Jump to content

Agnes1h

Kasutajad
  • Sisu loend

    183
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Agnes1h postitused

  1. Treening- ja toitumiskava

    Milline küsimus see siis on?
  2. Rasvaprotsent - kus mõõta?

    Nojah, aga vbl pole ka kena see kui kõik sinna nuruma lähevad. Kunagi sai teha seda yhes apteegis 10 eeku eest Tallinnas aga enam seal mitte. Kas keegi ei tea mõnda kohta, kus maksad mingi tasu ja saad selle asja rahulikult ära teha? Imelik küll, kuid ma pole seda paljude spordiklubi teenuste hulgas isegi mitte märganud...
  3. Toidukaubad

    Hinnad on poes jah kohati kõrgemad kui nt Helsingis, kuid oma häält ma ikka ei anna sellele üritusele küll.
  4. LIIGA SUURED SÄÄREMARJAD

    Naisena saan aru küll murest. Mul on ka üks tuttav, kel ülakehal sõna otses mõttes vaat, et ribid paistavad aga jalad on see-eest suht jämedad. Ja mingi trenniga ta ka pole minu teada üle pingutanud. Ja ei ole see dieet midagi nii naljalt aidanud, või see mõjus siis ülakehale. Ma kujutan ette, et siiski saab seda sääremarja saledamaks kui rasva selle pealt kaotada. Kui aga dieet ega trenn ei anna naljalt tulemust, siis võib olla saab mõjutada LPG tselluliidi massaaziga?! Olen sellest mõnes postituses maininud. http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14933 <- loe sealt lingilt. Selle idee on üldine jääkainete ja ainevahetuse kiiruse mõjutamine, kuid kui probleemsemale piirkonnale enam seal massaazis keskenduda, siis ma usun, et ehk on võimalik seda piirkonda enam mõjutada. Olen seda massaazi ise proovinud ja iga kord on see säärele mõjunud salendavalt Kõikidest nendest jubedatest naistelt raha väljapressimiseks mõeldud kosmeetilistest vahenditest üle kommertsialiseerunud maailmas, on see LPG massaaz enam-vähem ainuke, mida ma siiski soovitan julgelt. p.s. Ja kas see säärelihaste trenn hoopis neid tegelikult ei aja suuremaks?
  5. Sheik trenni ajal?

    Pigem on parem peale jõusaali minu teada. Olen sellist nõuannet niipidi ühelt treenerilt kuulnud.
  6. Huvitav toidualane üritus

    Mulle saadeti ühe listi kaudu selline info. Vaadake, vbl pakub see teile huvi. Hetkel on see info kättesaadav lingi alt http://www.norden.ee/indexee.php?ID=pressiteated,216 (või kui see link ei tööta, siis proovige www.norden.ee) Kui keegi seal ära käib, võiks siis siin muljeid jagada. Ise ma sinna ilmselt ei jõua. TÄIENDUS-PARANDUS: SEE ÜRITUS ON EESTIS! Aile vastab järgmises postituses niimoodi, et mul endalgi jäi korraks mulje, et kas see üritus ei olegi Eestis või?! Tegelikult on ikka küll.
  7. Huvitav toidualane üritus

    Parajad naljatilgad olete ikka küll! Vastate, et POLE plaanis minna ja pole suuremat huvi. Aga noh, tegelikult oligi see hea, sest siis viskas see seda teemat esilehele. Tegelikult ikka ise ist lähen sinna mõnele üritusele küll. Homme ehk pigistan selle tunni välja ja eks järgnevate ürituste osas näeb, kas saan minna. Minul nt on küll huvi sellise teema vastu. Olen üks paras köögis kokkaja ja toidunautija. On ikka kahju küll, et tervisliku menüü hulka ei kuulu igasugu supermaitsvad asjad, mida toiduvalmistamise kultuur pakub...
  8. peaaegu taimetoitlane

    Sellepärast, et kokk köögis teab, et vastasel juhul saadab klient restoranis halvaks minemas või läinud kala tagasi kööki
  9. peaaegu taimetoitlane

