Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by savi_


  1. Rahvalegend on selline, et korduste tõusmiseks peab IGA PÄEV tegema. Minu arust on see halb mõttekäik, aga mitte täiesti vale. Tee eraldi päev seljale, kuid nö korduste hulga suurendamiseks võid ka mõnel muul päeval ( kui käed ja rind pole just äsja taastumas) soojenduseks paar seeriat teha. Aga eks sa pead ise üldist koormust tunnetama. Kui käid väga tihti trennis, siis võib selline lähenemine ka negatiivselt mõjuda (kordustele), sest ei jätku lihtsalt seda plahvatuslikku energiat õigel päeval ja ei taastu laiemas mõistes korralikult ära.

    Aga tulles tagasi "seljapäeva" juurde - efektiivsema trenni nimel soovitan jõutõmbega samal päeval selga mitte teha. Need on kaks rasket baasharjutust ja pigem soovitan leida eraldi päev mõlema jaoks. Kasutan hästi palju sõna "soovitan", sest ei pretendeeri täiele tõele ja räägin isiklikest kogemustest. Lisaks sellele vaata üle oma tehnika tõmmete puhul plokksüsteemiga. Kergema raskuse aga korrektselt sooritatud harjutusest on 10x rohkem kasu kui nö "paugutamisel." Tean, sest tegin ise veel hiljuti teisiti ja imestasin, miks arengut pole. Tähtis on ikkagi õigeid kohti stimuleerida (mitte Egot).

    Loodan, et oli abi... :rolleyes:


  2. Kui rahakott kannatab, siis mina ütleks, et tootmiskvaliteedi vahe on 10 ja 23 kroonisel tuunikala konservil VÄGA erinev. Ühest võtad konkreetselt liha .. ja teises oleks nagu ülejäägid ( kehtib nii purustatud kui tükkide puhul). Kallima variandi söömine on nauding.. odavama puhul võid lihtsalt loota, et tõesti on ca 30g valku. Samas ei soovita palju süüa. Ise mingi hetk sõin üle päeva ca 1 konservi (vahelduse mõttes).. umbes nädala või paari vältel.. maitsemeeltele mõjus veidralt. Piimatooted hakkasid väga valesti maitsema.


  3. Kui mina siin kergelt oma arvamuse ja kogemused Lean Gaini kohta ütlen, siis see võib paljusid imestama panna, aga olen seda kasutanud ka öise shakena ja mulle ei andnud ta peale jõu ja lihase juurde grammigi rasva. Vähemalt mulle endale nii tundus.

    Kas seda saab nõnda hinnata - ei grammigi rasva ja ainult lihast. Samas pean nõustuma, et arengut on hästi toetanud.


  4. Viki, hommikut tuleb alustada tahke toiduga, mitte pulbrijoogiga! Kõik pulbrid põhjustavad tugevat insuliinieritust. Sobivad mingil määral (ehk teevad kõige vähem kahju) siis, kui pole "päästevööd". Samuti proovi pudruta ehk vähenda hommikusöögi süsivesikuid ja tõsta rasvasisaldust. Kui tahad vahel väga hommikul putru, siis kasuta gluteenivabasid pudrumaterjale - üks paremaid on tatratang. Ja proovi või asemel ka vahukooraga. Pudrule lisatud piimarasv on ainus aktsepteeritav pudrusöömise viis. Kuid jutt oli ju rasvapõletusest! Seega putru harva või üldse mitte!

    Kas see mõttekäik käib pigem Dietmixi või üldse "pulbrijookide" pihta? Eeldan, et see on tingitud süsivesikutest ja tavalise "valgu" pihta "sangaprobleem" ei käi... aga kuidas on näiteks Lean Gainiga mis sisaldab madala GI`ga süsivesikuid? :rolleyes: Kui see on teisiti, siis peaks ilmselt ka ise ja olenemata ajast rohkem piirama tarbimist...


  5. Alati leidub kuskil keegi, kes on ilusam, tugevam, suurem, targem jne... ehk siis parem ükskõik millises mõistes. Põhiline on aga see, et tegid või vähemalt üritasid teha kõik endast oleneva. Kui mitte midagi teha on ju ka tulemus teada. Oleks see 2. koht parem olnud, kui allapoole oleks veel 10 meest jäänud ?

    Sotsiaalne irdumine on keerulisem teema. Olen seda juba maininud, et vähemal või suuremal määral "fanaatiliselt" millegagi tegelemise tulemuseks on paratamatult vähem "teise elu" sõpru. Küll on aga suurem samade huvidega tutvusringkond kes on ehk pigem rohkem sõbrad kui ... need teised, kes sulle enam nädalavahetusel ei helista :o Võimalik, et tegu on minu isikliku "traumaga", aga sellisena näen mina tekkinud olukorda. Elad endale ja vaid korra.

    Praegust vaba aega soovitan aga kasutada koolis võlgnevuste likvideerimiseks! Muuseas .. õppejõud on ka inimene - kõike on võimalik parandada .. tuleb ainult ise piisavalt huvi üles näidata!

    Jõudu ja tervist seniseks! :D


  6. Naised bodyfitness +163 cm

    Cristina Alev - 2 (miks mitte?)

    Jaanika Saareleht - 5

    Annika Summel - 3 (kui relv on filmi alguses seinapeal, siis filmi lõpuks tehakse sellest ka pauku!)

    mehed klassikaline kulturism -180cm

    Imre Vähi - 2 ( jätkame trendi)

    Marti Taru - 7

    Mikk Raudsepp - 5 (olen skeptik..)

    mehed klassikaline kulturism +180cm

    Jüri Leinvald - 2 ( võiks..)

    Indrek Viska - 4

    Mehed kulturism -90kg

    Ott Kiivikas - 1 ( no tuleb ära lihtsalt!)

×