr.Olympia 2006 - spekulatsioonid...

    Varsti võib olla Jay järgmine mees kellel üle viskab, et ta igavene teine.Eelmise aasta Mr.Olympia fideos oli ta vähemalt väga pettunud ja ütles, et on raske jätkata..
  19. Veel kanepist

    Kuidagi väga Feik jutt tundus, okei enamus tarbib alkoholi, iga inimene, kes on läinud hulluks on sis alkost? No way..
  20. Keegi oskab õelda vana Marek Liiva on? Eesti tulevikulootus, suht noor tüüp paistab olevat
  21. kas sobib see?

    Mina sinu asemel asendaks ühe päeva jooku jalatrenniga ja laupäev käiks ujumas. Aga jah niimoodi päris raske vastata, sõltub ka eesmärkidest ja kaua sa trenni oled üldse teinud(ise arvan, et päris algaja sa veel), kuidas üleüldiselt kehal taastumine on jne?
  22. Asjamees tank näitab jälle üles oma ebakompetentsust ja viitsimatust teemasse süveneda..
  23. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Arvan, et võidab brasiilia.. Ise hoian portogalile põialt, aeg maksta em-i eest kätte:)
  24. Uue kujundusega särk!

    Sõltuvalt hinnast, ostaks isegi kui väga soolane ei oleks:)
  25. Pigem vastupidi vast! naljamees..
×