Jump to content

tonto

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tonto

  • Tase
    Vaatleja
  1. Eestlased on joodikrahvas.

    Eks ta tõsi ole, et igal pool pannakse kõvasti tirakat. Meil siin kipub suremus ainult kole suureks. Noored peavad reeglina kõik ikkagi ise läbi proovima, ega vanemate inimeste tarkus siin ei aita. Noorte joomine on omaette teema mille juures on määravaks tihti seltskond ja see, et miskit "targemat" pole teha - kätte võideldud vabadust koolist peab ju kuidagi teisiti tähistama, kui kodus raamatut lugedes. Eks nad saavad kah kord suureks ja teevad omad järeldused. Elu ise teeb kah teatavad korrektuurid. Aga probleem on globaalne. Nukram asja juures on see, et tegelikult on vaba aja veetmine säärane buzinezz, et hirmus kohe. Kui õhtul tahaks miskit teha, siis kalkuleeri kuidas tahad, ikkagi on soodsaim öö läbi juua (kui "välja minna") ning joomatuuri käigus on alati võimalik erinevat reaalsust kogeda - uued inimesed, uued seiklused, nalja nabani jne ja oleks ime, kui peale tüütut töönädalat ja samade nägude vahtimist hing ei ihkaks vaheldust ja lõõgastust... Ja veel kommentaar: Mingi asja keelamine või kättesaadavuse kunstlik piiramine pole kunagi andnud soovitud efekti ja ei anna kah. Tallinna alkoholimüügipiirang tähendab seda, et peale seitset on igas poes lihtsalt meeletu järjekord, kuna kõik varuvad joogipoolist. Igaks juhuks topelt, et puudu ei tuleks...
  2. Alkohol

    Kunagi kuulsin vanasõna: sportlased joovad palju aga tihti!" ...iseenesest pole liitrist viina kahasse üldsegi raske juua. Asjakohane vidiu: http://video.www.ee/?video=akirr7d6osrhk&CatID=4 Elu on ikka seiklus
  3. Viin

    Kusjuures, "argonaut'i" viimane tsitaat on väga asjalik ja sellega on sisuliselt kõik öeldud ka antud teemas... Millele ise tahaks rõhuda on just see, et pole mingit objektiivset või ülimat mõõdupuud/standardi/paberit, mis ütleks, et asi x on absoluutselt halb/paha/väär... Kui minu jaoks on täisväärtusliku elu komponendiks aeg-ajalt paar õlut ja meeldiv ajaviide heade sõprade seltsis, siis ma tõesti ei suuda veenduda selles, et ma võiksin oma elu elada täisväärtuslikumalt näiteks tööl ületunde tehes... Tähendab, loll saab kirikuski peksa ja üldse ei tee paha teda manitseda asjade üle järele mõtlema ja juhatada parema poole, kuid mingite absoluutsete väidete tegemine stiilis "iga tilk alkoholi on paha kuna alkohol on mürk" on siiski liiga demagoogiline... Juba kiusu pärast pean tögama, et inimliigi püsimajäämine ei ole mingi väärtus ja looduslik valik teeb oma paratamatut tööd õnneks ikka edasi...
  4. Viin

    Alkoholi kurjadest tagajärgedest meenub vägisigi, et Hitler on vast üks tuntumaid taimetoitlasest karsklasi kes ühtlasi suitsu ei pahvinud... Aga tema vooruslikkus seisnes selles, et ta ei sundinud seda aspekti oma elust teistele peale... (Selle postituse mõte pole siin nüüd kedagi natsiks tembeldada, vaid osutada lustakale loole ajaloos) Veel tahtsin öelda, et väita, et "iga tilk alkoholi on kurjast" saab kummalise maigu juurde kui vaadata näiteks osoonisõbralikku loodustoodet "taruvaik", milles on 45% etanooli (postive effect: andis hääle tagasi ja võttis valu ära ohtra kasutamisega)... ...Elu on ikka seiklus...
  5. Ise ma teeks iga treening ka harjutused jalale ära ja teeks treeniks 2-3 korda nädalas, ja varieeriks sedasi, et kergem treening, puhkepäev, raskem treening, 2 puhkepäeva, -kergem treening jne...
  6. Areng...

