Jump to content

fitnesswoman

Kasutajad
  • Sisu loend

    59
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

fitnesswoman

  • Tase
    Värske olija
  1. Hüvasti AMAZON !!!

    irw@MUC igaüks vaatab/kommib asja oma mätta ostast muide:) kusjuures kõikidele minu sõpradele, kes tahtsid liituda....muutus see veeb vastumeelseks! ma pole mingi blondiin, et aru ei saaks sinu jutust
  2. Hüvasti AMAZON !!!

    mina pole midagi reklaaminud!!! miks sa üldistad ja ülepakud? ma lihtsalt küsisin, nagu igas foorumis
  3. Hüvasti AMAZON !!!

    Ajendatult eelnevatele (siinsetele reeglivastastele!) teemapüstitustele lahkun siit. Kahju, algul avastasin laheda sportliku veebi aga tuleb välja, et AINULT lubatud asjad ja reklaam ja NIMED teevad siin tihedat koostööd. SRY ET RISUSTASIN MUU FIRMA TOOTEGA AMAZONI! Ei TEADNUD TEIE REEGLEID! Enam seda ei tee ega ei ole erilist soovigi! Sain piisavalt targemaks, tänan eriti Aktivisti väga heade soovituste eest ning pound 4 pond - arvan, et oled mu soovitusmeilide eest tänulik!!! Edu siin teile edaspidiseks!
  4. Solaariumi kohta küsimus !

    Eelkõige D-vitamiin ja valgusteraapia meie pimedal ajal lisaks pruunistumisele - see kõik kokku lisab super energiat ja hea enesetunde!!!! Sopovitav oleks algul 2x nädalas, kui jume peal, siis 1x nädalas!!! Ise käin ja nii lahe ennast peeglist vaadata - nina tõuseb kohe püsti...wowwww..milline tõmmu baabeee
  5. Kreatiin/proteiin pluss fatburning/shaping???

    tänan väga viimaseid soovitajaid ja eriti aktivisti, kellelt väga palju kasulikku teada siin amazon-is olen saanud!
  6. Kas see on tõsi?

    Kõhuhingamist on väga võimalik ka teha neid pingesse-lõdvaks lastes kasvõi seistes. Eriti naistel. Hingad nina kaudu sisse - lihased lõdvaks; hingad suu kaudu välja - lihased pingesse. Sain selle nipi just Riina Suhhotskajalt, ei peagi kogu aeg neid pinges hoidma....jalutades näiteks teha või kodus kasvõi arvuti taga istudes.
  7. Biolabi toidulisandid

    point on selles, et mul pole kavas lihast kasvatada, olen tavaline naine, lihtsalt pisut ülekaalu ja selle Biolabi sain ma tasuta tuttava sportlase käest (mitte mingi aegunud!), seega kuna mul raha tõesti hetkel napib (olen lapsega kodune), siis tunnen, et toidukorra asendamine Biolab´iga hoiab totaalselt ära nn. näksimishimu ja teeb kõhu tohutult täis. seega - tunnen ise, et see on mulle hea (ei mingeid näljatundeid enam, ei enam unetust magamajäämisel ja ma ei söö enam nii palju nagu varem). arvan et see on sisetunde küsimus, kui asjasse usud, siis toimib ja minu jaoks on see kokteil väga hea ja stressimaandav asi (lisaks muidugi treeningule!!!). eks mõne aja pärast on näha kas tulemused tulevad aga juba tunnen et kuidagi kergem ja saledam on olla - seega on see vaid positiivne nähtus. plaanis on langetada vaid üleliigsed 8 kilo ja rohkem mul vaja seda enam pole. tavaline nälgimine ajas mu püstihulluks!! ma ei saanud ei magada ega olla, kogu aeg kippus mõte ainult söögile. aga nüüd olen rahul. ma ei tea mis mu sees toimub aga.... enesetunne on hea ja ma ei usu et see mingi mürk ka nüüd on ... enamvähem üks ja sama keemia kõik need toidulisandid ju!!!
  8. Biolabi toidulisandid

    Aga kui kolme sorti proovisid, kas mõjus ka s.t. tulemus oli ka ikka või läks nn. "aia taha" see söömine? Mis on ***** Sinu jaoks??? Mina ei aja taga suuri muskleid vaid vormis püsimist ja kaalu langetamist muide Minu oma küll korralikult raputades ja pisut seista lastes tükki ei lähe, vaid on justkui vahukoor
  9. Biolabi toidulisandid

    parandus: kuni 3 ?eiki päevas (2 koos vähese toiduga ja üks (õhtul) puhtalt)
  10. Biolabi toidulisandid

    Paluks arvamusi/kogemusi sellest pulbrist!!! Kas keegi on seda tarvitanud? Millised on tulemused? Ühes ?eigis on valku 30 gr, energisisaldust 230 cal (kuni ?eiki päevas!) Vaarikamaitseline ja teeb kõhu megatäis. Alustasin täna....
  11. Alkohol

    No minu, kui naisterahva puhul, on ca 1-2 tunnine sex täiesti võrreldav suure treeninguga teeks ma 2 h seksi iga jumala päev, siis poleks mul vist muud trenni vajagi minul isisklikult töötavad sel ajal kõik lihasgrupid, seda on tunda, kui ikka mitu päeva on vahele jäänud, kõik lihasgrupid on valusad. Niiet - seksige rohkem, see on vaid kasulik!!!! /vähemalt mulle/
  12. kala

    peale parasiitide, kui pole vastavalt töödeldud hea anekdoot on: mis peipsiäärne kaluripere see on, kellel igaühel oma paeluss sees ei kasva...irw
  13. coca,fanta,sprite

    dzhiisas - coca, fanta ja sprite ju puhas keemiline shit!!!! mahl, joogijogurt või gaasita jõujoogid - soovitan ainult.
  14. kala

    oojaaaaa, kala ju puhas proteiiniallikas, eriti värsked krevetid/krabipulgad ja tuunikala( kõik ohutud). Aga - kui enamus toidust moodustub kala, jälgi, et oleks õieti töödeldud/praetud/kuumutatud vastasel juhul tead küll mis kalast võib omale sisse saada
  15. Jooksmise asemel??? Palun soovitage!

    keegi muideks mainis ujumise kasulikkust ja olen isegi seda meelt aga pole siiani olnud ettevõtmist sinna minna kuigi peaks .
×