Jump to content

refixeq

Kasutajad
  • Sisu loend

    92
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

refixeq

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 25.08.1988

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Kehra/Tallinn
  1. Massi lisajad

    Tõmban tavaliselt kas kodujuustu hapukoorega segamini või siis neid 400g'seid farmi maitsestatud kohupiimasid.. või farmi joogijogurt(kannus). Märgin ära veel kuna on teatud toitumis hälbed siis mai saa kõike syya... ja pean valime asjade hulgast mida suudan vasuvõtta
  2. Massi lisajad

    Jah a no ma arvan ja usun ja olen suht kindel et yks toidukord päevas mis ei ole tõesti täisulik ei peaks ajsja muutma? Lisan juurde siis 2x päevas 150g kanaliha + 125gpaki riisi, banaani, ja kaerahelbepudru hommikul? Ma ei kujuta hetkel ette kuidas ma seda korraldama hakkan, kuid panen end proovile ja loodab et tuleb midagi välja ja mõni kilo ka juurde lisandub...
  3. Massi lisajad

    Ühe täis sheigi kaal on 336g ehk kaks kopsikut triiki täis, kui ei tea millest räägid mida seletada yltse?`5,5kg pakis on ~~ala 16 täis sheiki! yle kahe sheigi ei joo kunagi.. St kui enne trenni jääb joomata siis prst trenni täis sheik. õhtul enne magama minekut oleneb ka kuidas ennem joodud sai. Ja kui jutt rahast siis selle hoiame vast enda teada Saab tehtud lisan rohkem liha menyyse, piimatooteid söön juba yle ma arvan... juurviljad/puuviljad pudrud? Vana hea kaerahelbe pudru peaks kärama kyll ma arvan?
  4. Massi lisajad

    Ja oskan ka otsingut kasutada... ära selles mitte kahtle (Sry kui kogematta mind otsingusse linkisid...)
  5. Massi lisajad

    Ikka uurin ja puurin kyll mis seal pakipeal kirjas on päris põrsast kotis ei osta. Word!
  6. Massi lisajad

    Üks hea vastus siis kah... Kaalu tuli nagu mingi hetk, kuid siis jäi seisma, treeningkavamuutes asi ei muutund jõud ja lihas jäi kõik nagu hoobipealt suht seisma yhte kohta, sellepärast otsustasingitoitumist yle vaadata massilisajat syya. Võtan järgmine nädal ette ja kirjutan kõik ylesse ilusti, koostan sellise väikse päeviku toitumisest ja trennist ja siis postitan siia kriitikutele sõimamiseks ma arvan.
  7. Massi lisajad

    Kas pelmeenis pole siis liha . Minuteada on seal väga rohkelt seda ja väga kiire ja mugav valmistada. Ei asi asjaks kui nii ytlete siis ouk. Tegemist oli siiski kiire ettekandega, koguaeg loomulikult pelmeenipeal ei ole, saab ka kana ja muud liha tarbitud, valget ja punast kala oleneb päevast, igapäev ja koguaeg ei jõua lihtsalt vaaritada.
  8. Massi lisajad

    Kirjutan siis lyhidalt kiirelt kuidas toitun enamjaolt... Ommik 11:00-12:00 300-400g Pelmeenid 13:00-14:00 1L joogijogurt või 300-400g kodujuust või kohupiim 400g. 14:00-15:00 Sheik 150g-336g olenevalt tujust ja eelnevast toidust. 16:00-18:00 Trenn 18:00 Sheik 150g-336g -""- 19:00-20:00 Pelmeeni laks või siis midagi rimi letist yldjuhul korralik toidukord 400g+ 22:00 Jogurt kohupiim või siis kodujuust 23:00-02:00 Sheik 336g Edit: Nyyd siis lisan päevas 100-150g pähkleid juurde ja pärast seda Serious Mass kotti liigun mass2 peale... St kuskil 1,5-2kg on seda Serioust alles veel... Ja jah mu hommik hakkab kell 11/12
  9. Massi lisajad

    Tervist. Küsimus lihtne, olen väga kiire ainevahetusega inimene ja tahan kangesti kaalust juurde saada nii lihas kui ka rasva arvelt, rasv pole olulinegi tegelt seda võib tulla rohkem või vähem. Probleem siis selline et ostsin omale Serious Mass 5,5kg ja olen juba suht pool kotti nahka pistnud(Väga maitsev kraam btw). Kuid tulemusi näha pole, kaal on sama, ainuke vahe on selles, et nagu energiat tundub rohkem olevat. Sõbrad tuttavad soovitasid siit kysida, et keegi soovitaks aeglasemalt imenduvaid valke/massilisajaid proovida. Ehk keegi oskab soovitada? Muidu toitumine on korras joon ikka jogurteid ja söön kohupiimasid ja värke. Piima päris juua ei saa kuna viskab põhja konreetselt alt ära( laktoosi talumatus vms). Ei oskagi rohkem midagi kirjutada hetkel. Küsimused/Vastused oodatud. Tänud!
  10. kas mul on normaalsed tulemused?

    endal sama jama surun rohkem kui kykin ,sest ala selg ei kannata yle 60ne ei kannata lihtsal selga võtta lihtsalt lööb valu sisse ja kõik, rinnalt 82.5kg ja biceps 27kg 1 käsi enda jaoks on kyllaga ja ma tean et tuleb juurde
  11. kas on mõtet minna jõusaali?!

    testuser kui pikk sa oled?
  12. kasuta powerballi kui randmed on nõrgad ja ei pea vastu. powerball on hea taastus raviks , treenib rannet ja haaret nii et soovitan soojalt powerballi kasutada asja saad uurida siit
  13. uni

    endal oli sama jama unega aga ma arvan et see oli kreatiinist! kui tegin laadimis perjoodi siis olin nii energiat täis et lihtsalt ei olnud ond ja kõik. äkki sul sama jama ?
  14. proteiinijoogid..

    täpselt minu point
  15. jõutrenn

    ei tahaks uskude et vend endast kaks korda raskema tüübi üle rinna viskab xD vbblla tõesti kuid jah vää eba loogiline . kui oled suur ja lihastes ei ole vajagi kakelda keegi ei julge sulle midagi öelda
×