Jump to content

emmimees

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik emmimees postitused

  1. poksiklubid tartus

    http://klan.ee/ Omal ajal sai käidud - siis oli küll kõva koht . 3x nädalas toimub - keskmisel päeval on põhirõhk sparringul, et ei ole ainult tehnika harjutamine . Tol ajal sai kaitsmed ja asjad koha pealt..
  2. Ajakirjad/lehed imevad ilmselt pastaksst välja "uuringuid", et oleks millest kirjutada. Mida aeg edasi, seda hullemad/ajuvabamad artiklid tulevad ..iga asja söömine tekitab vähki ..natuke hiljem artikkel, kuidas seesama asi hirmus kasulik ja vajalik. Neil teadlastel/autoritel endal koljuluu vahel rohkem ajukasvajat kui aju! Bullshit
  3. Videod

    Vot sellised hiiglased sealmail, tekst ka hea
  4. Jõusaali tolad...

    Selgitad ehk? EDIT: ok, võib-olla Sina surud botastega lamades, ei tea ju. Kusjuures üsna tihti näeb saalis tüüpe, kes on sokkide väel
  5. Sõjaväe komissariaat

    Yeah, American dream...
  6. Jõusaali tolad...

    Kurat minumeelest siin Trt Arcticu sisekorraeeskirjades oli märgitud, et treeningusse mobiiltelefoni kaasa võtta ei tohi(mina ei võta)! Plätude kohta niipalju, et kannan neid isegi jõusaalis, kunagi sai pikalt kickpoksi tehtud - seal oli päris paljajalu, ja botastega ma ära ei harju siseruumis trenni tehes. Ja ma ei näe põhjust, miks ei võiks plätudega treenida, pedandid võivad ju kalamehekummikud ka jala otsa rullida kui lahedam ja steriilsem on nii...
  7. küsimus kõhulihaste kohta

    Krt mul ka mingi jama kõhuga ...kui ikka korralikult sööd siis venib magu suureks ja kõht on punnis, samas kui pingutad kõhtu, siis läheb ilusaks reljeefseks. Krt söömist ka ei saa järgi ju jätta :S
  8. Puude lõhkumine

    Tuleb välja, et vist tõepoolest kogu keha saab vatti lõppkokkuvõttes . Ja kuna eestis metsa on piisavalt, isis hakakem kõik nüüd jõusaali asemel puid raiduma
  9. Puude lõhkumine

    Ning kogu oma kasvuea puid tükeldama..
  10. Puude lõhkumine

    Ma arvan, et ka selja ülemisele osale. Kuid märkimisväärset lihaskasvu ei maksa vast oodata sellest tegevusest. Sitkust ja vastupidavust tuleb küll kui hoolega raiuda.. )
  11. Toores muna!

    Mul käib muna tarbimine üsna lihtsalt - 2-3 muna löön tassi, 1-2 tl suhkrut peale, lusikaga klopin 20-30sek laiali ja joon ära. Pole mingeid klimpe ega värke ja hea magusa maitsega
  12. Jõusaaal ja kanep!

    Eino mis tarvitaja nüüd siis kohe - lihtsalt kuuldud/nähtud üht-teist . Ega sa ise ka vist puutund pole midagi
  13. Jõusaaal ja kanep!

    Saab huvitavaid asju jah mõelda ..ja paljudele nähtustele/juhtumitele tekib justkui väga loogiline ja lihtne seletus - kuid pärast ei mäleta mis täpselt .
  14. Jook, tenni ajal

    Mina joon saalis tavalist Arctic Sporti või kui raha pole, siis tavalist kraanivett. Kunagi ammu lugesin mingit artiklit trenni ajal valgu joomise kohta ..et pidavat hea vist olema.
  15. Jõusaaal ja kanep!

    Liim, heroiin, amfetamiin, ghb tarvitamine - selline inimvare kukub ka ilma kanepita kokku! Ja uut tsüklit kanepiga alustada - see oli talle kindlasti kõige kättesaadavam lihtsalt. Ma ütleks, et uus tsükkel võis tal hoopis tavalisest sigaretist pihta alata.. Selle pika jutu põhjal võiks samahästi võrrelda saunas õlu joovat meest süütevedelikku joova rentslis asotsiaaliga!!! Muidugi tuleb kiita seda meest, kes suutis kõigi nende narkootikumide mõtlematust ja massilisest tarbimisest üldse eluga välja tulla! ))
  16. Jõusaaal ja kanep!