    Kas K-Õ-I-K-I kalu ei saa süüa? Minu meelest on kaladel vägagi erinev lõhn. Mõnel on peaaegu olematu ja sugugi mitte nii vastik lõhn. Mitte et mulle kalalõhn üldjuhul vastik oleks aga mõistan, mida sa selle vastiku lõhna all silmas pead. No heeringal on küll teinekord ebameeldiv lõhn, kuid nt ahjulõhe lõhn, kui see küpsemas on... Mmm.... Selle lõhn pole ju ometi halb?! Muide, hea nipp! Küpsetajad, pange ahjulõhele peale kui valmistate sinihallitusjuustu (nt selle puru või tüykke), või siis ka teine variant, et segage sinihallitusjuustupuru või tükid hapukoorega ära ja pange see kala peale ja siis fooliumisse ja ahju.
  10. peaaegu taimetoitlane

    Veidi rumal küsimus ja selle esituse stiil (ei oska paremini praegu südaööl sõnastada) aga ma pole kunagi mõistnud, miks end taimetoitlased niimoodi piinavad, jättes ennast ilma vajalikust toidust? Ok, ma tean, et püüate vajalikke aineid teistest toiduainetest kätte saada aga noh ikkagi. Selle muna loo seletasid sa ära aga mis (eetilistel?) põhjustel sa ei söö nt kala? Sest et kala oleks pidanud loomulikku surma surema või suurem kala oleks pisema ära pidanud sööma? Mind lihtsalt huvitab põhjendus. Ma ei suhtu sinusse kuidagi halvasti, et sa taimetoitlane. Palun mitte mu küsimust valesti mõista. See muna söömine ühes kohas ja teises kohas keeldumine tundub pigem nagu topeltmoraal. Tegemist on ju ikka su vaimse mõtlemisega, kui ühes kohas mõtled selle söömise vastikuks ja teises kohas see sobib. Muide, kui oled uus siin, siis on soovitav enne ehk lugeda ja siis sa ei pea küsima topeltküsimusi, mida on juba enne küsitud või seletatud artiklites. Kuigi, muidugi on tegelikult ka alati lubatud kordusküsimused foorumis.
  11. Coca-Cola Zero ja Light

    No kust selle hamba hankisite? Hambaarstilt?! Et oli mingi hammas, mis niigi oli juba tuksis? P.S. Teemaalgatajale: vaevalt, et see CC kasulik on. Kas pole nii, et teinekord hambad pärast coca joomist suisa krigisema hakkavad, kui neid üksteise vastu hõõruda?! Mulle küll ei tundu see tervislik. Ilmselt ikkagi puhas keemia, mis hamba peale jääb. Üks sõbranna rääkis, et oli USA-s ning jõi sealset piima, kuid see oli ka tema arvates nii kemiseeritud, et täpselt sama moodi hambad krigisesid pärast selle joomist. Jube ju!
  12. Vastulöök ! ! !

    Mõistan võidurõõmu! Minu meelest ka tubli, et Marek viitsis reageerida!
  13. Vastulöök ! ! !

    Küll on hea, et Kalmus ei kirjutanud kui palju sisaldab 100 grammine lihatükk rasva! Kui nüüd mõni lehelugeja oleks seda teada saanud, siis ta oleks ikka vbl mõelnud, et mis iganes see Kalmus kirjutab, ma ei söö seda liha pärast trenni! Seega, miks mitte kirjutada "järg" sinna ajalehte mõni teinekord ka rasvadest ja nende vajalikkusest Ja muide, millest siis see erinevus süsvesikute koguse vajalikkuse osas? Kalmus, kas mõtlesid seda hästi suurele mehele? (See 300 g jutt, mida siin vastukommenteeriti juba.) Mõistagi tekitab see huvi, miks koguste osas arvamused lahknevad. Praegu jäi mulje, et see polnud väike kogusevahe(?) Niisiis, palun selgitust! Vaielge!
  14. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Väljanägemine üldises mõttes on oluline. Et see rõhutaks figuuri häid külgi ja peidaks seda, mida vaja peita. Mugavus ja värvid niikuinii olulised. Ülemise poole värvid peavad olema rõõmsad, et positiivselt mõjuda. Värvipsühholoogia! Mul tuleks must masendus peale, kui peaks musta toppi kui ka pükse kandma. Piisab kui püksid vaid mustad, nt.
  15. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Aga õnneks oled seal p-e poolega! Keegi ära ei tunne niikuinii!
  16. Solaarium

