Jump to content

emmimees

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik emmimees postitused

  1. shake?

    Ma olen jälle artiklit lugenud, kus väideti, et see nö aken kestab 48h, nii kaua on ainevahetus kiirem, alguses muidugi rohkem, aga ma ei usu, et just 1,5h pärats nüüd mingi klõps käib ja imendumine halveneb. Aga tõenäoliselt vist jah ei ole vaja seda valku peale trenni 30-40gr kindlasti sisse kallata
  2. shake?

    Kusjuures liha ja tavatoit ei pruugi odavam tulla valgupulbrist Aga kui kojujõudmine võtab rohkem aega, siis miks e ivõiks see sheik rohkem valku sisaldada? raisku ta ju ei tohiks minna..
  3. shake?

    Eks nö soustist ja kartulist ongi mõnel seda raske kätte saada, siis tasuks võtta tõsisel massiperioodil sheigina lisaks valku
  4. shake?

    Kui suhe oleks 1:2, kas siis ei peaks olema ca 40gr Fit Wheyd ning 60gr süsikat, sest pulbris ju vaid alla 80% valku
  5. Hakkasin oma toitumisarusaamu blogima

    Väga hea, annan selle lingi tulevikus kindlasti mõnele sõbrannale, kes ei taha kuidagi aru saada kuidas salenetakse. Aga tglt kui aru ei taha saada, siis vast ei ole mõtet üldse rääkidagi
  6. räpane tänavakaklus

    Ses suhtes on asi jah leebe, et "kahe või enama inimese surma põhjustamine ettevaatamatusest"(autoõnnetus) eest võid saada tingimised, samas kui relvastatud röövi eest, kus keegi viga ei saanud, saad kindlasti aastaid... "Kogemata" inimeste tapmine on väga leebe meil.. pigem saad suurema sroki, kui asja eest kellelegi vastu lõgemeid põrutad...
  7. Palju õnne webmaster Rebane !!

    Hilisõhtused õnnesoovid!
  8. Antidepressant vs alkohol

    Kui ma tellin toidukava massiperioodiks, saan süsikaid niiet seda nägu
  9. räpane tänavakaklus

    Eluaegse oleks saanud siis, MENDI tapmise eest ikka tavakodaniku lööd kasti, siis kuskil 6a sellises olukorras, kus üles ka tunnistad kõik ilusti.
  10. räpane tänavakaklus

    Tean tüüpi, kes lõi mendile viinapudeli pähe puruks, kuna mendid nüpeldasid ta sõpru 1,5a sai selle eest..
  11. räpane tänavakaklus

    Kas sellest samas cases, kus üks Annelinnas Eedeni juures surnuks pussitati suitsu küsimise eest? A see oli eelmine talv...
  12. "Kaalust alla" TV3- st

    http://www.youtube.com/watch?v=2wA3BHlRLjM Pole häda ju miskit, normaalsed läbukad
  13. räpane tänavakaklus

    Aga kui sul pole suitsu või tuld pakkuda? Sellistest asjadest võivad väga suured probleemid tulla....
  14. USAs tabati steroididega hangeldanud eestlane

    Kogu Lõuna-Ameerika ...kui tavainimesed meid nei tea, siis tollitöötajatele oleme kindlasti vanad "sõbrad"
  15. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Jah, muidu saavad lõuga Ei tglt siis saaks asi lihtsalt rohkem kõlapinda ja võimalus eesmärk saavutada hulga suurem. ilmselt hetkeseisuga neid väga ei kõiguta see, kui Ott krimisaate lõpus hädaldab, et miks meil nii on ja vb paar inimest saadavad ka meilid Ravimiametile...
  16. oskab keegi targem Pan soola kohta midagi head ja tarka öelda? Et ei pidavat kahjulik olema vms...
  17. Hantlid

    Fitshop Eedenis ka ju vedelavd mingid maas...
  18. "Kaalust alla" TV3- st

    SUPERBOYS ei olnud või :D
  19. Hoia kõvasti kinni

    Hahahaa see oli hea, loll pea on ikka ihule nuhtluseks
  20. Antidepressant vs alkohol

    Irw, pigem süüakse pekki ennast ja siis närvid läbi ja deprekas seepärast
  21. Jõusaali tolad...

    No kui käed higist leemendavad ja kiiruga, siis miks mitte ....
  22. Jõusaali tolad...

    See selleks, aga kui uskumatult palju inimesi jätab meil jõusaalis oma kallid telefonid lihtsalt põrandale vedelema ja seda mõne trenazööri juurde ikka tavaliselt. Krt kui ma peale rasket seeriat hakkan raskusi oma kangilt maha võtma ja oletame 20kg ketas libiseb või astun selle krdima IPhonile peale, siis kes tema arvates selles süüdi on?
  23. Jõusaali tolad...

    Kui keegi ninapidi jalge ette sulle ei roni, ei tunne muidugi midagi, seda muidugi juhul kui vend oma plähve ja jalgu pesta viitsib vahest
  24. Jõusaali tolad...

    Krt mis, mul plätud hakkasid ühest kandmiskorrast juba räigelt haisema, tossud aga ei haise kunagi Ei tea, kas olid sitad plähvid, et talla alt ei hinganud vms, odavad olid küll aga jah läksid rõvedalt haisema kohe :S
  25. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Pigem tuleks suurem kulturistide punt kokku ajada, nii 200+ inimest ja ravimiameti uksetaha minna, ma oleks küll käsi Teeks mingit plakatid ka ja siis oleks asi uudistes ja kõlapind suur, ning asi hakkaks lõpuks liikuma, tglt meie väikses konnatiigis piisaks ka 100´st protestijast kui juba kaamerad oleksid kohal
×