Jump to content

tipatapa

Kasutajad
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About tipatapa

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 12/22/1980

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Teen 2-3 jõusaali treeningut nädalas ja kasutan toidulisandiks Muscle+ või Profi Mass või Whey 3 (mitte koos). Kas parema tulemuse nimel peaksin seda tarbima ka trennivabadel päevadel?
 2. Rasvakiht ei taha kaduda

  Tänan vastuse eest. Teate ilmselt head kohta kus oleks olemas näited (videod või pildid) erinevateks harjutusteks, kus näha täpselt, mis harjutus mis lihasele on?
 3. Rasvakiht ei taha kaduda

  Rinnalt surumiseks on kang ka ja unustasin mainida et biitsepsi kang on ka veel ja isegi lõuatõmbe võimalus on ka.
 4. Rasvakiht ei taha kaduda

  Ilmselt oleks vist õige mainida ka seda et kahjuks ei ole võimalik korralikus jõusaalis käia ja teen trenni koduses jõusaalis, kus võimalused piiratud. Mul on olemas rinnaltsurumisepink, kaldpink, kõhulihastepink ja mõned hantlid. Paluks häid soovitumisi toitumise kohta (vb just seda mida peaksin eriti vältima et seda rasvakihti vähendada). NB! Milline oleks minu vahenditega parim harjutus rinnalihase alaosale, sest tundub et just seal jääb vajaka? Tänan juba ette kõiki heade soovituste eet!!!
 5. Rasvakiht ei taha kaduda

  Paluks natuke infot õige toitumise kohta j amis see cardio veel on ...
 6. Rasvakiht ei taha kaduda

  No üritan ikka jälgida aga hea oleks saada mõningaid häid soovitusi?
 7. Rasvakiht ei taha kaduda

  Tere, Küsimus siis selles et olen u 6 kuud trenni teinud ja keha on läinud ka turskemaks aga see rasvakiht kõhult ja rindadelt ei taha ära kaduda. Mitte et ma oleks enne olnud ülekaaluline aga teen peale igat trenni (4* nädalas) kõhulihaseid aga pekikiht ei taha kuskile kaduda. Kas on mõni hea nipp?
×