Jump to content

ruubensuits

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ruubensuits

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.01.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. VÕIMLA

    Tere ! Sai käidud nädalavahetusel üritusel nimega Jüriöö ülestõus, mis leidis aset Kassinurmel. Olen käinud üritusel aastast 2009 ja iga aastaga läheb see põnevamaks. Tegemist on siis kontaktspordiga, kus igaühel on relv (mõõk,oda,kirves,nui), mis on tehtud bofferist ja tavaliselt ka kilp ja turvis. See aasta oli tegemist suures osas rollimänguga ja seega jäi lahingu pidamist väheseks. Pildil pean oma viimast puhkust enne lahingut. Mina olin kuninga eliitväes, kuhu kuulus peale minu veel 8 inimest. Pool meie rühmast pidi viima kaupmeestelt ostetud kaupa baasi ning nende hulka kuulusin ka mina ehk siis sai natuke palke tassitud. Kui olime kohale jõudnud saime juba sõnumi, et kuningas on surnud. Meie suur isand tapeti läbirääkimistel ja seega valdas kogu armeed tükk aega segadus. Juhtimise võtsid üle rühmapealikud ja nende otsustada jäi, mis saab edasi. Anti käsk kokku koondada kõik rühmad ja vastaste armee laiaks lüüa. Seda me ka tegime ja sõda oli võidetud. Siin on ka pilt meie suurest kuningast, kes valmistub avariituseks. Kui lahingud olid peetud ja rollimäng läbi, võtsin aja maha ja läksin telklasse puhkama. Öö oli raske, sest oli külm ja hommikuks avastasin endalt põskkoopa põletiku. Praegu on haavade lakkumise periood ja põletiku ravimine, kuid tunnen, et varsti olen jälle jalul. Nagu ikka käib tee kõrvale väike juustukoogi ja laimi pudding, et valgud ikka mõnusal ning magusal moel kätte saada Edu !
  2. VÕIMLA

    Tere Kõigile! Olen Võimla klubi liige Ruuben Suits ja alustan nüüd ka oma blogimisega. MMA-ga olen tegelenud nüüd juba poolteist aastat. Lasteaiapõli ja algkool sai käidud judos ja põhikoolis tegelesin kickboxiga, kuigi sinna vahele jäävad ka mõningad pausid. MMA-ga puutusin kokku esimest korda gümnaasiumi esimeses klassis, kui seda tuldi kooli tutvustama. Baaskursused läbisin kõik vangla eelkoolitusel ning kohe pärast kursusi tegin ka oma esimese võistluse, mille ma kahjuks kaotasin. Praegu tegelen usinasti jõu treenimisega, sest tahan kasvatada kaalu. Palusin abi trennis Jorgenilt, et kuidas toituda ja kogu kaalukasvatamise krempel läbi viia siis soovitas Jorks mul liituda VÕIMLA TEAM FAST meeskonnaga. Sain Jorgenilt jõutreeningu kava ja nüüd jälgin seda maksimaalselt. Kuigi vahele on tulnud haigusi ja autokool olen siiski võtnud juurde juba kaks kilo. Ennist kaalusin 67, kuid nüüd juba 69. Toitumise koha pealt on mul kõik endine, kuid praegu tarbin selle kõrvale veel HIGH PROTEIN RECOVERY. http://fitshop.fitness.ee/taastajad/0/readmore/114/ Olen viinud läbi ka juba mõningaid deustatsioone, mis on siiamaani olnud väga põnevad. Loodan, et varsti on juba uus tulemas siis saan jälle minna Edu !
×