Jump to content

Merlin Saretok

Kasutajad
  • Sisu loend

    45
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Merlin Saretok postitused

  1. Merlini -40kg.

    Minu esmaspäevane kaalumine 09.02.2015-117kg 16.02.2015-113kg 23.02.2015-111kg 08.03.2015-108.04kg 16.03.2015-106.55kg 30.03.2015-104kg 08.04.2015-102.4kg 13.04.2015-101.9kg Loe siit : merlinsaretok.blogspot.com
  2. Merlini -40kg.

  3. Merlini -40kg.

  4. Merlini -40kg.

    Minu 2 kuuline muutus siis
  5. Merlini -40kg.

    Minu tähtis päev, sünnipäeva kink iseendale Kaalumine ja pildid http://merlinsaretok.blogspot.com/2015/04/minu-tahtis-paev-sunnipaeva-kink.html
  6. Merlini -40kg.

    MaPo aitähh ka sulle vastuse eest Mulle tegelikult meeldibki väljas rohkem, eriti kui see kevadine päike taevas, siis saab mõnusa energialaksu. Aga noo ma olen natuke hulluks läinud ja kipun igale poole juba Eriti meeldib mulle BodyPump Aga kusjuures ma jõuan saalis teha aina rohkem ja rohkem. Ma naudin kõike aga püüan rohkem siis kiirkõndi ja õhus liikumist harrastada. Mulle tegelikult palju öeldud, et oma kaaluga ma võin hoopis kahju teha endale jõusaalis. Nagu Annika soovitas, soetan ma endale kepid ja teen selle tiiru ära ja annan kindlasti teada, kuidas meeldis Panen oma Endomondo käima jne Ja minul on ja peabki eesmärk olema rasvakadu, ja kui kaal normaalne, siis saan hakata alles vormima seda. Ma ei tea, miks need algajad aru ei saa Eriti mina Aga ärge mind ikka saalist välja lükake, kui kuskil keegi nägema peaks Päikest ja aitaähh trennisoovituse eest, hakkan kohe katsetama
  7. Merlini -40kg.

    Annika aitähh vastuse eest Jah lõpuks võtsin end käsile, mõtlen küll, et kus ma varem olin, olin kunagi ilus sale ja siis lasin aina minna. Ma olen muidu selline naiselik ja hindan ilusaid asju, riideid, tähelepanu jne...Ja nüüd järsku lasin kaalu 117kg. KOHUTAV. Mis mul arus oli ? Aga no mis siin enam nutta. Oli mis oli, ju siis see oli millegi jaoks hea Suur teekond on ettevõetud ja ma ei peatu enne, kui olen ideaalkaalus. Veebruaris alustasin 117kg ja nüüd eelmine kaalumine eelmine esmaspäev oli 104kg. See kiire langus veidi hirmutab aga ma ei tee midagi väga ekstreemset selleks. Pigem olen ma nüüd just sööma hakanud rohkem jne Igatahes muutus on silmaga näha. Lasin just 2 kuu pildid kokku panna, mille homme avaldan, sest homme mul sünnipäev, kaalumise päev ja pildiseeria juurde. Ma ei usuks seda ise ka, et see olen mina, kui ma ei oleks neid pilte ise teinud. Pisar tuleb silma õnnest ja lootuse kiir on tagasi. Ma saan veel kenaks naiseks ja ma annan maksimumi. Aitähh kehahoolduse soovituse eest See ka hirmutab, et mis ja kuidas selle nahaga saab. Ei taha ju nii ka, et kaalun 55kg aga nahk ripub või on kole. Hakkan kohe hoolitsema naha eest ja proovin kuivharjamise ära Aitähh aitähh ja kui kunagi viitsimist lugeda, siis kõik soovitused alati teretulnud, ka noomitused, ma kindlasti ei pruugi kõike õigesti teha ja pillima ei hakka, kui keegi näpuga näitab Päikest, oled imeilus naine
  8. Merlini -40kg.

    Minu tänane trennike 07.04.2015 ... Ärkasin täna nii vara, lastega oli ka kõik nii valmis, et nad said ise sätitud ja kooli astutud. Ei pidanud neid uksest välja lükkama ise...Mõtlesin, et mis ma siis teen Tavaliselt ma olen hakanud kohvitama, netis uudiseid lugema ja kirjutama vastukirju ( Ma tänan teid kõiki armsate kirjade eest ja vastan kohe kui saan alati Aga vott täna ma mõtlesin, et ma alustan uut nädalat ja trenn kohe ikka mõnusa trenniga. Mõeldud-tehtud, kott kokku ja 06.45 seadsin sammud Fitlife poole. Mul umbes 5-6min kõndi. Tartu oli suht tühi ja unine veel. Inimesi polnud eriti veel. Tartu magas, või nautis hommikukohvi... Päike aga piilus õrnalt Arvasin kohe, et tuleb ilus ja päikeseline päev Kuna Fitlife asub kaubanduskeskuses Eedenis, siis ma ei teadnud kuidas sisse saab, poe uksed ju kinni kõik veel Aga nägin, et keerdtrepist ronitakse ülesse ja ju sealt saab. Saigi ... Vastu võttis mind imeilus ja särav administraator. Nii vara ja juba nii rõõmus, suur suur kiitus ja aitähh, et mu päeva ilusaks tegid( esimene suhtlus, peale laste sel hommikul ). Kuskilt kostus tümm ja hääli, järelikult on ka tublisid, kes end rühmatreeningutesse suudavad ajada ka nii vara. Mega tublid inimesed. Jõusaalis oli peale minu veel 2 tublit töömesilast Trennist siis : * Kõigepealt 20min ellipstrenažööril * Siis 10min SÖRKI(Jaaa ma sörkisin elus esimest korda) jooksulindil * 2x25 kõhulihastele * 2x15 rinna ja kätelihaseid * 2x15 selja ja kõhulihaseid Kahjuks ma nende trenažööride nimetusi ei tea aga loodan, et leian endale personaaltreeneri, kes selgeks teeb. Ja ma loodan, et jäi kõik meelde, muidu hakka või märkmikut kaasas kanda, et ikka saaks kirja kõik. * Siis lõpuks veel 10min sõudmist otsa Ei saanud vist väga vähe ? Või mis teie arvate ? Kehal oli tunda küll, et sai midagi tehtud. Mõnus joovastus oli Mõnus dušš ja jalutasin koju oma hommikuputru ja kohvi nautima. Uskumatu, et minus on tekkinud selline viitsimus, et vean end 07ks trenni. Nii rõõmsalt ja jalutades. Igatahes, kes vähegi saab, proovige ära. Mõnus päeva ja nädalaalgus ja tohutu energia laks Olen tegelikult rõõmus, et selle Fitlife proovinädala pakkumise avastasin ja ära proovin Homme jälle Vaata pilte siit : merlinsaretok.blogspot.com
  9. Merlini -40kg.

