Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Proteiin rasvase piimaga?

    ka selle kohta on infot eelnevates postides
  2. Kõhulihased

    Just .. mina mingi hetk tegin 4 korda nädalas ... ütleme et kuskil kuu arenes kõik hästi, aga siis ei saanud enam mingi valemiga kõht ei valusaks enam ega ka arengut ei toimunud kuskile suunas.
  3. Kõhulihased

    väga läbinud teema juba ju ... see on individuaalne .. aga üldiselt on oht üle pingutada kui iga päev teha .
  4. sõjavägi

    Mul on 2 näidet. Üks sõber käis ära ja tuli tagasi nõrgemana. Teine sõber võttis kaalus maha ja ütles,et varem jõudis maksimaalselt 60 kätekõverdust teha .. nüüd teeb 100 ja ka muud füüsilised näitajad olevat oluliselt paranenud. Mõlemad olid enne sõjaväge jõusaalipoisid ja aega käisid Kuperjanovis tegemas. Tingimused peaksid seega samad olema.
  5. sheigi maitsed

    Jubedat juttu ajate siin ... mul pärast kuud shokolaadisheigigagi on väga paha juba maitsest... ilma maitseta sheik ikka kõige buenom .. saab ise maitse kujundada (piima/vee/spordijookidega). Lahtunud õllemaitselist sheiki ei tahaks silmaotsaski näha ilmselt ja veelvähem pitsamaitselist.
  6. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    Ma olen küll kergemaid kange kohanud nagu keska ajal oli meil "jõusaalis" mingi suhteliselt kerge kang .. väidetavalt 10kg, aga see oli ka mingi "TeleTurust" tellitud jõusaalivarustus, kus raskustest pudenes alt august liiva välja
  7. Millist jõusaali valida...?

    Hmm .. a leping on vist aasta peale ? Ja kui ise käia ei suuda, siis pead leidma kellegi kes jätkab seda ? Info pärines muidu ka sõbralt, kes sinna läks. Tüüp ütles, et karm värk oli ... suruti leping ninaalla ja suht 3000 taheti saada kohe. Oskab keegi sõna võtta selle jõusaali kohta mis on näiteks Lõunakeskuses ... ?
  8. Millist jõusaali valida...?

    No eks isegi annab nõu vahest harva kui keegi kõrval ikka väga valesti midagi teeb,siis on ju endalgi valus vaadata Samas enne pean 100% kindel olema, et minu nõu just see kõige õigem on
  9. Millist jõusaali valida...?

    TÜ jõusaalis minuteada miskit konkreetset treenerit ei olegi või vähemalt siis ei old kui mina veel seal kunagi kergejõustikus käisin. Lihtsalt jooksuraja nurgataga oli eraldatud väike nurgake varustusega. MV`s on treener täitsa olemas, aga seda küllaltki varajasel kellaajal.Tavaliselt kui mina 16:00 ajal trenni lähen siis enam pole,aga kuni kella 2 kindlasti on.
  10. Valgumürgitus ?

    Üldiselt eelnevalt mainiks ära, et viimased kolm päeva on küllaltki raske eksamiks õppimine käinud ja täna kui peale eksamit trenni läksin ja trennijärgse Arcticu + Whey1 enesele sisse valasin olin pool õhtut voodis kõveras , süda läikis ja pilt oli udune. . üles tõustes roopisin kaks kord ja panin korralikult vedelat sedasamustki peldikus ning enesetunne paranes 120% . Siit ka küsimus kas viga oli ülekoormuses või valgusheigis .. või pigem mõlemad koos. Kord varem on midagi sarnast olnud mul, aga tänast kogemust rohkem ei tahaks. Viimasel ajal on ka Shokolaadimaitseline Whey1 suhteliselt vastu hakanud .. äkki magu ei seedi ära ?
  11. Valgumürgitus ?