    Maru segane jutt, stoned? 2007a kevadest hakati karmimalt trahvima, alla 6000.- ei tohtinud enam teha tarvitamise eest(saadi aru, et need 180(miinimum) ja 600eek ei kutsu kedagi korrale). Omaette(?) - mendil poh, kas suitsetad omaette salaja nurgas või kambakesi tänaval, karistatakse sind ainult narkootikumi tarvitamise eest! Ja kedagi ei koti ja ei tee kindlaks kas suitsetasid 10g(utoopiline) või tõmbasid korra! Kui taskust leitakse midagi, läheb kriminaalseks muidugi..
  17. Jõusaaal ja kanep!

    Proovi, proovi - narkojoobes olemise eest trahv kuni 12k, tuttav sai esimene kord kohe 9k, tavalise kanepisuitsu eest . 3kuud püsib THC organismis vist juhul kui regulaarselt ja tihti suitsetada. Vahest harva teed - siis epaks üsna ruttu kaduma(kui just mõne päeva jooksul ekspertiisi kusema ei viida). Muidugi oleneb ka inimesest ja ainevahetusest veits. Aru ma ei saa, miks paljud siin kiruvad ja vannuvad maapõhja kanepit - osades arenenud riikides on asi jumalast legaalne ja inimeste jaoks nagu tavaline suits - tõmbavad mendid, arstid, sportlased ja kusjuures inimesed on õnnelikumad ja sõbralikumad kui meil siin! (Hollandis näiteks). Mine näen selles suitsus kolme positiivset asja: lõdvestab, rahustab, tõstab söögiisu. Halva poole pealt mõningad tekkivad mälulüngad ja regulaarsetel kõvasti tarvitajatel hakkab see tugevasti mälu peale(kaob lühimälu, ei mäleta alati mis ütles või tegi 10sek tagasi näiteks). Mõju psüühikale on muidugi omaette teema - vb tõesti ajaks kanep hullarisse paljud niigi hullumeelsed eestalsed. Osades riikides sellega aga probleeme pole.
  18. Alaselja valu

    Keerutades ja painutades võid hullemaks asja ajada. Pigem anna puhkust seljale, ära tee muud midagi. Alaseljale neutraalne(lõõgastav samas) asend on kui oled selili ning jalad niimoodi üles tõstetud(toetad nad toolile või diivanile muidugi), et reied keha suhtes 90kraadi(põlved taeva poole) ning sääred samuti 90kraadi reite suhtes(paralleelsed maaga). Nii on hea puhata Kui valu enamvähem kadunud, võid proovida õrnalt keerutada puusa ja teha soojaks, tunde järgi ikka, et uuesti lõhkuma ei hakkaks..
  19. Kõrvad lukus

    mul värisevad isegi Nokiat hoides niiet ei imesta Kusjuures kõrvad kisuvad ka endal vahest lukku-lahti(sisse-välja hingates muutub) raske koormuse ajal, aga vist aind siis kui veits tõbine ja tatine olen..
  20. Kõhulihaste peksmine

    Vb suudad kõhulihased paiste peksta ...paistavad mõnda aega suuremad välja
  21. Poks

    Arvatavasti peab seda silmas, et poksist mitte kottigi teadev inimene ei harjuks valesti lööma(keha-käte-jalgade asend/liikumine), sest mõtlematult lihtsalt lahmides võib lisaks end lausa vigastada (randmed on käege löömisel nõrk koht). Aga kui tehnika selge, siis päris mõnus . KAHJU, et jõusaalides pole praktiliselt kusagil poksikotti .
  22. Poks

    Koti tagumine 3-4min(mitu seeriat näiteks) tundub küll ikka aeroobse tegevusena ning teeb soojaks väga hästi. Rasvade põletuse seisukohalt muidugi tuleks ehk rahulikumas tempos poksida(saab erinevaid löökide kombinatsioone läbimõeldumalt harjutada). Poks on umbes nagu jooksmine kuid rakendad seal koormuse kogu keha peale ja treenid lisaks veel muid kasulikke meeli ja oskusi ..
  23. Kanafilee

    kurat see link tuleb küll järjehoidjatesse panna ..ära tüütab see üksluine liha praadimine praktiliselt ainult kartuli ja hapukoort kõrvale.
  24. Peksa saamine

    Vahetult ennem esimest lööki tuleb nutma hakata ja kerra tõmbuda..
×