    Natuke trennijuttu Olen kuidagi pettunud, nii vähe tegi ja keha suht läbi ...Milles asi võis olla ? http://merlinsaretok.blogspot.com/2015/04/tanane-trenn-02.html
  10. Merlini -40kg.

    Ma vabandan, et kohe nii jonnima hakkasin, olen nii plahvatav ja emotsionaalne viimasel ajal. Mulle kõik soovitused, nõuanded jne teretulnud aga vahel näen ma kohe tonte ja tundub nagu mu asja täiega maha tehakse Hingasin sisse ja väljka rahulikult ja vabandust väga:)
  11. Merlini -40kg.

    Aitähh
  12. Merlini -40kg.

    Väga vabandan, et teadnud et ei või.
  13. Merlini -40kg.

    Ma küsisin ühe näite kohta Ma teen kõike muud ka, jõusaal, rühmatreeningud jne jne Ei JALUTA vaid.
  14. Merlini -40kg.

    Miri ma olen alles pea 2 kuud trenni teinud ja minu jaoks on see 5,4 ka hetkel trenn.Ma pole aastaid trenne teinud ja vaikselt tõstan kiirusi.
  15. Merlini -40kg.

    Vott nii arvan ka mina Naljakas, et osad inimesed seda alahindavad Tänan arvamuse eest Raigo
  16. Merlini -40kg.

    Hei hei, olen viimasel ajal natuke paha tüdruk olnud, vabandusi ei otsi aga liiga vähe trenni. Siin mu blogis siis natuke trennijuttu http://merlinsaretok.blogspot.com/2015/03/paha-tudruk-olen-nii-vage-trenni-tehtud.html Mis mind aga väga huvitab on see, et mida siinne rahavas arvab kiirkõnnist ? Kas see lähbe trenni alla ? Ma olen nüüd peaaegu 2 kuud käinud jõusaalis (kõik seal läbi teen , eriti suur lemmik on sõudmine) ,ujunud, erinevad rühmatrennid, kiirkõnd nii lindil kui õues jne jne jne...See on saanud osake minu elust ja ma naudin seda. Kuid mul oli selline juhtum, et olin just tulnud umb 6km kiirkõnni ringilt, väga tempokalt kõndisin ja siis tuli küsis mu tuttav, et no täna trenni ei teegi või ? Ma vastasin suurte silmadega, et mis see siis oli, just tegin ju. Jaaaa ma jumaldab spordiklubisid ja käin seal ka aga kui väljas on soe, taevas sillerdab päike, miks ei võiks vahelduseks sellist energia laksu saada ? Vahel ei julgegi oma trennist/liikumisest kirjutada, kuna kardan et kiirkõndi alahinnatakse... Loodan saada vastukaja Lugege mu blogi ka Päikest, Merlin
  17. Miks jääb kaal seisma?

    Kuidas sul läinud on ?
  18. Merlini -40kg.

    Uued postitused Hei hei, olen tagasi Väike aga värvikas puhkus merlinsaretok.blogspot.com
  19. Merlini -40kg.

    Tänan ka Teid, et lugesite ja vastasite Ma olen hetkel jah suures sõiduvees ja muudkui tahaks ja langetaks ja langeb ka. Hetkel on tunne, et uuel nädalal ületan 100 piiri. Aga ma üritan ruttu toitumiskava saada, sest arvan et ma söön ikka natuke liiga vähe. Rippuvat nahka kardan ma väga Pean oma pähe kuidagi raiuma, et vaikselt aga tõhusalt. Kuid kas pidev trenn ka päästab seda nahka ? Kas peaksin ehk juba praegu kasutama mingeid spets kreeme ? Aitääh
  20. Merlini -40kg.

    Suured suured tänud, et lugesite üldse ja vastasite Olen siin foorumis ikka lugenud ja jälginud asja ja imetlen siinseid inimesi väga. Ma võtan kuulda seda soovitust. Hetkel mul on jah suur eufooria sees ja kardan, et võin liiga hoogu minna aga mõistan, et sellega teen hoopis endale liiga. Lõpptulemus ja jätkusuutlikus on tähtis ja mu suurim soov on, et see oleks ja jääks mu elustiiliks. Aga eks suur kaalulangus, ehk kiire tempo, tuleb ka sellest, et mul ülekaal väga suur ? Aitähh
×