Jump to content

emmimees

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik emmimees postitused

  1. Kaloreid päevas

    Kas sellesse BAV kalkulaatorisse kaalu sisestades pean rasvamassi maha arvutama? Et oletame olen 100kg ja 14% rasva, siis kaaluks sisestan 86kg hoopis?
  2. Mitu grammi on 1dl glükoosi.

    0,7dl(WGS mõõtekopp) on 40 gr, 1dl on siis äkki 55gr, ei viitsi arvutada täpselt..
  3. kasv võib kinnijääda ?

    Jah aga kasvueas soovitan seljavigastusest suure kaarega mööda käia! Niiet suurimat ettevaatlikust...
  4. Claudia Verela- fitness model and actress

    Kui sellest viimasest pidlist rääkida, siis too meesnaine on vist äsja habet ajanud
  5. Rinnalt surumine

    Sul on niigi 5ks jaotatud kava ja üsna rake on sinna kuskile vahele toppida korralikku rinnatreeningut lisaks, aga saaksid triitsa-õla trenni alguses teha surumist(kasvõi nö kerge päeva surmist, kui esimesel päeval tegid raskelt madalate kordustega)ning seejärel ülejäänud harjutusi. Aga kui tahad natuke tõsisemalt aerndada surumist, siis soovitan kaido Leesmanni käest surumiskava küsida, ma sain tolle tsükliga näiteks 90-lt 105kg peale, sulle annab see ka kindlasti väga palju juurde, kuna praegu tulemus suht kehv sul. edit: Leesmanni kavas kõik muu ka sees, soovitan!
  6. YouTube videod

    Kui jõud üle käib, pole mingeid kaitsevahendeid vaja
  7. Jogurtis olev valk

    Tavaline piimavalk peaks olema, aeglane valk, väga hea on.
  8. Fitnessi foorumlaste suvepäevad.

    Lähed hüppesse sealt ja tuled ikka
  9. Zak Khan 138kg!

    Sellist eestlast vist niipea näha ei õnnestu, aga järgmine nädal Spartas vist peaks üks Soome koll üles astuma
  10. Zak Khan 138kg!

    Oot ja palju ta siis mõni aasta tagasi kaalus?
  11. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Enamasti lööngi käega, aga kui keegi järjepidevalt millegagi närvidele käib või üleolevalt lendab, siis vahest tuleb välja öelda ka see. Koguaeg vaielda ei jõuaks elusees, parem närve säästa..
  12. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Kle Vägivaldur, sa vist arvad end kõike teadvat. Niipalju kui olen su postitusi märganud, käivad enamik neist teiste inimeste postide(arvamuste) pihta, otsid mingeid vigu, isegi kui mõni sõna/väljend on kirjutatud natuke naljakalt või mitte kõige täpsemini, on sul vaja hakata kohe üleolevalt nokkima, et umbes mida sa suust välja ajad.... ise sa sügavamasse arutelusse e ilasku vaid aind paugutad ise teiste kallal, vähemalt selline mulje on sust jäänud. Miks sa üldse siin foorumis käid, kui miski ei meeldi? Umbes nagu välja elamas käiksid.... täiesti anonüümselt. Ennem ma ei arvanud meie kohtusüsteemist kõige paremini, sul oli vaja kohe mainida, et lahmitakse selle pihta, teadmata mitte midagi sellest. Kui palju sa ise oled kokku puutunud sellega, et tead seda olema alati nii õiglane, korrektne ja kodanikusõbralik? Oled sul palju tulnud ette kohtu uksi/pinki kulutada? Kui ei, siis oli see sinu poolt lahmimine ning kui oled, siis peaksid aru saama millest ma räägin. Või sa lausa töötad kohtusüsteemis, et ei kannata kriitikat selle pihta?
  13. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Mida ja kus ma kommenteerisin? Ei saa päris täpselt küll aru, keda sa lahmijaks nimetad, aga tolle artikli kommenteerijad ja siinsed kasutajad on väga erinevate arusaamadega...
  14. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    No suur pealkiri, mis ma poes nägin, rääkis nagu küll 500k´st. Aga ega ma seda Õhtulehe gavnood lähemalt lugema ei hakanud
  15. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Õhtuleht imes välja sulest selle 500k trahvi. Krimis rääkis ametnik selgelt, et alla 50k tuleb vast ikka...
  16. TOIDULISANDITE ÄRI

    Kindlasti on, olen lugenud vähemalt paari uuringut, milles seisab, et kreatiini peaks tarvitama maximaalselt 2-2,5gr päevas(mitte-trennipäeval vähemgi). A noh muidu ikka räägitakse, et pange 5gr ja trennipäeval 10 ja "laadimisel" korruta see veel 4 või mai tea mitmega... Kogustega ei maksa tõesti üle pingutada, arvestage, et tootjad niikuinii kirjutavad kogused hulga suurema kui tegelikult võtta oleks vaja, raharaharaharaha....
  17. Kas on lootust kasvama hakata ?

    Ise kasutan valgu ja glükoosi mõõtmisel WGS´i mõõtekulpi, ning terve kulp traubenit on ca 40gr(paar gr vb rohkem), olen ära kaalunud. Niiet kui sa paned ühe kulbi WGS´i, mis on 24gr valku, siis 2 kulpi glükoosi on 80+gr, mida on suht palju. Erinevate ainete tihedusel on päris suured vahet, niiet mõelge...
  18. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Reeglina pole tolli vahel ning saad kõike tellida. Hollandist võid isegi kanepit ja seeni omale tellida koju kui tahad, saad kätte ka kui mingil põhjusel just ei kontrollita siin..
  19. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Äkki peaks tõesti EU kohtusse minema asjaga? Isegi paljud Eesti Riigikohtu poolt süüdimõistetud inimesed on EU kohtus õigeks jäänud, eelnevalt Eestis muidugi pikka aega vangis mädanenud. Eesti õigussüsteemis pole õiglust ollagi.
  20. Kreatiin

    Ohjah ...ainus asi mis on kreatiiniga, et võiksid alkoholist hoiduda.
  21. Hele õlu tugevdab luid

    See on inimese enda tragöödia, mõni ei joo üldse ja hakkab päevas kohe liiter jooma.
  22. Hele õlu tugevdab luid

    Mõõdukas kogus on teadlaste poolt ära määratud. Meestel tsipa rohkem kui naistel, miski 0,5L päevas oli vähemasti.
  23. Palju õnne, Marek Kalmus!

    Palju õnne maailmameister!
  24. treening!

    Kasvõi siitsamast portaalist.
  25. treening!

    Kui käid niisama vahest jõusaalis, ei vaja sa mingeid lisandeid, söö tavatoitu. Kui treeningud muutuvad sagedasemaks ja raskemaks ja huvi suurem, siis kunagi võid midagi juurde veel võtta, sa nii noor ka praegu, arened tavatoidu peal ka jõudsalt.
×