Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. noorte lamades surumine - 16

    "Imevendu" meil tõesti leidub kahtlen väga su 90 kg.is
  2. Seeriad

    Ise teen ka ikka kolm seeriajat.
  3. kõht

    Ei pinguta üle.
  4. Ronnie Coleman tuleb Eestisse!!

    ma sain kohe aru,et aprill:)
  5. Lihasmassi kasvatamine

    See mu postitus ei tähenda muidugi,et ma üldse kangi enam ei kasuta.Mõned harjutused vaja raudselt ka kangiga teha.
  6. Paksus ja geenid.Millised arvamused?

    Veab sul siis ma ka usun et on päritut,mõned sõõvad nagu hobused,nii krõpse ja pitsasi jne.Aga kui ise nii sõõks läheks asi küll vist käest ära.
  7. Lihasmassi kasvatamine

    Mehed-rahu rahu see siin foorum ikkagi kus õpetatakse üksteist.Kes teeb seda paremini kes halvemini.. Aga seda,et ise pooldan ka rohkem hantlitega harjutusi. Sest,minul vähemalt tekib tahtmata selline asi,et ikka aitad tugevama käega nõrgemat ehk siis tõstad tugeva käega rohkem ja vähe eespool nt kasvõi biitsa tehes.Siiani olen ikka kangiga teinud..aga nüüd märkasin,et parem käsi vähe rohkem lihastes kui vasak.Biitsa ümbermõõt ka umbes cm paremal suurem,edaspidi hakkan ka rohkem hantlitele keskenduma,kus seda teha annab:)
  8. Uus tiitel

  9. Uus tiitel

    Mina pakusksin välja "Teadja"
  10. Puhkus

    Kas oleks mõtet koolivaheajal nüüd nädal jõusaalist vahele jätta,või mitte? Tahaks täielikult välja puhata ja järgmisel esmaspäeval uuesti täie rauaga jõusaalis tegutsema hakata!
  11. kõht,kõhulihased

    7 korda nädalas-treenid raudselt üle sai pea niimooodi kahte kuudki vastu ja kahe nädalaga ei tule eriti tulemust!
  12. Puhkus

    Jah kulutaks küll heameelega nii,et teen julmalt trenni varem mõtlesingi nii,aga jul väsimus on peal,eile trennis olid raskused seerijates kuni 5 kg väiksemad kui tavaliselt,selle kavatsesingi puhkust võtta,ega ma nüüd niisama ka lebotada ei kavatse ülepäeviti kavatsen joosta,siis kodus kõhulihased ja kätekõverdused jne:)on mõtet=?
  13. Kulturisti vanadus?

    See seal huumor ma küll kahtlen,et parempoolse pildi peal on Arnold
  14. ALgajate kava pole vist nagu eriti mõeldud 5 korda nädalas tegemiseks.Ja pingem tuleb sul jõusaalist kaalu juurde kui seda allla läheb,sest lihas kaalub rohkem kui pekk.Kaalu langetamiseks tee palju aeroobset käi jooksmas jne.
  15. biitsepid

    Scott pink,seistes kangiga küünarvarte kõverdused
  16. Proteiin

    Articuga on vägahea,aga peale trenni ei soovitaks sul piimaga juua(takistab imendumist),parem tarbida süsivesikutega,aga artic ajab ka asja ära:)
  17. Vaht

    Tahaks siis teada,kas keegi joob selle meeletu vahu ka alla mis sheikeris tekib? Nt whey lemoni puhul mul vähemalt 250 milliliitrit vahtu
  18. valgu segamine maitseainega

    Articuga joon koguaeg,ja sai kujuta ette kui hea se on!
  19. Kükkimine

    Ise pole küll ühtegi ühejalakükki teinud,kuid kangi ikka kasutan jala treenimisel ikka igatähes hoia selg sirge kükkimise ajal ja hea oleks kui kandade all oleks miski ketas:)
  20. Ott täna telekas kell 11 !!!

    Irw tollel kokal oli megahämming,kui Ott ütles et ta 6 korda päevas sõõp
  21. vajax abi!

    Kas need tulemused max tulemused,või need millega sa seerijaid teed,kui need on max tulememused siis rinda soovitaks sull küll rohkem teha.
  22. Vabad päevad

    Kuna siis te vabal päeval proteiini tarbite,ise olen ikka peale jooksu tarbinud koos süsivesikutega nagu ,et vabadel päevadel kui jooksmas käin ja jõutreeningut ei tee. Või oleks mingi teine aeg parem tarbida proteiini?
  23. Märkus ja küsimus fotograafile

    Võtad pealehelt artikli: Tuleviku kulturistide galerii on üleval!Ja avad selle teema ja seal on suurelt kirjutatud galerii,vajutad sinna peale ja ongi olemas:)
  24. Kuidas oleks kõge parem

    Jooksmine enne jõutrenni ei anna midagi erilist juurde Mõtlesin rohkem seda lauset!
  25. Vastus väikselt LANGILT

    Jah jaksu sulle,ära lase end kommentaaridest kõigutada!
×