Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    .. mul ei ole sõnu !
  2. MR. OLYMPIA 2010

    Klassikaline "teaser"
  3. MR. OLYMPIA 2010

    Räägi lähemalt: kust, kui palju jne ?
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tegelt on hea motiveeriv lugeda/vaadata... ma juba vana miis, aga kadedus on hea ja edasiviiv jõud!
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ega ma paha pärast.. kui hiljem millegi üle kurta pole, siis on ju kõik hästi.
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Korrigeerige kui eksin, aga pildi pealt tundub, et jalapressil tahavad põlved vägisi kokku minna. Ofkoors on raskused suured, aga siiski...
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp saab palka ? Kirp kuna palgapäev on ?! Vanaema ja vanaisa tahaks ka särki!
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kunas särke saab?
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Järgmiseks jään ootama särke "Kirp Team Support" vms. Üldiselt peaks varsti koos mõne trenni ette võtma... elu läheb liiga mugavaks muidu.
  10. Algajale abiks, kuid ise ei tarbiks. Miks? Asi esindab kellegi müügihuvisid - võimalik, et pakkumine koosneb toodetest, millest oleks vaja laos lahti saada või mida on "kasumlikum" müüa. Ei ütle, et see halb on, kuid inimesed peaksid ise rohkem mõtlema õppima ja vähem "kaupmehe" huvisid teenima. Buzz Killington strikes again!
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Uskuda võin küll, aga lihtsalt.. hämmastab. Mul on vaid hea meel, et lisaks 75kg kuivikutele leidub ka selliseid andekaid ja julgeid, kes 365 päeva aastas ainult sixpacki taga ei aja Kurb, et enda ainevahetus selline on .. nagu ta on...
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    vastik .. rsk... mida poiss sööb? Teatud paralleele tõmbaks Lesukovi vahel...
  13. Kas ka reaalselt midagi teeb või on "sõltumatute laborite" katse?
  14. Hommikusöök

    Noh .. pmst korrektne. Oleks võinud ju mainida ühtlasi, et inimesed kes hommikuks enne SÜSIVESIKUID lahmisid said edaspidi selle asemel väärtuslikke rasvasid/valke - sealt ka võib-olla suurim "kaalulanguse" faktor. Ise talitan juba mõnda aega nii, et hommikusöök on 4 muna ( munapuder / omlett)
  15. Taavi 1. Jürgenson 4.
  16. Kas tasub ?

    Soe toit on paremini seeditav.
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    vaat et kadedaks teeb
  18. Elu on ebavõrdne = fakt. Küsimus ei ole "eelises", küsimus on kahjulikkuses. Seni kuni dopingul on kahjulikud mõjud tervisele ei tohiks see vabalt kättesaadav olla. Me ei anna ju ahvile lõhkeainet (granaati) mängimiseks, aga muidu on lõhkeaine õiges kohas ja õige kogusena täitsa praktiline töövahend. Kõik muu on juba põhjendamise küsimus ja osav müügitöö (kasvõi iseendale).
  19. Arginiin

    Erinevad inimesed ja erinevad vajadused, järelikult ka erinev mõju.
  20. Arginiin

    Jah, aitab - on soodustavaks faktoriks.
  21. Arginiin

    Apelsini mahl.
  22. Trt Arcticus pannakse asju tuuri

    Olen korduvalt Arcticus mõelnud, kas jätta oma telefoni/kella kappi või mitte, aga siiani pole põhjust olnud karta. Nüüdsest hakkan vist spordikotti saali kaasa tassima - tobe, aga tundub et vajalik. Kapi uksed ei ole ka lukustatuna 100% kinni .. alati jääb ca 1-2 cm lahti ning seda õhukest ukseplekki saab igas suunas vajadusel väänata. Äge ! NOT!
  23. A le coq spordihoone

    Olen käinud. Ca 1 aasta. Jama oli natuke. Miks? Sest saal reserveeritakse korvpalluritele jms sportlastele ( saali lubatud maksimaalne kasutajate hulk 11-12 inimesti). Ehk siis sina saad käia aegadel, mil neil trenne pole saalis. Enamasti on neil mingid kellaajad nagu 21.. või enne 18 vabad. Pesemistingimused kasinad - kord pole sauna (terve nädal) ja teinekord dušhiruum või saun haiseb nagu oleks kerisele kustud. Lisaks veel see, et pead "broneerima" trenniaegu ette... ja veelkord 11-12 inimest saab vaid samal ajal korraga olla. Mõnikord ei ole ka kappi võimalik riietusruumis saada - trennid on peal! Trenažöörid on samuti kehvalt hooldatud (nii vähe kui neid on!). Mida see tähendab? Kord tõmbasin endale kangiga täie jõuga vastu pead plokksüsteemil selga treenides - verd tuli ka natuke. Ja üldiselt neid trosse läheb seal nagu leiba. Ma vingun ! Sest ma tean, et teisiti on ka võimalik - teinekord tasub pigem 100-200 eek teatud elementaarsete mugavuste eest juurde maksta. Jne.
×