Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Kokkutulek!!!

    ehhe .. endal oli küll esimene mõte " Yay " ,aga siis tekkis nagu vasturefleks ... Mõte pole paha ,aga see on nagu reidiga ... see ,et ma reidis kasutajat oman ei tähenda ,et ma reidipeole tahaks )
  2. Nahk

    mina olen tavaliselt lükanud plaastri peale .. haudunud vinnikest öösel .. hommikul koos juurega välja pigistanud ja edasi on juba lihtsalt kiire paari päevane paranemisprotsess Mõne "puhastusvahendiga" on alternatiiv ka väiksemad vinnid ära kuivatada ja seda nii ,et paned vinni peale näpu otsaga näiteks , seda puhastavat seepi , siis ei kuivata tervet nägu ära Suvel kärab üldiselt päike kõige parema kuivatajana
  3. Üldiselt olen täheldanud ,et näiteks öösel magades on käed hakanud maru kergelt ära "surema" ( surisev tunne käes ) ning hommikul on olnud juhuseid , kus ma ei ole võimeline kuni 1minut üldse oma kätte üle 10 cm tõstma ... käsi läheb külmaks ja kukub alla tagasi . Kas tegu võib olla madala vererõhuga ? Kuna joon hommikuti kohvi , siis ei tahaks uskuda ,aga tsipa imelik on , kui käsi lihtsalt padja all olemisest kohe "ära sureb" . Sugulusringkonnast üks arst arvas ,et äkki võib asi olla ületreeningust ,aga ometigi olen treeningkava vähendanud 3 päeva peale .
  4. "Surevad" jäsemed

    njah .. a ma ei maga käe otsas või midagi .. vahest on käsi kõrval vähe kõveramas asendis ja juba sureb ära ... eriti kergest läheb siis , kui randmest on käelaba kõverdatud asendis ...
  5. "Surevad" jäsemed

    mul on pea iga öö selline jant juba .. käsi võib suisa üle kümne korra jutti ära surra ... kas süda pumpab liiga nõrgalt kätesse verd ,et selline jama nii tihti esineb ?
  6. Vererõhk

    Midagi muud nagu pole või miks sa sinna arsti juurde läksid (rutiinkontroll ?)
  7. Pannkook ja vastlakukkel...

    päris kenakesti valku ..
  8. pärast trenni väike õlle ???

    maitse asi.. FAXE alkovabaõlu oli päris pandav .. vesine nagu pilsner .. ainult et lahtus sigaruttu . Samas räägivad ,et see alkovaba õlu ei ole ka päris alkovaba ...
  9. millele tuleks öelda EI!

    umm .. kreatiiniga koos soovtatakse kohvi joomist piirata 1-2 tassi päevas , mina isiklikult ei saa end normaalselt hommikul töölegi ilma kovita
  10. kreatiinmonohüdraat

    siinkohal üks küsimus ... a kui tsitraadi pakil on kirjas ,et sisaldab per 1 portsjon 4.8g Ceatine Monohydrate , siis milles asi = ?
  11. Biolabi toidulisandid

    milleks siis see teema , kui sa rahul oled see nagu ongi peamine
  12. Kas keegi teab

    edasijõudnutele : Koplis kõndimine + polüfoonilised helinad mobiilil Kiirema tulemuse nimel võib valjult soome keeles mobiili laliseda ,et sul on pool kilo koksi taskus põõsad lähevad kahte lehte laiali ...
  13. lugesin üht artikklit esilehelt ,et kreatiinisheiki võetakse alles peale trenni .. mina olen siiamaani võtnud enne trenni ,et seda nö boosti saada . Kuidas suhtuda sellesse ? Kas teistpidi ehk oleks rohkem kasu ? Tarbin Koelbel Zoom900 tsitraati .
  14. veel üks kreatiiniküsimus :D

    mina sain jälle aru ,et trennipäeval üle ühe portsu ei võta .. ainult esimene nädal 2 portsu .
  15. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    ohh seda häbi ... 1.78 / 68.5kg / 18.a
  16. löögi tugevus!

    Tahad tõsiselt kõva lööki ? Hakka odaviskamisega tegelema Mul kunagi maal oli nii ,et ühte aeti taga , kes oli üsna pikka aega odaviskamisega tegelenud ... mingi hetk pööras ümber ja tõmbas esimesele löögi sisse... tulemuseks oli teisel mehel täiesti puder lõualuu
  17. Nahk

    ma ei kannata selliseid pesuvahendeid eriti ... kuivatab naha liialt ära ,aga ega vinniprobleem ei ole ka otseselt .. vahest ikka tekib mõni
  18. löögi tugevus!

    rääkides veel tagumisest. .. jalatöö on samuti võti .. pead liikuv olema .. ja löökide eest peab oskama ära liikuda . Jalalöögid unusta ära , jalalöökide eest on väga kerge ära liikuda , kui need pole tõsiselt kiired .
  19. löögi tugevus!

    randmel massi ? pigem peab oskama lööki suunata nii ,et kogu keha mass oleks taga ...
  20. põhimõtteliselt olen praegu kreatiinikuuri keskel ning tahaks teada ,et kas see infrapunasaun viib vee lihasest välja ehk siis nullib kreatiinikuuri efekti ?
  21. löögi tugevus!

    raskustega poksimine annab löögitugevust ,aga ka üldine füüsiline vorm on tähtis Paha ei tee ka õppida õigesti lööma , sest see annab oluliselt efekti juurde Ma olen jõusaalis näinud küll kuidas mõned taovad kotti miskit kahtlaste löökidega . Mina soovitaks sellist asja ,et katsu sujuvalt 60sek kotti materdada ilma puhkamata Sest kakluses loeb üsna palju ka löökide kiirus ning intervall millega neid jagatakse
  22. ega see rinna lihasele liig pole??

    igat numbrit taga ajada on suht mõttetu .. 4 korda nädalas on üsnagi liiast ... 2 korda ja korralikult on normaalne ja tulemused on palju paremad , seda võin ka enda kogemusest öelda . Ma käisin ka mingi aeg 4-5 korda nädalas . Praegu olen oma treeningpäevi vähendanud 3 peale nädalas , 2 neist sisaldavad ka rinda ning tulemused oluliselt paremad .
  23. obaa .. seal tabasalus on olemas infrapunasaun ... sain palju targemaks .. aitüma lisaküsimus .. tabasalu spordikeskusel polnud hinnast juttu .. oskad sa äkki hinda öelda ?
  24. TRENN

    kõhulihased põrandal ja kätekõverdused üsnagi universaalsed asjad ...
  25. Vitamiinid

    mul on näiteks Livol Multi total vitamiinitablakad ... suht abiks on ,aga enne või peale trenni tõmban juba puht harjumusest luugid kinni ja magan kõva tunnike või poolteist vahest aitab ka kui 20min magada , vaja on lihtsalt ,et aju end korra välja lülitaks ja natuke puhkaks ... see on üsna värskendav .
×