    Klassikaline soovitus antud teemasse: söö rohkem ja treeni vähem. Soovitaksin võtta M.M. kava ja teha selle põhjal trenni 3 korda nädalas. Suurtele lihasgruppidele kuni 3 harjutust, väikestele kuni 2... Kõiksugu "baasharjutused" nagu lamades surumine, kükk ja jõutõmme kavasse pista ning teha kordused viimase suutlikkuse piirini. Ehk siis kui surumist teha 3x8-10, siis viimase seeria viimased kordused peaks tulema sedasi, et silmanurgast näed vikatimeest vilksatamas...
  7. Viin

    Hommik! Punamusta kodokalt sain ma anarhiast siiski veidi teistsuguse ettekujutuse Kuid see vast ei muuda mõtet, et seaduste eesmärgiks on eeskätt hoida inimest töövõimelisena Glorious Nationi tarvis. Eks siin ole tagamaaks muidugi mõte, et inimese keha ja vaim arenevad teatud vanuseni ja empiirilised uuringud on näidanud, et nikotiin ja alkohol ei pruugi olla sama tervislikud kui rinnapiim. Minu isiklik arvamus on selle Räikköneni loo juures see, et Dennis tegelikult vassib ja põhjuseks on just Räikköneni napsulembus Seksiteema juures ma meenutaks, et Oldman soovitas hiljuti sooja dušši ja 5cl-i konjakit... Peale seda vast mees muidugi pole teab-mis "joobunud" (ja koledaid naisi pole kah ilusaks joonud ), kuid pidavat aitama erektsioonile kaasa ja maandama pinget/kabuhirmu eesootava soorituse ees... Aga kui siin juba elu ja surma üle arutletakse, siis võiks mõtteid heietada suitsiidi teemadel, kah ju alkoholiga seotud...
  8. Viin

    Mina jään siiski selle "meeldib" juurde. Igat tundmust/hoiakut/aistingut ei ole ma oma sõnavaraga siiski võimeline adekvaatselt kirjeldama. Selles mõttes ma sunnin jah lugejat tegelema sisekaemusega ja andma oma määratluse terminile "meeldib" (vabandust selle eest) Alkoholireklaam ja valikuvabadus. Tabasin end mõttelt, et tegelikult seda reklaami on räigelt liiga palju, kuid pehme liini esindajana ma pooldaksin pigem piiranguid levitamisele (Sarnaselt sellele, kuidas helista mulle, mõtlen vaid sulle reklaamid on paigutatud teles hilisõhtusse... aga reklaam ja meedia on laiad mõisted ja ma ei hakka siin andma mitmetasandlist analüüsi, et kuidas seda kõike teostada). Asjal on muidugi see tahk, et lapse otsustamist mõjutab ka keskkond, sõbrad jne ja pelk reklaami keelustamine jääb kohati ebapiisavaks, kui eesmärgiks on muuta ühiskonnas valitsevaid hoiakuid....
  9. Viin

    Mis joomisesse puutub, siis vastaksin ühe (tol hetkel üdini purjus) luuletaja sõnadega: "Joomine on nagu tants, õilsalt meeldiv ühendus maailmaga ja veel enam - miskit, mida tehes ma tunnen, et olen osa millestki, mis on elust suurem. See on sfääride muusika ja püha kolmainsus!" Ise vehin sporti regulaarselt ja alkoholi tarvitan ebaregulaarsest (eelnevaid postitusi lugedes võiks ütelda, et ikka päris palju ) Kreatiin on väärt asi - jood või mitte. Tõenäoliselt on tulemused alkoholita paremad, kuid kui oma rõõmuks teha, siis ma ei näe mõtet ennast piirata/piinata ülemäära - ehk siis mõistus tasub appi võtta... Ja küsimusele miks - meeldib
×