Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Super Whey Lemon

    Siljaspordist sain just 2nädalat tagasi
  2. vahele jätmine..??

    Suht midagi ei kaota nii lühikese ajaga täpselt nagu ei saa ka juurde vaid korra tarbides
  3. Arst ei soovita jõusaali minna

    selja puhul soovitatakse ujumist üldiselt. .. samas jõusaal + treener on ka hea variant , kui mõistlikult teha ja kohe mitte tõstma kukkuda
  4. ab

    kõhutantsu tegijatel ei ole ju trimmis kõhud ... muidu ei oleks kõhtu millega tantsu teha
  5. ab

    ei tahaks kellelegi halvasti öelda ... a sellinne asi võib südame rütmist välja viia )
  6. muusika

    väga huvitav arusaam on ,et metal = pillide lõhkumine ... see näitab kui kitsa silmaringiga keskmine inimene on Olgu kuidas on ,aga hullult ajudele käib , kui naiste "aeroobika" tümakas peksab sisse sellele muusikale , mis saalis on ... siis tekib küll tunne ,et tahaks appi karjuda ... a muidu kui on vahest mingi 50Cent vms , siis nagu ei pane tähelegi A need inimesed , kes kõrvaklapid peas jõusaalis ringi tatsavad on ka tiba naljakad ... esiteks nendega ei saa kontakti ,et a`la kas sa kasutad seda pinki või ei .. muidu meeldiks endalegi ,aga mul ei ole raha ka selliste 800 eekuste klappide jaoks , mis kõrva käivad ja kust teised ei kuule , mida mina kuulan:)
  7. kreatiinist

    Oli kunagi endalgi sarnane küsimus ... tuttav ütles ,et alkoholi tarbida kreatiinikuuri ajal pidi ülipaha olema... tegelikult peitub see halb mõju selles ,et kreatiin seob vett lihasesse .. alkohol ,aga reageerib veega ning viib vett välja ... seega vähendab alkohol kreatiini toimet .
  8. muusika

    Ma kuulan seda räppi / tümmi mida parjasjagu lastakse raadiost jne ... see ajab mind megavihaseks .. kodus oma 4 seina vahel naudin metalit ( death / black / melodic etc )
  9. rinnalihas

    alguses peaksid tegema kergemalt .. ehitama endale nö. põhja . Üle 2 korra nädalas ei ole kindlasti mõtet ...ma tegin näiteks nädala alguses korralikult ...ja siis nädala lõpus natuke ,aga üldiselt üle korra nädalas enam ei tee . Ühel rinnapäeval aga lasen kõik kaldpingid ja horisontaalid läbi .. lendan ja tõmban plokke Samas mul pole teab mis suured rinnalihased kah .. aga rinnalihas muidu täitsa olemas
  10. Fat Burner fitness drink !

    loob illusiooni / meelepette mõjust .)
  11. Fat Burner fitness drink !

    kõlab maru uhkelt ... isegi jooks meeleldi ... loodan ,et pole vaid platseeboefektiga
  12. Musklimasendus Club

    no ma ei tea mulle meeldib poolvedel muna .. ja ei viitsi üldiselt passida pliidi juures .. munade vettepanek ilma ,et nad katki läheks on ka minu jaoks väljakutse
  13. Musklimasendus Club

    kuskil 300 krooni Euronicsist munakeetja ? Ülimugav.. viskad 10 muna sisse .. paned natuke vett.. sätid paika kui kõvad/pehmed peavad munad tulema ning vajutad aga nuppu Mul on !
  14. tervislik "ajutoit"?!

    mul eksamid tulekul .. andke aga tuld ... siis tean mida näiteks kirjandile kaasa võtta
  15. kõht

    see artikkel oli väga hea ... ma ei ole ka kunagi rõhku pannud alumiste/ülemiste vms kõhulihaste peale ... arenenud on kõik nii nagu oodatud ja ma ei tea mille järgi mõned "eksperdid" ütlevad ,et alumine/ülemine on rohkem arenenud
  16. kohupiim

    see krdi kohupiim on suht mage ja vajab sellepärast harjumist ... aga pikapeale harjub ära ja topsi söömine ei ole enam probleem ... mina näiteks söön ikka terve topsi , sest keha suudab ühe toidukorraga kuskil kuni 30-40g vist valku omaks võtta ja aeglaselt imenduvad valgud tulevad öösel kasuks .
  17. veredoonorlus

    umbes 24-48h jooksul peaks olema see kogus taastunud
  18. Uus tiitel

    väga palju väga lapsikuid tiitleid mõttetud ja mis praegustel viga on ? Soovitavalt lihtsad tiitlid ! Samas neid panna võib üsna tüütu olla , sest kõik kes ütleme 500 posti teevad ei saa kohe ju eksperdid olla , pigem siis juba spammerid
  19. Uus tiitel

    mulle meeldib jubedalt tiitel "lõuapoolik"
  20. imemees

    ma usun samuti ,et siin ei ole tegu "matrix"i trikkidega , vaid pigem aastatepikkuse harjutamisega .... igastahes müts maha .. selle venna skill ja jõud võiks endalgi olla .
  21. Mida arvate ülakeha kavast?

    mõttetu lahmimine on see 4-5 sekundit ... alguses võib ju see süsteem töötada ,aga korralik trenn see küll ei ole . Tee mis tahad muidugi ... mina ütlesin vaid enda arvamuse .
  22. Mida arvate ülakeha kavast?

    paljuks ei lähe ühel korral ?
  23. kõht, kõhulihased

    raske jõutrenniga ei soovitata üldse nii vara alustada ,aga kõhtu võib ikka Mina teen üldiselt raskustega kõhtu , sest eks natuke rasva on ka peal ja üritab mitte seda maha võtta ,vaid lihast all suuremaks teha , küll siis raisk paistab välja ka
  24. kehakaalust rohkem

    sõltub täiesti kehakaalust ... 3+ kg umbes ,aga olen juurde võtnud ning nüüd ma arvan ,et seda 3+ ei tule enam ... ise olen rahul.. katsun teisi keha osasid nüüd rohkem treenida ,sest rind on üldiselt korras ,aga selg (lailihas) ja jalad on unarusse jäänud .
  25. Soovitage

    endal maasika Whey ... üsna normaalne maitse on .. rohkem on nagu maasika lõhna kui maitset ,aga hea on
×