    Vastus: Kui sa panid peale solaariumikreemi, milles on ka veel eksta isepruunistuvaid aineid, siis kindlasti mitte ära pese seda maha kohe pärast päevitust. Soovitatakse isegi vist 8-10 h jooksul säilitada seda Küsi nõu oma solaariumikeskuse töötajatelt! Vbl on isegi mitte isepruunistuve kreemide puhul hea seda ka mingi aeg pärast solaariumi peal hoida... Nipp: kui tunned, et oled higine pärast solaariumi, pane kreemi veidi varem peale, mitte vahetult enne päevitamist. See jõuab nahka paremini sisse imenduda. Öeldakse küll, et nii võib see riietega kandmisel see maha kuluda, higistada jne, kuid nii hull see ka pole kui nt 20-40 varem peale paned. Asi toimib, olen proovinud. Päevitab täiesti endiselt.
  17. Pelmeenid?

    Oh, väga hea idee! Tänks! Võimalus on veel keeta neid aurutuspotis, mitte otseses vees. Siis ei kipu nad laiali lagunema. Hehee, mis su pelmeenitäidise retsept on? Kui tohib reklaami teha, siis Tallinnas Narva mnt alguses on superhea pelmeeni söögikoht! "Kuus pelmeeni" vms oli nimi. Soovitan soojalt! Neil on seal mitut sorti neid (eri lihadega, praetud kui ka keedetud). See, mis aga eriti positiivne on, on see, et need, mis on keedetud (mitte praetud), ei mõju sugugi jälgilt vaid need on pistetud puljongi sisse, kuni ostja neid ise tuleb omal käel taldrikusse tõstma. Nii mõnus puljonilõhn tuleb alati ka ninna... Ja siis ise paned sinna peale hapukooretillikastet niipalju kui süda lustib. Keegi ei tule seletama, mida kui palju võtta võid, sest kassas maksad vaid toiduportsjoni kaalu eest, millest lõpphind tuleb.
  18. Kui mul midagi kahe silma vahele ei jäänud, siis paistab, et sinu postitusele veel keegi ei olnud vastanud. Nagu mina olen asjadest aru saanud, siis pärast jõusaali peab tegema nt jooksu, mis on anaeroobse piiri lävel. Lugesin just uuesti läbi selle artikli, kus oli minu meelest nii öeldud. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3324 Kuskilt justkui lugesin või sain vähemalt aru, et kui pärast jõusaali veel tunnike aeroobsega müttad, siis see suisa lihast ennast "sööma" hakkab vms. Ja kuidas suhtuda jooksu/kiirkõndi enne jõusaali?! Äkki keegi targem kommenteerib seda! Mina üritan nüüd korralikult 3x nädalas jõusaalis käia. Soojendus+jõusaal+venitused tulevad mul kokku ca 1 h ja 15 minutit. Samas tahaks ka südametööd parandada. (Muidugi läheb mul pulss üles ka jõusaalis seeriaid tehes aga see pole ilmselt piisav südamele?! Trepist ülesminek võtab endiselt liiga palju võhmale!) Kas aga on mõistlik siis veel pärast 1h 15 min trenni südametööd teha?! Kui jaa, siis kui kaua?! Ma ei jõua muudel päevadel rohkem trenni teha kui see 3x nädalas jõusaalis. Keegi targem võiks mind ka aidata. Aitäh siis ette, kes vastab
  19. kuidas arvutada rasva protsenti?

    Ma kahtlustan ka nt, et kui inimesel on kael veidi jämedam kilpnäärme väärtalitluse tõttu, siis võib ka see kaela ümbermõõt õige rasvaprotsendi nihkesse panna. Aga üldjoontes vast jah ligilähedase tulemuse annab, ma loodan.
  20. kuidas arvutada rasva protsenti?

