Jump to content

pacman

Kasutajad
 • Content count

  467
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pacman

 1. Kohin/vile kõrvus(peas)

  Lisaks veel, et ära kindlasti ainult diagnoosiga "tinnistus" lepi. Nõua täiendavaid uuringuid, sul on vaja välja selgitada, millest tinnistus põhjustatud on, siis on lootust ka raviks. Ära aega raiska, tinnistusega võib kaasneda ka kuulmislangus, pool aastat on juba piisavalt pikk aeg, et midagi tõsisemalt ette võtta, aeg on siin sinule kahjulikuks faktoriks!
 2. Kohin/vile kõrvus(peas)

  Kas lisaks tinnistusele kaasnevad ka tasakaaluhäired? On vahel selline tunne, nagu purjus oleks? Tinnistus on ilmselt vähesest sisekõrva tasakaaluelundi vähesest verevarustusest tingitud. Kui tinnistus on ainuke sümpton, siis on sul põhjust isegi rõõmustada, et tegu ei ole Meniere haigusega/tõvega. Lisan sulle viited, et saaksid end asjaga kurssi viia (kui veel viinud ei ole). Tinnistus: http://www.inimene.ee/index.php?disease=k&sisu=disease&did=477 Meniere tõbi: http://www.inimene.ee/?disease=m&sisu=disease&did=174
 3. Pühapäeva pärastlõunal kroonitud meeste kulturismi kus Eestin (ja-Fast-tehnoloogia) uhkus Ott kivihunnik võistles alla ysikympissä. Ott on kindlasti üks kogu Euroopa rutinoituneimmista konkurentidest. Kui sa ei teaks et Ott Rass ise nädalavahetusel te seda päällepäin usuks. Ukko aidata teisi, teeb aruande fitness.ee-le ja höpöttelee neid neid sadu tuttujensa koos. Siis äkki härra on juba laval ja poseerib nagu kuri vaim! Ottin kaunist karjääri merkattiin seekord EM-hõbedat! Õnnitlused our friend! Google translate on ikka .... küll:D (omadussõna võib igaüks ise välja mõelda)
 4. Vend Vähk Peab liikuma!

  Toidulisandite poodi ei ole jõudnud/kohanud? Päris huvitav ülevaade oleks hindadest.
 5. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

  No krt küll mõtlesin ,et alles süüdistati bonsuna.ee-d dopingupropageerimisiset ja ähvardati treeneritel litsents ära võtta kes seal tegutsevad, nüüd siis tahab A. Tokko seda kaubamärki endale, võtaks äkki kõikidel fitness.ee tegijatel ka litsensid ära? Krdi kahepalgeline käitumine ikka, ainult vee tõmbate endale peale sellega ja mida rohkem pasandate seda rohkem saab bonsuna foorum reklaami.
 6. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

  Tokkolaste poodi mina küll enam ühtegi senti ei vii
 7. Narkomaffia Mädajuure külas

  Hääletan Alessandro, kuigi mind ei päästa enam miski, edaspidi tuleks teil ilmselt kahtlustada kõige agaramaid minu vastu hääletajaid ja ässitajaid, sest nad teadsid ise ka, et ma pole maffiast ja saavad nii ühest külaliikmest lahti.. aless tundub kuidagi kahtlane lihtsalt. Minu hääl läheb siis Alessandro vastu
 8. Narkomaffia Mädajuure külas

  Ma arvan, et sa oledki maffiast ja tead täpselt, et ma ei ole:) Hääletan Lexusl
 9. Narkomaffia Mädajuure külas

  Külamehed ma räägin teile, et vale mehe tõmbate maha, mõelge loogiliselt, kui ma oleks maffiooso tõsiselt olnud oleks ma nii loll, et tuleks siia küsima mis on maffiooso roll? Rebase esimeses postis see kindlalt näha ju. Lihtsalt mängisin endale vingerpussi, arvasin, et arvatakse kes on maffioosod mitte, et hääletus otsustab kes tapetakse, tahtsin valedele jälgedele juhatada, a eks need eksperdid kes mind kindlalt maffioosoks nimetavad saavad varsti teada siis.. Edit: see esimene postituse muutmine oli veel topeltsamm, et ikka kõik kindlasti arvaks, et ma maffiooso, põhimõttest sain aru alles hiljem.
 10. Narkomaffia Mädajuure külas

