Jump to content

phoe

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

phoe

  • Tase
    Värske olija
  1. Kava!!

    sooviks ka...trenni nädalas 4 korda a53000@ut.ee
  2. ütlen sulle omast kogemusest...suitsetama hakkasin, kui olin 12-13. suitsetasin kuni 20.12.2006. põhjus, miks ma maha jätsin oli see, et sain õhkrinna jõutõmmet tehes. suitsetasin kokku siis 7-8 aastat.
  3. kui tihti ma peaksin sööma..???

    ausalt sa oleks maailma lahedaim vend, kui sa läbi une sööksid
  4. Surumine

    aga mina tegin viimati 110-ga treeni. hui ma ei ole kõva mees
  5. aia

    variant on sel juhul ka leht ibukat sisse süüa või novokaiini süstida
  6. Jõusaal ja algus kõigega.

    väga hull ikka. proovi seda petijooki rohkem juua, ehk siis hakkab lihas kasvama
  7. aia

    mis capsi? finalgon on hullem
  8. aia

    venitasid hamstringlihastest midagi välja. mõtlesid vast capsicami või finalgoni
  9. Jõutrenn

    kui keegi veel ei teadnud, siis kõige rohkem annab jõudu ekstsentriline kontraktsioon, ehk siis selline konktraktsiooniviis, kus väline raskus on suurem lihases tekkivast pingest ja lihas lüheneb selle toimel. hea näide oleks see, kui teed rinnaltsurumist ja enam ei jõua (kang liigub alla tagasi). teisel kohal isomeetriline, ehk see, mis siin ka näiteks toodi. kõige vähem annab jõudu raskuse ületamine
  10. mulliga või mullita?

    kõige etem oleks siiski mineraadilega gaasita vesi. süsihappegaas tekitab atsidoosi ja keha üritab sellest vabaks saada kas krooksudes või siis...
  11. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    vaatan, et keegi ei ole reggaed maininud. täitsa tore muusika ju. enda lemmik muidu techno, aga kuulan kõike
  12. Viin

    aga hea dieet on...kui ma terve nädala joon, võtan vähemalt 5-7 kilo alla
  13. Ületreening

    üle pingutanud vast jah, ületreeninguga kaasneb juba palavik ja oksendamine
  14. Kindad

    see on see siljasport vist
  15. Kindad

    vaata salutarisesse ka, see on seal kohtumaja vastas
×