    Tean ühte sellist linki aga ilmselt on ikka mingi konkreetne nö masin kabedam ehk täpsem... http://www.dietandfitnesstoday.com/body-fa...-calculator.php
  21. Testosterooni plaastrid

    Ja eriti kaunis oleks ka offtopic eesti keelde tõlkida! Ei mingit tülinorimist, lihtsalt väike armas soovitus
  22. Testosterooni plaastrid

    Milleks neid eelkõige kasutatakse? Tean, et testol on mingi osas spordis, kuid olen ka kuulnud, et testot kirjutavad retsepti alusel välja seksuoloogid patsientidele, kel nt ebapiisav seksuaalne tundlikkus vms. Kas teatud liiki on vabamüügis? Ma ei tea sellest teemast midagi eriti. Kas keegi teab rohkem? Võiks ju rääkida siis sellest siin teistelegi.
  23. Millest mõtlete treeningu ajal?

    TEEMAVÄLINE VASTUS Mis?! Seda peput on vaja väiksemaks saada?! Peaksid pigem sellele volüümi juurde andma, kui vähendama! Kumerused on ju need, mis naise keha seksikaks teevad. Lame ja olematu pepu nüüd küll seksikas ei ole! Ent räägitakse, et maitsemeele üle ei vaieldavat.
  24. Toitumiskava

    Soovin konkreetsemat infot (siinse) toidukava osas. Selge see, et keegi põrsast kotis osta ei taha! Eelnevatest foorumitest ma päris kõigile küsimustele vastuseid ei leidnud ja mõni teema oli liiga napilt vastukaja saanud. 1) Kui pikaks ajaks see kava tehakse? Nädalane? 1-kuuline kava? 2) Arusaadavalt peab kava koostaja kalkuleerima vastavalt inimese eluviisile ja treeningharjumustele vajaliku SV/V/R kogused nädala/päeva kohta. Ega see ometi kavakoostaja ärisaladuseks jää? Kas seal on kirjas iga toidukorra juures KCAL, SV, V ja rasva sisaldus? (Sh iga toiduaine kohta eraldi?) Kui ma mingil põhjusel ei saa just konkreetset toitu süüa, mis kava ette näeb, siis ma ju tahaks selle muuga asendada. Oskan ju isegi vajadusel nt piima valke arvutada 3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida? Kas reeglina peaks iga kava jälgija juba ise nii tark olema, et oskab vajalikud muudatused sisse viia toitumisse ja treeningusse?, või kohendatakse seda koos kava koostajaga?, või hoopis uus laks - 500 krooni ja ostad uue kava!? Ja siit veel edasi: Kas see kava saab toimida nt teoreetiliselt järgmised 20 a, kui ei muudeta eluviise ja treeningharjumusi? St, kas see kava saab sellest perspektiivist katta kogu mu tervislikuks elus püsimiseks vajaliku vitamiinide ja mineraalide koguse? Või mida ses osas kava koostaja eeldab? 4) Eelnevat punkti veel täpsustades: kui palju täpselt on mõistlik kogus tülitamist, mida võib osutada kava koostaja suunas 500 kr eest, kui kava ostja soovib pärast midagi küsida ja tagasisidet anda? Liigselt kellegile ju pinda käia ei tahaks! Kui palju te pärast suhtlete omavahel, või kui paljuks tegelikult vajadust on? Siinkohal huvitaks kindlasti ostjate aus arvamus! Millest see kava hinnatõus põhjustatud oli? Kas äkki just sellest, et vaja hiljem rohkem tegelda nendega, kes kava ostavad? 5) Ja teie kõik, kes te siin lihtsalt tervislikke eluviise järgite ja superkulturistid olete, rääkige oma kogemusi kava jälgimistel! Ma saan aru, et see kava jälgimine paras töö on!? Arvutada kaloreid, SV, V ja rasvad... Mõistan, et kogemusega lähevad asjad lihtsamaks aga ikkagi! Mis kõige raskem on? Kuidas lahendate näiteks selle mure, kui te pole kodus ja peate väljas sööma? Kindlasti on keerulisem silma järgi hinnata toidukoguseid ja nende kalorlust sööklas. No kuidas sa ikka hindad sööklas nt riisi või liha kogust/kalorlust, mida sa kaaluda ei saa? Enamus inimesi ei tööta kodus ja paljudes töökohtades/kontorites pole isegi võimalusi toidu soojendamiseks.
  25. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Mismõttes?! Et minna naistele keelt kõrva ajama?!
×