Jump to content

plokk

Kasutajad
  • Sisu loend

    63
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

plokk

  • Tase
    Värske olija
  1. Dennis

    Olen sinuga samat meelt ! Äkki kunagi ônnestub näha ,nii Marekut kui Kimi koos mängimas mônes filmis, näiteks vendasid .Môlemad ju suht sarnased ja soeng ka klapib Arvan et sest tuleks super film , unistada ju vôib...
  2. Dennis

    http://www.jkkuntofitness.fi/kuvat/boos2/brap01.jpg Väike vôrdlus meeste kasvust . Mäletan kui kohtusin esimest korda Mika Nysölaga (paremal pool) . Töötas ta R-kioskis myyana , teadupärast seisavad R-kioski töölised platformi peal umbes poole meetrikôrgusel . Vaatasin et on alles suurt kasvu . Aga kui hiljen tuli vastu tänaval, oli üllatus suur , nagu oleks tegemist tema kaksikvennaga aga ainult tunduvalt lühemana . Kimi nägin 2005 aastal kevadel, tal oli mingi tuulejakk peal . Oli tôesti nagu telgi omale ôlgadele vötnud !
  3. Dennis

    Jah Kim Kold on nagu King Kong.Hea kui selliseid suurt (pikka) kasvu kulturiste ka leidub! Lives on ikka jurakas vend küll !
  4. ARGOLE...

    Pole hullu Argo ,elu läheb alati edasi ! Vigadest ju ôpitakse . Oled kõvasti tööd teinud, ära anna alla ! Minu arust tapab inimesi palju rohkem stress ,kui mis tahes kemm.PS !(ei promo kemmi) Ärge olge nii kohtu môistjad ,laske inimesel ikka elada . Argo on ikka staasikas tegija mitte eile sündind. Jôudu jaksu edaspidiseks!
  5. Tere !Tere! Suur tänu Marek, mul oligi juba motivatsiooni puudus ! Olen täiesti elus ja terve ,ainult et selg on pees, alaseljas vahekettad sai puruks lammutatud !Tuleval nädalal veel magnetpilt seljast jne... Veebruariks peaks arstidega ühel pool olema.Siin vahepeal ei suutnud liikuda ega paelugi kinni siduda, tohutu valu.Aga raua vastu Armastus pole kuhugi kadunud. Jälgin köike mis toimub meie mängumaal. Vorm oli juba paar aastat tagasi päris hea aga siis läks selg, pluss tuhatüks probleemi. Just täna môtlesin ,et nüüd hakkan otsast peale ja môistusega. Kuna loll pea ole ju ihunuhtlus. Masuga vöitlemine on kah päris ära kurnanud. Olen vist ka selgituse vôlgu ,kallid sôbrad ,miks ma sinna lavale ronisin ? Ok, vähemalt sain SUPER KOGEMUSE ! Ja kuhjaga MOTIVATSIOONI + arengut ! Aga arenguruumi on veel kuhjaga, vähemalt minu puhul. Olge täiesti rahul ,küll ma selle hôbeda ka kunagi ausalt välja teenin . Pean silmas vôistlusi, kus on vôistlejaid rohkem kui kaks Aga mul on tôesti SUPER hea meel ,et olen Kalmuse edetabelis nii kôrgel kohal Mida küll peaks tegema ,et sinna esi kohale jôuda? Ok Tänud vähemalt et mind siis ikka meeles peetakse PS ! MINGISSE ERAKONDA EI KUULU , sorry kui pettusite aga oma hääled ANNA JUBA TÄNA FITNESS RATES !!!! JÔUDU JA TUGEVAT TERVIST TEILE KÔIGILE SINNA KODUMAALE! VEEL KORD TÄNUD
  6. "Loll pea on ihunuhtlus" USE YOUR HEAD TO BILD YOUR BODY (FAST) "FAST FROM FITNESS " AAAH KLEMM JOOKSIS KOKKU..............
  7. SÜNNIPÄEVAÕNNITLUSED MAREK KALMUSELE!

    Palju ônne ja tugevat tervist!
  8. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Minu jaoks oluline et riided on tugevad,hindavad ,soojad ja paraja suurusega . Pükse on raske leida .Oma parimad jôuka riided olen hankind kirbukatest.
  9. Ivo Pärle - Palju õnne sünnipäevaks!

    Palju Palju ônne!!!
  10. EMV-ste reklaam.....

    mul näitab aga 5 päeva!
  11. pole teinud trenni juba poolteist aastat

    Tere tulemast klubisse!Mul on sama seis hetkel ,pikka aega pole saalis käinud.Tervise probleeme on kuhjaga, nii et omalgi on viimane aeg midagi ette vôtta. Pealegi on mul selg täitsa pees! Aga tegijatel ikka juhtub!Kaalu on tublisti maha tulnud ,hetkel kehast varemed järel. Aga kui alustada siis vast nagu ikka vundamandist ja hoolikalt.... Palju sul kaal praegu ûldse on?Kaalu kaotus on sul suht minimaalne. Aga jah ootame kôvade tegijate arvamusi sel teemal...
  12. ENNUSTA JA VÕIDA!!! Põhjamaade MV

    Marek Kalmus - 1. koht Imre Vähi - 3. koht Argo Vaible - 1. koht Ott Kiivikas - 2. koht Aga EDU kôigile EESTI MEESTELE!
  13. OTT KIIVIKAS- 30 !!!!

    Palju ônne ja tugevat tervist!
  14. Vot see on trenn!

    Härg surus môned aastad tagasi 290kg rinnalt.
  15. Lemmikmuusika.

    Omalt poolt oleks välja pakkuda ROB ZOMBI , Oi kuda tahaks lammutada saalis aga varsti..... http://www.youtube.com/watch?v=vSvPY7Ty64A
×