Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Sisu loend

    467
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pacman postitused

  1. proteiin v6ttis k6hu lahti:)

    Ei hinna poolest polegi ta midagi nii väga odav
  2. proteiin v6ttis k6hu lahti:)

    Vaevalt,et proteiin ise tal kõhu lahti võttis,sest muidu ei saaks ta süüa üldsegi midagi,milles proteiini leidub. Nii 30g sisaldub siis 18g valku?Aga ülejäänud 12g.i sisaldus püüa ka välja uurida ja seal võis mingi aine olla,millega sinu sõbra organism harjunud pole!Igatähes soovitaks kasutada mingit muud proteiini,kui ta toda kasutada ei saa.Või äkki võis mõju olla üldsegi millegis muus.Mingis toidus mida ta enne trenni tarbis.Igatähes las proovib uuesti ja kui jälle sama lugu siis seda proteiini ärgu enam kasutagu.Võib proovida ka mingi teise firma tooteid!Üldsegi mina saan kõik endale vajalikud valgud kätte ka tavatoidust.Ja sama lugu,mis kamel,mullegi ei ütle selle toote nimi midagi Kaldun arvama,et eks ta miski odav proteiin on jah?
  3. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    193cm,91kg,17a
  4. jooksmine, kas igapäev võib?

    Jäta endale vähemalt üks päev puhkuseks.Iga päev pole mõtet! Tulemuseni peaksid jõudma, kui treenid 70-85% maksimaalsest südamelöögisagedusest 30-45 minutit ja 5-6 korda nädalas.
  5. T6husaim valk ...

    Hmm see teeb siis umbes 12 kg kuus,144 kg aastas!Kuule sa ise ka usud mida sa räägid või?
  6. kava

    Ja kui kahe kuu pärast tuled siia foorumisse tagasi ja ütled,et mis ma saaks teha,mul on ületreening ja pildi viskab pärast trenni taskusse,siis saadan mina sind juba nah***.Mõtetu vend.
  7. Aeroobse töö pulss

    sellega on nii, et see on kõige lihtsam varjant nii enam vähem orienteerumiseks kui muud varjanti ei ole. ise kasutan polari pulsomeetrit, pärast annab kulutatud kalorite arvu ja pulsid ning graafikud arvutis Ja palju selline lõbu sulle maksma läks?See polari pulsimeeter;)?
  8. Proteiin No 1 - küsimus

    Ise ei pane vett,aga articuga segan viimasel ajal suht harva,rahakott kannatab muidu liiga palju.
  9. kuidas oleks kõige õigem

    ise tarbin küll proteiini peale poolt aastat treenimist... ei ole midagi halba öelda nende kohta Proteiini peab tarvitama koguaeg,päevas umbes 2g kehakaalu kohta..Toidulisadest valku on mõtekas tarvitada peale trenni,kui on vaja kiirestiimenduvaid valke.Või siis kui lihtsalt pole aega söögi valmistamiseks ja proteiinishake on ainuke võimalus,kust valku saada.
  10. Proteiin No 1 - küsimus

    Kahjuks mitte, sest mul ei ole väga palju võimalusi päeval söömiseks ... Seega vaja tarvitada no1 enne ja peale trenni ... aga rasvavaba piimaga imendub siis sama kiiresti, kui veega? Piim sisaldab kaseiini - aeglaselt imenduvat proteiini (samuti sisaldab see mõningast rasva va. kui sa jood rasvavaba piima), seega pole see ideaalne jook kasutamaks teda treeningjärgse shakena.
  11. Proteiin No 1 - küsimus

    Eks ma homme peale trenni katsetan seda 10 minuti värki ... ma ikka mõnikümmend sekundit raputasin tugevalt ... Ja kui ei toimi ikka, siis proovin mahla hulka valada ... Ma selle peale ei tulnudki Mõtlesin, et äkki see kahandab toimet vms, kui mahlaga segada ... Nii et võib vabalt ka suurema hulga mahlaga segada ära? Peale trenni oleks seda hea segada viinamarjamahlaga või articuga..ise segan vahel articuga,sealt saan peale trenni süsivesikuid.
  12. Proteiin No 1 - küsimus

    Peale trenni igatähes ei soovitaks segada piimaga,kui siis ainult rasvavabaga,sest rasv pikendab proteiini imendumis aega.. Ja peale trenni on sul vaja kiirestiimenduvaid valke.. Ja üldiselt ei näe mõtet näiteks tarbida no1 muul ajal kui peale trenni..Sest muidu saab valgud kätte ju ka tavatoidust.
  13. Nõrkused/vaieldamatud lemmikud...

    Sama lugu,mis kamel..
  14. huvitav huviatv

    Sai (100 g): - 235 Kcal, 8 g valku, 49 g süsivesikuid, 1 g rasva Kui võrrelda täisteraleivaga,siis sisaldab sai ikka tunduvalt rohkem süsivesikuid..! Kust sa üldse sellise dieedi leidsid,mis sisaldab saia?
  15. Kirjand

    Sain 90, mida on rohkem kui oodata oleks osanud. Koolis arutasime teemasi ja siis mõtlesin ise ka , et oleks tehnika teema peale läinud.
  16. küsimus

    Minule küll midagi paha ei teinud..pealegi superhea maitsega kui osta näiteks milk proteiin ja massi andis mulle juurde kõvasti
  17. rinnalihase kava

    Mis mõttes väiksemaks..?? Kas sul rinnalihaste peal rasvakiht ja tahad sellest lahti saada?? Või lihasest ?
  18. küsimus

    Et,siis blender on see miksri taoline asjandus,see kinnine?
  19. kehakaalust rohkem

    Millegipärast ma kahtlen sinu jutu usutavuses
  20. kaalust alla kiirelt

    Ja eriti idiootlik on hakata midagi väitma,et ma väitsin seda,mida ma õelnud pole.. kirjuta mulle koht,kus ma väitsin,et neil puudub loogika???!!!! Ja üleüldse kus kohas käis jutt tippjooksjatest???
  21. Arst ei soovita jõusaali minna

    Äkki seletaks mulle,kui rumalale inimesele seda..,et kas kondiväänaja väänas su selja paika ??
  22. kaalust alla kiirelt

    Ise ma jooksu ei poolda , sest juhul , kui ei eksisteeri pulsikella , on raske kontrollida seda , kas teed ikka aeroobset trenni või oled juba anaeroobses treeningtsükklis. Nojah on ikka pulssi raske kontrollida,aga võtame näiteks pikamaajooksjad.. Mina küll ühtegi pikamajooksjat ei tea,kes oleks ülekaalus... ja vaevalt nad oma pulssi kontrollivad..
  23. kõhulihased ja õlle

    Ise ka said aru mis õelda tahtsid või?
  24. Treeningu jaotamine

    Sry minu viga IGatähes jah kolm korda kõiki teha liiga palju..lihas vajab taasutumiseks ja kasvamiseks aega..
  25. Treeningu jaotamine

    Treeningkavade all edasijõudnute kava jaotatuna neljaks-seal ju kolm korda nädalas kätt?
×