Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by savi_


  1. Olen käinud. Ca 1 aasta. Jama oli natuke. Miks? Sest saal reserveeritakse korvpalluritele jms sportlastele ( saali lubatud maksimaalne kasutajate hulk 11-12 inimesti). Ehk siis sina saad käia aegadel, mil neil trenne pole saalis. Enamasti on neil mingid kellaajad nagu 21.. või enne 18 vabad.

    Pesemistingimused kasinad - kord pole sauna (terve nädal) ja teinekord dušhiruum või saun haiseb nagu oleks kerisele kustud. Lisaks veel see, et pead "broneerima" trenniaegu ette... ja veelkord 11-12 inimest saab vaid samal ajal korraga olla. Mõnikord ei ole ka kappi võimalik riietusruumis saada - trennid on peal! Trenažöörid on samuti kehvalt hooldatud (nii vähe kui neid on!). Mida see tähendab? Kord tõmbasin endale kangiga täie jõuga vastu pead plokksüsteemil selga treenides - verd tuli ka natuke. Ja üldiselt neid trosse läheb seal nagu leiba. Ma vingun ! Sest ma tean, et teisiti on ka võimalik - teinekord tasub pigem 100-200 eek teatud elementaarsete mugavuste eest juurde maksta. Jne.


  2. Võtsin omale aega ja lugesin kõik korraga läbi - edaspidi võib minu kirjutistes rohkelt sõnakõlksu "common sense" märgata. Aga see selleks.

    Mulle meeldivad lihtsad asjad! Loetud materjal seda ka oli. Aedviljad vs "muud süsivesikud" on see mida tulevikus kindlasti rohkem

    rakendada üritan (va siis peale trenni).


  3. Järjekordne hea näide sellest, et uudised ei vaevu kontrollima, kes on kes ja miks ta saatesse tuleb ja mida ta tegelikult oskab teha.

    Väga humoorikas. link siin

    Ma eile puht juhuslikult vaatasin Yuutuubist neid videosi. Ma ootasin midagi ägedat, aga kui ta niisama yo-yodega ümber pea vehkima hakkas ja lennuki maandumist immiteeris, siis ma sain pihta, mis diil on ;) Samas ei tuld selle peale, et ta kõik haneks tõmmanud on ... arvasin, et ongi naljamees.


  4. Mulle lihtsalt tundus, et kommentaarid "gay ja fake" või "labane" ei oma arvamustena erilist väärtust - neid kommentaare võiks samuti labasteks tembeldada. Nali võib ju lihtsakoeline olla, aga oskuslik videotöötlus ja aeg/vaev mis kogu projekti pandud, annavad sellele sügavama mõõtme. Võrreldes siis näiteks mõningate meie oma Maarjamaa naljameestega.

    Aga nagu Rebane nagu ütles. Tekib tahtmine uskuda, et nii ongi... ja iseenesest miks mitte?! Sinu enda fantaasia olgu sulle piiriks!


  5. Ka mina näen siin loogikat. Süsivesikuid peab tarbima ja organismi energiavajadus on kõige suurem ca ~12 ajal. Metabolismi ei tasu täielikule säästurežiimile saata - põletad kõike muud kui rasva. Keskmise eestlase kõige "toitvam" söögikord on enamasti aga vaat et 21-22 ajal - peale tööd ja muid toimetusi.

    Aga nagu paljud juba küsisid. Mis on ohtralt süsivesikuid?


  6. Lase aeglaselt alla ja suru kiiresti üles.. vali laiem haare (mõistuse piires muidugi)... rind korralikult kummi ... langeta kang õigesse kohta... ära suru "triitsepsiga" - väga paljud viivad kohe kui enam ei jõua küünarnukid vastu keha ja suruvad kõige muuga kui rinnaga. Jms... ikka veel tehnika korras ? Ok ! Siis hakka seeriaid mitte suutlikuseni vaid väiksemate raskustega tegema aga rohkem kordusi (pumpab rinna täis küll kui ülal mainitu kõik korras).


  7. 30-40 min ... VÕIMATU - ajas reisimisega ei tegele :rolleyes: kujutagem ette 2 x 9 seeriat (2 lihasgrupp x 9 seeriat ) ja pange iga harjutuse vahele 2-3 min puhkust.

    Anyways on seda liiga vähe teatud lihasgruppide jaoks - tehke rohkem trenni ja kulutagem vähem aega kõrvalistele asjadele (näiteks internetist mingite ulmekavade otsimisele).

×