Jump to content

jannno

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jannno

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 18.07.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Rapla/Nõo
  1. trennis hakkas paha

    Kui oleks lõhkenud veresoon, siis sa poleks seda teemat kirjutanud vaid istuksid haiglas. Proovi oma hingamist parandada äkki.
  2. Massi periood

    Tasub ikka jõu-, massi- ja reljeefitsükleid vaheldumisi teha, sest siis tulemus ilmselt kõige parem. Jõutsükkel tee kindlasti, sest mida suuremad raskused seda paremad tulemused ka massiperioodil.
  3. Eesti kalleimad reklaamid !

    Hea pilditöötlus Hugo Boss on minu arvates parim.
  4. Keha mõõtmine MV-s

    Aitäh info eest.
  5. Keha mõõtmine MV-s

    Tere! Eelmise aasta lõpus millalgi mõõtis keegi vanem meesterahvas MV-s jõusaali külastajate käeümbermõõtu, rasvaprotsenti jm. Lõpuks saatis ta e-postile ka meili kehatüübi(ekto-, endo-, mesomorf) kohta koos mingite järeldustega. Kas keegi oskab öelda, kes neid mõõtmisi teostas ja kas saaksin ka ise kellegiga kontakti, et lasta endal rasvaprotsenti ja keha mõõtmeid võtta? On see tasuline? MV-s oli sel hetkel tasuta. Olin ise seal kohal, aga bussi peale oli kiire ja see aasta ei ole MV-s käinud.
  6. 2 K duell - kes keda ?

    Võit Marek Kalmusele!
  7. Silbaum pronks

    Kas mitte pole nii, et vanuses 16 kuni 20 arenevad lihased kõige kiiremini ? Selgitate ehk lähemalt kui ma äkki eksin.
  8. Robocopi uus pood.

    Kus nimetatud pood asub ? EDIT: Sorri ei jõudnud veel artiklit lugeda
  9. Maitsvad proteiinipulbrid

    Ultra Whey Pro. Sokolaadi maitsega --> mega hea maitse ikka küll. Aga kehv lahustuvus ja valgusisaldus.
  10. Oskab keegi nõu anda?

    Miks kükid niivõrd olulised on ? Annavad üldjõudu või venitusefekt?
  11. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    Kõva mees oli ta jah. Tea kas tänapäeva jõumehed üldse selliseid trikke proovivadki ?
  12. Kehatüüp, millele on omased nii ektomorfi kui ka mesomorfi omadused. Ektomorf on pikk peenike kõhnumisele kalduv ja mesomorf on ideaalne kulturisti kehatüüp ehk allub trennile kõige paremini. Muide mul ka üks küsimus. Mind huvitab kus saab Sheldoni skaala järgi mõõtmisi teha. Spordiarsti juures ?
  13. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    No 2 sõin ära aga tagantjärele mõeldes oleks need võinud millegi tervislikumaga asendada
  14. Alustades dieeti/rasvapõletust

    4 kuuga said 8 kg puhast lihasmassi Vaevalt see võimalik on ilma mingite üliinimlike eelduste ja väga heade tingimusteta EDIT: kirjavead.
  15. Kulturism

    Olen nii mõnigi kord mõelnud mis on vahet kulturismil ja fitnessil. On see nii, et kulturismis on tähtis lihasmass ja suurus ning fitness keskendub rohkem proportsionaalsusele ? Kas mul on õigus või panin väga puusse ?
×