  Tõsiselt ka, oleks olnud hea "TÜNG" kui ma oleks asjast alguses õigesti aru saanud see postituse muutmine oli veel nimelt, et kõik arvaks kindlasti, et ma maffiast, oo arstid aidake mind
 11. Narkomaffia Mädajuure külas

  Tapke mind ära siis, aga ma teen kõigile ühe proteiinipaki välja kui ma maffiamees olen, sain alguses valesti aru, et hääletatakse kes on maffiamees, mitte et valitakse keda tappa.
 12. Narkomaffia Mädajuure külas

  Mõtlesin natuke lehti segada, aga ei tulnud kõige paremini välja, polnud just parim mõte:D
 13. Narkomaffia Mädajuure külas

  Irw, kui lihtne oli teile tünksi teile teha Hääletan Samakamees
 14. Narkomaffia Mädajuure külas

  Tark tiid mis kõnõlõs ull kõnõlõs mis tiid
 15. Narkomaffia Mädajuure külas

  Oih, sain valesti aru
 16. Maffiamäng 2 - huvilised nimi kirja

  Võtaks samuti osa.
 17. "Kaalust alla" TV3- st

  Kui kuuldused tõele vastavad, tulevad varsti-varsti päris hullud uudised EI hakka veel ühe inimese jutu põhjal midagi täpsemat kirjutama, kuid elame- näeme.
 18. eesti noored

  Sellel hetkel istusin ma teisel korrusel jõin õlut ja vaatasin, kuidas see parempoolne tütarlaps oma riideid enam selga ei saanud ja sõbranna teda aitama pidi.
 19. Seda lugu tean ma juba ammu, sa ei saanud mu küsimuse mõttes aru
 20. Arnold, sul tekkis ka selline lööve kui steroide kasutasid?
 21. Maaülikooli jõusaal

  Käinud seal juba 4-5 korda, väga hea saal minu arust. Eriti meeldib ventilatsioon, mõnus jahe õhk. Rahvast käib hetkel vähe, seegi pluss. Eelmine laupäev kui trenni läksin päeval 5 ajal siis klienditeenindaja ütles, et ma teine inimene alles täna. Ja 90 minuti teemast sai ka vesteldud, klienditeenindaja ütles, et kui üle läheb pole midagi, juurde maksma ei pea. Hinna ja kvaliteedi suhet arvestades kindlasti parim saal kus käinud olen.
 22. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Selle hooaja 100 m jooksu edetabelis hoiab Gay Roomas joostud 9,77ga esikohta. Bolti tänavune parim on 9,79. Samas Bolti tulemused on joostud äärmiselt rasketes tingimustes, Gayl aga ideaalsetes tingimustes. Meedia vahendusel igatähes Gay lubanud Bolti võita? Mida arvate Teie? Kes keda ja umbes mis ajaga finaal kulmineerub? Igatähes tuleb väga põnev vastasseis. http://sport.postimees.ee/?id=152432
 23. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Kahju tõesti..Vaata siit!
 24. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Niidu jätkamine pole kindel:(Vaata siit!
 25. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Ok, sõnavabadus on tore asi küll, kasutan ka nüüd seda privileegi ja avaldan enda arvamuse, FrodoB sa meenutad mulle oma käitumise ja järelandmatusega seda samust asja. Kritiseerid inimest väikese eputamise eest ja sõimad Bolti pärdikuks, aga samas ise käitud julmalt üleolevalt...olles mida saavutanud? Me isegi ei tea kes sa oled ja sa ei tea kes me oleme..ning sa võtad õiguse olla nii üleolev? Kuid samas Bolt on juba elav legend, ning võib väikeseid emotsioone endale lubada, ongi huvitavam. Rääkides spordist, siis 200 m finaal ilmselt nii põnev ei tule. Gay-d ei ole ole ja uut maailmarekordit ilmselt ka ei tule, kuna Bolt jooksis Pekingis 200 m ikka täiega lõpuni ja siiski paranes rekord suhteliselt vähe. Ning Bolt on ise tunnistanud, et ta ei ole nii heas vormis kui oli olümpial.
×