Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Appi tõttab Ott Kiivikas

    Tsiteerides klassikuid :" Pole paha!"
  2. Appi tõttab Ott Kiivikas

    Üsna kentsakas, et antud juhi nimeks just Kalmus osutus. Esialgu lugedes mõtlesin, et järjekordne filmiprojekt vms..
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ok, siis on selge, miks mulle tundus, et grimm on konkreetselt jama. Imre oma oli veel arvestatav aga teiste pealt tundus, et peale jalgade ei toiminud grimm nii nagu oleks võinud.
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas mulle tundub või on see "ilma läiketa" grimm natuke kehv ka ? Ei joonistu hästi välja lihased, pole nagu neid sügavusi, mis võiks olla.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Igastahes õnnitlused ja positiivset meelt!
  6. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Erilisi üllatusi, õnneks või kahjuks, ei tulnud. Sport võitis
  7. iFitness iPhone

    Trenniks ettevalmistumine peaks toimuma saalist väljaspool. Antud juhul oli ju kenasti näha ka probleemi olemus... 110 harjutust telefonis - millise kasuks otsutada ? Oi .. see mulle hästi ei sobi.. mida nüüd prooviks. Ja siis käiaksegi ühe asja juurest teise juurde nagu peata kana.
  8. toidulisandid lapsele

    Hiljuti kuulsin ühe statistikaameti (statistika ei valeta!) väidet, et toidulisaneid tarbivad enamuses isikud, kes neid ei vaja! Need kes neid vajaks, nendeni need paraku ei jõua või neid lihtsalt ei tarvitata. Eks ta "sportlaste" seas rohkem profülaktika ole kui toitumine vähegi pädev.
  9. Minu mõte liikus sinnasuunas, et kui sa teed juba aroobset/jõusaali ja mida iganes veel, siis võiks ju pigem rohkem teiste lihasgruppide arengule panustada. Maitse asi muidugi, aga ma arvan, et see viiks tähelepanu eemale kõhult (nö üldpildi muutus). Aga fakt on see, et toitumine peab ka siis korras olema.
  10. Jogurtisõpradele

    Toitumine, hingamine jms tegevused viivad meid paratamatult surmale lähemale. Tehkem omad järeldused !
  11. Kreatiin

    Tahad neid kokku segada ? Ei soovitaks. Vähemalt piimaga mitte. 2.5% piim iseeneset ei ole ka suurem asi valguallikas. Sisaldab umbes samas koguses rasvu ja topelt nii palju süsivesikuid.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Simulant!
  13. Full Tilt Poker

    Kui rahavahetust hakatakse kolmanda eesmärgiga foorumist otsima, siis minul läheb küll kohe suurelt silt "ETTEVAATUST" põlema. Edasi mõtle ise miks.. sellest on ka pokernewsis arvutult teemasid...
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tegelikult võib öelda, et kui sa pühendad ennast millelgi, siis sul on tõenäoliselt vähem nö selle tegevuse väliseid sõpru. Samas tutvusringkond on oluliselt laiem. Niiet kirp .. ära kurvasta - jäätisebaaris paistab alati päike !
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ilmselt rumal küsimus, aga kas "välismaailm" ei pakuks head väljundit ? Ma tean sellest umbes niipalju nagu siga käost, aga alaliidu sponsorluse ja muude asjadega ei peagi ju tingimata kodumaal võistlema
  16. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Parem hilja kui mitte kunagi !
  17. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Tallinnas küll, aga lõunaeestis oli veel eelmise aastani anarhia
  18. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Oleks see projekt juba mõningad aastad varem alustanud, siis oleks ehk endalgi mõningad lollused proovimata jäänud ja praegu ei peaks vaatama tagasi nö raisatud aastatele
  19. Võtsin aja maha ja täitsin küsimustiku. Ometigi tundus mulle, et haugun vale puu all Ehk siis minu probleemid ei vasta üldsuse omadele ja nende põhjal loengut pidada pole vist mõtet. Tahaksin ka pelmeene süües suureks kasvada - pole proovinud - jääb vist unistuseks
  20. Datsik seikleb nüüd Norras :D

    Viimase video lõpp on kulda väärt Toores jõud ja nõdrameelsus - hirmus kombinatsioon.
  21. BONSUNA.COM "leinab"

    Hardcore sport, hardcore süüdistused, HARDKOOR!
  22. BONSUNA.COM "leinab"

    Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna
  23. BONSUNA.COM "leinab"

    Kas bonsuna.com pole mitte see koht kus alati "kõvast kütusest" palju juttu on olnud? Muuseas jagatakse noortele/vanadele õpetussõnu kuidas üht või teist kuuri "ohutult" teha. Minu arust on see koht nagu "metsik lääs" - lõbus aga ohtlik
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ja olemegi kätte saanud esimesed intriigid !
×