Jump to content

max15

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

max15

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 19.01.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  1. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  2. kreatiin k6ige efektiivsemalt

    kas kuuridena ei olegi sis efektiivne, nii et 1 kuu v6tad ja teine kuu teed pausi?
  3. kava jaot. 4-ks

    siin amazonis saadaval olevate 4 päeva kavade kohta on erinevalt kirjutatud, nimelt yhe kava juurde on kirjutatud et teha systeemis 2+1+2+1. Teise kohta aga et teha systeemis 2+1+2+2..kuidas sis õige on?
  4. kava jaot. 4-ks

    selline küsimus, et mitu korda nädalas tuleks igat lihasryhma treenida..kas sellest piisab kui käin neli korda nädalas (esmasp. teisip. neljap. reede) saalis ja treenin iga päev eri lihast või peaksin saalis käima 2+1+2+1+2 systeemis, st. et kaks päeva käin saalis ja yhe päeva puhkan?
  5. kalamari

    kas keegi oskaks öelda mida kalamari sialdab ja kui palju. t2nud!
  6. kreatiini kasutamine

    selline kysimus et kui ma võtan trennipäevadel 2x päevas kreatiini, kas siis ma v6tan yhe doosi hommikul ja teise õhtul või yhe enne trenni ja teise peale trenni? Et nagu mis aegadel ma v6tan??? ette tänades!!!
  7. tean, et see kysimus on siin juba esinenud, aga ei leidnud otsingust vastust oma kysimusele, et kas neid lihasryhmi võib yhel päeval teha?
  8. Seeriad

    kuidas on parem ühte harjutust teha, kas 4x8...12 või 3x8...12?
  9. kreatiin

    ...ja veel nii palju et teisel päeval tuleb kaks korda v6tta, et kas siis esimene kord hommikul ja teine õhtul v6i esimene kord peale trenni ja teine õhtul enne magama minekut?
  10. kreatiin

    Selline küsimus et esimesel viiel päeval tuleb tai kane kreatiini monohüdraati võtta 4 korda 5gr päevas, et kui ma olen yhe kuuri ära teinud et kas siis peale yht kuud ilma kreatiinita olemist võtan jälle 5 esimesel päeval 4x5gr??? ette tänades!
  11. kordused!

    olex tarvis vaja teada, kas on parem teha 3 või 4 seeriat 10-12 kordustega? eesmärk on lihasmassi kasvatamine. ette tänades
  12. ....

    Kas kellegil on selle proteiini pulbriga kokkupuuteid? On see hea/halb?
  13. massilisaja või valk

    aitäh abi eest!
  14. kava kohta kysimus

    kas yhe korra nädalas igat lihasryhma treenida on ok? või peax näitex kõhtu tihemini treenima?
  15. massilisaja või valk

    tere, soovix teada, kas massilisajat ja proteiini v6ib ka koos kuuridena kasutada. St, et ma v6tan peale trenni nt proteiini (whey lemon superit) ja enne magama minekut massilisajat. ette t2nades
×