Jump to content

theONE1

Kasutajad
 • Content count

  1,513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About theONE1

 • Rank
  Kunn

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Rakvere,Tallinn
 1. Aidake uurimustöö teema valimisega.

  Ma arvan et kui sihid jõusaali, treeningu jms. peale, siis koolist sa vaevalt endale juhendajat leiad, pigem kui sul on keegi hea tuttav või sõber kes on treener jõusaalis ja on läbinud ka vastavad koolitused jms.
 2. Rakvere jõusaalid

  Raivo ma ei saagi teistmoodi
 3. Rakvere jõusaalid

  Eks igas jõusaalis saab oma asjad ära teha, iseasi on see kui ruttu sul rutiin tuleb ja sul endale need harjutused juba vastu hakkavad, seega peaks jõusaal olema sisustatud natuke laiemalt! Minu arvamus lihtsalt!
 4. OTT KIIVIKAS- 30 !!!!

  See on hea loo valik ka ja õnne veelkord!
 5. Algaja kava.

  õlg?
 6. treeneri amet..

  Jääb kinnitada ainult Oti sõnu, palk kõigub jah päris palju, olenedes klubist, piirkonnast jms. Ja kui ikka päevast päeva seda teed siis jah rutiin tekib, aga tuleb asju huvitavamaks teha, ka endale
 7. Oleks siis mingi teine vald, aga Vihula vald! Kahtlen sügavalt jah
 8. Tahaks teada

  Ikka algajate kavaga uuesti!
 9. jõusaali kava?

  Ma ei usu et ta sulle jama ajas, ega kui koormus tõuseb siis on see suht välistatud jah, ma rääkisin sellisest splitist kuna ei tea su taset. Seda spliti kasutades u. igale lihasrühmale 3 harjutust nt. 2 baasharjutus ja 1 isoleeritud. Kätele võid teha 2 harjutust. Hea oleks kui kava saaks koostada sulle treener kes sin näeb ja sinuga nö. silmast silma räägiks. Siin on raske sulle kava pakkuda ning see harjutuste valik on väga individuaalne ja üks suur katsetus Samas see et sa oled kunagi teinud judot ei tähenda et sa nüüd kohe edasijõudnute treeningut tegema hakkad, see pole halvustavalt öeldud. Proovi käia 3x nädalas + 1 aeroobne nt. 1 päev rind, triits 2. päev selg, biits ja 3. jalad, õlad. Kuid ma rõhutan, see on ÜKS PALJUDEST!
 10. jõusaali kava?

  No neid splitte on erinevaid, aga oleneb kui palju harjutusi, millised kordused, seeriad ja mis on eesmärk. Selle järgi tulebki lähtuda. Ja kas saad käia 2x nädalas jõusaalis või 3. Aeroobset peab tegema jah! Palju oleneb ka tasemest ja milline on sul nö. üldfüüsiline põhi alla. Jaot, 2-ks nt üks sagedasemaid on I päev-rind,selg,biits ja II päev-õlg triits, jalg, see oleks siis edasijõudnute üks klassikalisemaid splitte. Siis tulevad mängu veel nö. päevade jaotus jms.
 11. jõusaali kava?

  Kes sulle selle kava tegi?
 12. Jõusaalivõimalused TTÜ-s

  http://www.ttusport.ee/index.php?top=Jõusa...=2〈=est
 13. Kehakultuur/rekreatsioon õppimine

  Mõlemad alad annavad sulle teadmisi spordist nii anatoomi, füsioloogia, sporditeooria, erinevad psühholoogijad jne jne. Kehakultuuri eriala annab lihtsalt veidi süvendatult, aga kui rekreatsiooni erialal võtta vali või vabaainetest endale midagi nö. tõsisemat juurde, siis saad endale head spordi jms. seonduvat palju juurde.
 14. Kehakultuur/rekreatsioon õppimine

  Tallinna Ülikoolis on mõlemad erialad olemas ehk siis Kehakultuuriteaduskond. Tartu Ülikoolis on ainult Kehakultuur, kuid minuteada kuskil on Tartus ka Rekreatsiooni sarnane eriala, kuid mitte siis nö. ametlikult akrediteeritud. Oleneb mida tulevikus teha tahad, siis saad ka täpsemalt oma eesmärke seada!
 15. Hommikune- ja jõutrenn, toitumine

  tühja kõhuga peale ärkasmist jõutrenn?? ma edasi ei hakanud lugema, vaid küsin, et mis eesmärgil sa seda teed?
×