Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. Wish List

    Täpselt sama mõte, isegi tegin kunagi kogemata niimoodi uue teema juurde. Võiks aga olla nt " Ava UUS teema foorumis" või midagi taolist.
  2. http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=181091 ilmselt oli tegu naljaga, pildigalerii peal ka kirjas, et vaata siit kuidas Otil tegelikult läks:)
  3. Erektsioon trennis

    Otsi naine endale!
  4. Pohjoismaiden mestaruuskisat 2007

    Jaa, hea sooritus, eriti Otilt:)
  5. ENNUSTA JA VÕIDA!!! Põhjamaade MV

    Kalmus- 3 Ott- 2 Imre- 2 Argo- 4
  6. DIETMIX OTSIB LOOSUNGIT

    Dietmix: perfect fix!
  7. DIETMIX OTSIB LOOSUNGIT

    Dietmix- parem kui seks!
  8. DIETMIX OTSIB LOOSUNGIT

    Söö end vormi!
  9. Olympia 2007

    Colemani vorm on küll väga kehv, tema kindlasti ei võida.. samuti pole väga kiita Jay vorm, kuid Dennis Wolf on väga heas vormis, hoian põialt temale!
  10. Soolatüügas

    http://www.derma.ee/products.php?bid=6 Minul aitas.
  11. Bodyfitness 1. Eve Olesk 2. Helina Villem Naiste kulturism 1. Merike Sula Fitness 1. Valeria Kozlovskaja Noorte ja Juunioride Absoluudi 3 esimest 1. Eiko Rapur 2. Henri Tohver 3. Kristjan-Johannes Konsap Klassikalise Kulturismi ja Meeste Kulturismi Absoluudi 5 esimest 1. Imre Vähi 2. Argo Vaible 3. Marko Tooming 4. Marko Rits 5. Ivo Pärle
  12. Jogurt vs Sheik??

    Heeeh, just hakkas uni tulema, aga mõni suutis oma postitusega naerma ajada!
  13. VAADAKE PILTE!

    Hea uudis see viimane:)
  14. VAADAKE PILTE!

    Jobu! Kallis fitness.ee andke mulle endeks see solvag! PS.PS Ärge mulle jälle hoiatust pange! On tore v? Oi mul poogen, plokkige ära, tehke mida tahate, jääte jälle ühest foorumikasutajast ja kliendist ilma.
  15. Massaz

    Huvitav oleks teada, et palju te massaazi eest maksate kah? Nagu tunnihind või? Lokaalne massaaz on tihtipeale odavam, ise nüüd lähen ka seljale lasen teha:)
  16. Pronkskuju

    Keskerakonna valides valib Venemaa. Teada, et Keskerakond saab oma raha otse Moskvast. Jumal hoidku meid Keskerakonna eest! Paras nimi oleks talle Idaerakond rsk..
  17. Pronkskuju

    Päris tõsine värk ikka Igaljuhul arvan ma, et siin need just "õnnestunud pärlid" kokku pandud, kus inimesed vastu ei hakka. Okei nendest saan aru, kus ikkagi minnakse 4-5 kesi kallale inimesele, kuid nt seal rongis.. Kaks kolm inimest tulevad ja peksavad, vennad istuvad maas pingil lootes et peksjad lahkuvad. Ise sellist olukorda nähes liituks kindlasti kannatajaga ja jagast selllistele tõbrastele parajad tohud. Ükskõik millega!
  18. Kanafilee

    No-nii kanafilee keetjad ja kasutajad, rääkige nüüd, mis kanafileed kasutate, millise firma toodang on hea. Ja võiks ka enamvähem hinna ära mainida?
  19. Ivo: Miks sa nii suur oled? VV: Sest ma teen trenni. Ivo: Miks ma nii väike tundun sinu kõrval olevat, ma teen ka ju trenni. VV: Sa ei ole väike, see on ju kõigest jälle Jokeri nali! Ivo: Jumal tänatud, ma juba vaatasin, et ei saagi tulevikus võistelda.
  20. Näääh, ja mina arvasin veel, et võitja valib Ronny.
  21. Veel seda, et kahjuks olen ka mina juba nakatunud:(
  22. Teadanne: On avastatud uus inimkonda ohustav viirus!Pildil on kahjuks tegemist linnugripi uue vormiga! Sõna otseses mõttes vormiga, kuna nakatudes linnugripi uute vormi hakkavad lihased kasvama, nii nagu pildilt näha! Eestlased hoidke alt, sest nakatudes linnugripi uute vormi võite peagi välja näha selline nagu vasakpoolne mees või selline nagu parempoolne, kes juba aimab, et riided varsti väikseks jäävad ja lihased nad katki rebivad, mistõttu juba mantel peale visatud. Haigus on eriti ohtlik, kuna pärast nakatumist on on ta suhteliselt pika avaldumisajaga.Esiteks satub nakatunu enesele teadmatagi sõltuvusse jõusaalist. Vasakul pool olev mees on kõige hullem näide mis nakatunul juhtuda saab, tema nakatus juba aastakümneid tagasi ja kasutab ka keemilisi preparaate, et haigusest jagu saada! Paremal olev mees keemiast abi ei looda ja tema ootab kuni haigus ise üle läheb!
  23. Vasakul pool on mantlipärija, aga selleks, et võtta Argo troon on tal veel vaja palju tööd teha!
×