Jump to content

emmimees

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik emmimees postitused

  1. Seljaprobleemid

    Krt olen korduvalt alaselja nii ära tõmmanud, et 3 päeva seon valugrimassides kingapaelu ja natukenegi kummardada valus, terav närvivalu niidab jalust. Aga kuskil neljandal päeval hakkan seljale kergemaid harjutusi tegema ja nädala pärast tõstan samu raskusi jälle. Kuigi jah trennis kui see nõks ärakäib siis lööb pildi mustaks hetkeks.
  2. Seljaprobleemid

    Anna puhkust, mul kaovad seljavigastused ise kuskil max nädalaga ära.
  3. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Mille krdi pärast on ühe mõttetu küsimuse pärast vaja järgmisse posti need kõik samad 5 suurt pilti kopeerida? Sitaks häirib selline asi.
  4. PROJEKT - RaikoK

    Edu ja meelekindlust!
  5. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Korra kuus üritan ikka käia või kui raha on. Esimest korda käisingi see talv, varem nagu midagi head ei arvanud
  6. jõutõstmine

    Randmesidemed, miks ei peaks tohtima...
  7. Suur kõht.

    Arvesta, et ühes kuus kuskil 3-4kg kaotada on ok...
  8. Toidulisandid

    Telli 700+ eest Bonsunast ja tuuakse tasuta koju kätte vist.
  9. Toidulisandid

    Üldiselt 10gr päevas küll pole mõtet seda sisse lahmida endale... piisab max 5gr, ning kui kreatin on oma kõrgtaseme saavutanud, siis vist piisab isegi 2-3grammist, olenevalt kehakaalust.
  10. Toidulisandid

    Kui sul enne võistlusi pole vaja jõunäitajaid kiirelt just üles saada sisi pole laadimisfaasi vaja.
  11. Toidulisandid

    Ma saan sellest küll ainult üheselt aru
  12. Toidulisandid

    hahahahaa, sul ei ole aega, et teha sheiki omale ja tahad selle veel omakorda asendada millegagi?
  13. Jõusaali tolad...

    Alati ei võetagi raskusi ära ja kui olen järgmisena läinud tegema, siis olen enne otsinud saalist selle venna üles ja palunud raskused maha ikkagi võtta. Igaüks koristagu ise enda järelt ära.
  14. Phoenix PRO -tulemused

    Mitmendaks Linda Fodor tuli?
  15. Jõusaali tolad...

    Kui mõni ikka väga debiili paneb, siis tuleb öelda talle seda. Üks vend riputas oma märjad ujukad riietusruumis pingi kohale nagisse. Ma ei saanud päris täpselt aru, kelle omad need on ja tõstsin pingi ääre peale. Siis vend tuli ja tõstis nad tagasi rippuma ja tilkuma pingi kohale. No see ajas tõsiselt närvi ja küsisin et kui oma riideid siin kuivatad kas siis selle loigu ära ka kuivatad siit. Tüüp vahtis lolli näoga otsa, võttis ujukad ära ja kuivatas pingi rätikuga. Kui ta mu 5k teli kohale oleks oma nartsud kuivama riputand, kas siis oleks tal taskust 5 tonni olnd võtta uue telefoni jaoks mul nt, kurat küll rsk. Ükskord riputas mingi jobu oma mingist vedelikust nõretava hilbu mu treeningkava kohale, paber oli hoobilt märg, tüüp nägi õnneks ära ka üsna ruttu ja kukkus vabandama. Suht närvi ajab ka see, et saalis inimesed topivad kettad suvaliste pulkade otsa segiläbi, no võiks siis ika umbes vaadata, et ühesugused oleksid ühtede pulkade peal ja suuremad allpool vms, mitte rivi läheb umbes 2,5kg-25kg-20kg-5kg-15kg-25kg.... proovi siis iga kord kui mingit väikest ketast või midagi vaja, neid sorteerida seal, poole tonni jagu kettaid enne maha kakkuda, et 5kilost saada kätte, sitaks viha teeb ikka raisk selline asi.
  16. Kuidas toimub lihase kasvamine kiiremini?

    Suurem osa hüpertroofiast(sarkoplasmaatiline) toimub kõrgemate kui 6kordust seerias, enamjaolt võiks seda teha. Aga kindlasti võiksid teha ka madalaid kordusi, arendab teistsuguseid lihaskiude(müofibrillaarne lihashüpertroofia)
  17. Käe ümbermõõt...

    Ma enamjaolt kasutan biitsa raskuste tõstmiseks, pole nagu selle mõttega klubis või kuskil käinud, et biitsepsitega vehkida Aga jah, kui vaja siis elu õpetab, mida biitsepsiga teha veel saab
  18. Käe ümbermõõt...

    ma tänan Aga mis asja ajamist sa biitsa suurusega seostad?
  19. jala trenn

    Pakun, et isegi 1min seeriat on siit foorumist vähesed teinud
  20. Käe ümbermõõt...

    Milleks üldse siis mõõta kui ei huvita?? Hea vaadata,võrrelda aasta aastalt, palju juurde on tulnud. Kui paar cm siia-sinna, siis võib juhtuda, et mõni aasta hoopis läheb väiksemaks lihas. Kui tahetakse jälgida arengut, proportsioone, siis kirjutatakse andmed ika võimalikult täpsellt üles. See kui käsi täis pumbatakse ja pingutatakse, on ainult teistele näitamiseks ja oma ego upitamiseks. "Suurus pole oluline, loeb kuidas seda kasutada. " võid oma m***i kohta öelda
  21. Käe ümbermõõt...

    Mõõtsin ka ära omal lõpuks, 39cm kaalu 87kg ja pikkuse 178 juures edit: aga tegelikult, et täpset ja õiget tulemust saada, et tulevikus ka võrrelda, peaks mõõtma hommikul peale ärkamist, pumpamata, pingutamata, see on nö neutraalne tulemus.
  22. Milline on parim?

    Hera80´st peaks Fitwhey tsipa odavam olema kuigi ilmselt on mõlemad ühe ja sama liini pealt tulnud..
  23. YouTube videod

    Krt minumeelest ta päris põhja ei lähegi, kuigi jah, suht ruttu läheb hoog kinni, vb tüüp siis ei paindu sügavamale vms. Aga muidu raskusega all põrgatamine mõjub küll väga sitasti põlvedele, vaata et lausa kuuleb kuidas põlve sidemed nagisevad ja rebenevad. Ei soovita, ise peatan hoo enne alumist surnud seisu kinni. edit: samakamees, kui kaua sa nii põrkega oled laksanud juba kükke?
  24. Postitusi ei näe

    pange mõni selline teema juba kleepsuks parem :D
×