Jump to content

LiliaA

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

LiliaA viimane päevavõit oli October 5 2016

LiliaA's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

LiliaA

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.12.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Põnevaid leide toidupoest.

    Kas see on juust või?
  2. 22a kaalust maha ja toitumine

    Meie enda lehel olemas selline tore asi nagu kaloriarvuti: http://www.fitness.ee/kaloriarvuti Toiduaine lase töötlemata kujul kaalult läbi ning süsteem teeb kõik arvutused sinu eest ära. Mina ise ning väga paljud kasutavad igapäevaselt myfitnesspal`i, kus saab oma hommiku/lõuna/õhtusöögid ja vahepalad kõik lihtsalt ja mugavalt kokku arvutada. Töötlemata kujul sinu kana ja riis annab sulle ntks 363 kcal.
  3. Põnevaid leide toidupoest.

    Kusjuures olingi eile poes kahevahel, kumba võtta. Täna siis proovime südamed ära.
  4. Põnevaid leide toidupoest.

    Leidsin ka täna õhtul poes kolades ühe väga ebatavalise toote mis mulle maalapsele väga huvi pakkus. Kuna ma lapsest saadik tulihingeline maksa, seasabade/sõrgade, keele, krõmpskontide jms fänn olen olnud siis lendas see toode minu ostukorvi. Rimis oli see 500g pakk hinnaga 1,29€. Numbreid vaadates sobis see kui rusikas silmaauku ja maitses minu jaoks isiklikult väga hästi! Maitsestasin küüslaugu-ürdi segu ning pipraga, liha ise on mõnus krõmpsuv. Ei jõua juba homset lõunat ära oodata, et uuesti süüa saaks.
  5. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Bikiini absoluutkategooria 1. Reet Reimets 2. Agne Kiviselg 3. Jekaterina Remets Naised bodyfitness 1. Tatyana Pudovkina 2. Anastasija Poznjak 3. Gea Taalvelt Juuniorid mehed kulturism -75kg 1. Tanel Tamme 2. Sven Parveots 3. Sten Richard Oskar Mehed rannafitness -178cm 1. Kert Kaljula 2. Kristjan Sõrg 3. Marko Sildoja Mehed rannafitness +178cm 1. Mardo Loorberg 2. Kaspar Tõnisson 3. Kuido Jõgisalu Mehed klassikaline kulturism 1. Tanel Tamme 2. Imre Vähi 3. Oleg Anissimov
  6. Sinu omaga ei anna muidugi võrrelda.. Good old times...eksole
  7. Ma kiidaks omalt poolt Karlost, kes vaatamata oma noorele eale on väga tubli ja tugev poiss! Ja no muidugi tegi kaugushüppes mulle silmad ette ..
  8. Streetworkout

    Tõnismäe Reaalkooli taga saab ka midagi teha ja Kalevi staadioni juures pargis.
  9. Saaremaal ei tohi susse ukse taha jätta
  10. Konkurentsi pakuti mulle ikka, ütleme nii Parimad palad on veel avalikustamata.
  11. Ilmaga on küll hetkeseisuga vedanud. Loodame, et nädala teine pool sama päikseline tuleb
×