Jump to content

terjekroon

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

terjekroon

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 22.07.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Ei tea mis teha...

    Mure sellest, et ei tea mis teha ja kuidas täpselt teha! Alustasin jõusaalis käimisega veebruarist, sain esimesed treening- ja toitumiskavad. Kõik oli vägev, sain ka mõned eratrennid saalis, et ikka masinaid õigesti kasutada. Mingi hetk hakkasin ikka aru saama, et see pole ikka päris personaalselt minule mõeldud kava! Mul ei ole normaaalse kujuga keha, pigem sellise V kujuga, suured õlad ja alt kitsamaks, puusa pole ollagi, vöökohast rääkimata. Kindlasti mängib vöökohas suur rolli vigastatud selg ja ebaühtlaselt arenenud lihased. Tunnen saalis et kõik harjutused mulle ei sobi, et ühe poolega saan edukalt tehtud, teisega annab tunda seljas. Trenni tahan aga teha väga väga. Tahan saavutada rohkem, tahan saada suurepärast keha. Hetkel kuna olen enamuse ajast kodune, siis veedan iga päev aega saalis, kas siis jõudu tehes või lihtsalt kardiot, liigutada tahan end palju, muidu lihtsalt istun kodus ja tekib isu külmkaappi tühjendama minna. Kaal mul nii suur probleem enam ei ole, olen alla saanud selle ajaga 3-4 kilo, paar võtaks veel, et lihtsalt omal hea tunne oleks, kõht on lödisev, aga see läheb tasapisi Lihtsalt on mul vaja leida rohkem seda inspiratsiooni ja motivatsiooni, et edasi liikuda. Nii ma tahaksiki teada, et kas leidub kedagi kes saaks mind aidata ja treenida läbi neti? Kes läheneks sellele õige nurga alt? Ps: sorry kui postitasin vale teema alla
×