Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Hakkasin oma toitumisarusaamu blogima

    Võtsin omale aega ja lugesin kõik korraga läbi - edaspidi võib minu kirjutistes rohkelt sõnakõlksu "common sense" märgata. Aga see selleks. Mulle meeldivad lihtsad asjad! Loetud materjal seda ka oli. Aedviljad vs "muud süsivesikud" on see mida tulevikus kindlasti rohkem rakendada üritan (va siis peale trenni).
  2. Piltide järgi jääb mulje, et kirp käis hollandis vaid ühe mõttega... et elada kaasa omadele !
  3. sai:D

    Söö sepikut! Mina sulle küll saia ei soovita.. isegi massiperioodil mitte
  4. Oi vaata mis telekas on

    Ma eile puht juhuslikult vaatasin Yuutuubist neid videosi. Ma ootasin midagi ägedat, aga kui ta niisama yo-yodega ümber pea vehkima hakkas ja lennuki maandumist immiteeris, siis ma sain pihta, mis diil on Samas ei tuld selle peale, et ta kõik haneks tõmmanud on ... arvasin, et ongi naljamees.
  5. Imre Vähi - 5 Taavi Koovit - 3 Janar Rückenberg - 10 Ott Kiivikas - 6 Mitte pahapärast, aga vähe teine viis "panustada" Muidu loodan ikka vaid esimesi kohti omadele.
  6. Uus sport - Liquid Mountaineering ;P

    Mulle lihtsalt tundus, et kommentaarid "gay ja fake" või "labane" ei oma arvamustena erilist väärtust - neid kommentaare võiks samuti labasteks tembeldada. Nali võib ju lihtsakoeline olla, aga oskuslik videotöötlus ja aeg/vaev mis kogu projekti pandud, annavad sellele sügavama mõõtme. Võrreldes siis näiteks mõningate meie oma Maarjamaa naljameestega. Aga nagu Rebane nagu ütles. Tekib tahtmine uskuda, et nii ongi... ja iseenesest miks mitte?! Sinu enda fantaasia olgu sulle piiriks!
  7. Uus sport - Liquid Mountaineering ;P

    Julm hinnang suht andekale asjale (minu arvamus.)
  8. Uus sport - Liquid Mountaineering ;P

    Arvestades kuidas "lained" jooksimise kohal hajusid ja et iga mees kukkus samas kohas vette - karta on
  9. Uus sport - Liquid Mountaineering ;P

    See pakub ju täitsa konkurentsi ühele teisele spordialale nimega "Lendamine ilma abivahenditeta" ... oluliselt vähem vigastusohte ja samas saad midagi üleloomulikku teha.
  10. Ka mina näen siin loogikat. Süsivesikuid peab tarbima ja organismi energiavajadus on kõige suurem ca ~12 ajal. Metabolismi ei tasu täielikule säästurežiimile saata - põletad kõike muud kui rasva. Keskmise eestlase kõige "toitvam" söögikord on enamasti aga vaat et 21-22 ajal - peale tööd ja muid toimetusi. Aga nagu paljud juba küsisid. Mis on ohtralt süsivesikuid?
  11. Põlveprobleemid

    Mind huvitaks eellugu - ehk siis millest põlved nii tuksi läksid. Äkki oleks millestki õppida - mul ja teistel.
  12. Fotokonkursi võitis: Carl Gaspar Nugis 7a.

    GASPar Parim nimi võitku !
  13. FIBO 2010

    Ei sümpatiseeri üldse - vaatamata oma suurusele.
  14. Kai Greeni uus video REDEMPTION!

    Kõik 3 osa on puhas kuld. Õpetab vaimset ettevalmistust ja keskendumist. Kurb tõdeda, aga enamus inimestel jõusaalis puudub igasugune "viha"/vajadus/soov ennast ületada.
  15. Absoluudis tuleb võitjaks sport Üksiküritajaid pakkuda ei viitsi. Kas seda eelnimetatud klippi kuskilt netist ka vaadata saaks ? Ringvaade jäi nägemata.
  16. Dorian Yates treenib Chris Cormieri

    Täiesti tehtav Eriti kui ei tea oma piire hästi.
  17. Dorian Yates treenib Chris Cormieri

    Ja homsest võib saalis näha kõik noori treenimas kuni rops lahti
  18. Keha Arengu Monitooring

    Peegel ja terve kriitikameel on parimad vahendid "monitooringu" jaoks
  19. Rinnalihased jumpsivad

    Lase aeglaselt alla ja suru kiiresti üles.. vali laiem haare (mõistuse piires muidugi)... rind korralikult kummi ... langeta kang õigesse kohta... ära suru "triitsepsiga" - väga paljud viivad kohe kui enam ei jõua küünarnukid vastu keha ja suruvad kõige muuga kui rinnaga. Jms... ikka veel tehnika korras ? Ok ! Siis hakka seeriaid mitte suutlikuseni vaid väiksemate raskustega tegema aga rohkem kordusi (pumpab rinna täis küll kui ülal mainitu kõik korras).
  20. Kehvemal toitumisperioodil , kõva higistamise jms juures võib suht kergesti tekkida. On olnud kogemusi - mitte küll laiaulatusliku aknega, aga siiski. Mõnel on suurem soodumus nahaprobleemideks.
  21. Akne seljal = doping sees. Nii mugav on sinna vahele võrdusmärki panna. Või mida sa tuttavate all mõtled. Oma kogemustest tead kindlalt nii väita ?
  22. MAX-OT kava

    30-40 min ... VÕIMATU - ajas reisimisega ei tegele kujutagem ette 2 x 9 seeriat (2 lihasgrupp x 9 seeriat ) ja pange iga harjutuse vahele 2-3 min puhkust. Anyways on seda liiga vähe teatud lihasgruppide jaoks - tehke rohkem trenni ja kulutagem vähem aega kõrvalistele asjadele (näiteks internetist mingite ulmekavade otsimisele).
  23. Lihasmassi kava

    Kõige lihtsam. Varu omale natuke aega.. ja võta lahti I. Otsuse Kulturismi ja Fitnessi "õpik" - http://www.fitness.ee/lehed/amazon/materja...s_kulturism.pdf Selle lugemiseks ei pea omama erilisi baasteadmisi ning tulevikus jäävad sellised asjad nagu "reljeefi kordused" küsimata
  24. Lihasmassi kava

    Minu versioon tõest on mul must-valgelt ka kirja pandud ülevalpool. Loeme hoolikamalt
  25. Lihasmassi kava

    Ma ei julgenud lihtsalt nii konkreetne olla aga mõte sama.
×