    Mul kursaõel oli mingi nädal aega lihtsalt iiveldus olnud ... Endal on juba oluliselt okkam olla .. palavikku ei ole, aga kurat kõik ihuliikmed on valusad ja kõht on tiba imelik, aga samas ma ei ole nüüd juba pmst peale eilse valgusheigi midagi söönud ka.
  12. Valgumürgitus ?

    Uurisin natuke ja selgus, et praegu on sellelaadne loll viirus liikvel ... võimalik et selle siiski endale saanud.
  13. Millist jõusaali valida...?

    OOT OOT .. kui TÜ`s on elpatre varustus nüüd .. siis on ju suhteliselt norm seal. Kuigi ega see pold väga varustus mis Elpatrest hea koha tegi vaid miljöö ... aga varustus on nüüd oluliselt parem TÜ`s Vahva .. seda varianti peaks isegi kaaluma .. kuig ei krt MV on parem
  14. Ruff riders thug workout

    Mulle tundus see jalgadega nö jooksmine huvitava viisina kõhulihaseid treenida
  15. Millist jõusaali valida...?

    Tomster - Klubi Elpatret ei eksisteeri enam suht koht oktoobri lõpust. Räägivad pankrotist vms... enne sai ka seal aastake kaks treenitud ja väga meeldiv seltskond ja treenimiskoht oli muidu. http://www.elpatre.ee/ Eedenis olev jõusaal tahab saada miskit lepingut ja kolm kuud ettemaksu vms .. hind tuleb päris mahlane.Kui sul kohe 3000 välja käia pole siis võib ära unustada. Sõber käis uuris asja.
  16. Ruff riders thug workout

    hea söögi peal ka järelikult
  17. Millist jõusaali valida...?

    Isegi viimased 2 kuud MV`s ja üsna rahul. Varustus on viisakas... aga riietuskapid on natuke nigelad ja dushialla mahub korraga 3 meest... kahemõttelisi nalju siinkohal mitte teha
  18. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    ohh seda häbi ... 1.78 / 68.5kg / 18.a Postitust muutis: Goth_ (22 Jan 2005, 21:28) Nüüdseks 1.78 / 70.5kg / 19.a Hullult hea on arengut jälgida nii
  19. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    oeh ... kui kõrgel see kang on ? Meil oli suhteliselt kõrgel keskas (2+ meetrit) sinna pidi oma hea hooga kinni kargama ja siis veel tireli ka sooritama, aga enamus said siiski hakkama.
  20. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Nii ta kipub olema jah ... kui klassis keskmine 8 siis võib ju suht rahul olla ... Meil oli ka keskmine keskkoolis selline .. isegi tegin vaevu siis oma 8 ära ja olin võrdlemisi rahul sest suured korvpallipoisid olid väiksemategi numbritega hädas
  21. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    täna tuli 10 võrdlemisi kergelt praeguse seisuga on siis nädalaga tulnud üks juurde.. Suveks tahaks oma 16 tükki teha ,siis vaataks milline lihasgrupp veel nö arengus maha jäänud on Jalad ja selg on praegu peamised prioriteedid.
  22. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Ega isegi ei hiilga... pole lõuga kunagi eriti palju tõmmanud .. ilma nõksuta 9. Haare on peopesad sissepoole ja võtan kangist laiemalt kui õlad on umbes 20cm vist ... samas lasen end alati täiesti alla ja ülesse tõmmates hoian sekundi või paar üleval. Sõjaväes pole käinud, aga tuttav teadis rääkida näiteks ,et valdav enamus ei kipu niigi palju tegema. Kaal on 70.4 ja vanust 19 . Üldiselt ei ole lõuatõmmetele eriti rõhku pannud ,aga nüüd olen hakanud rohkem selga treenima ja tahtmatult lõuatõmbeid arendama. Kunagises ESS turvateenistuses töötanud onu ütles mulle näiteks et see on puhtalt harjutamise värk ... kunagi ESS katsete jaoks tegi paar kuud iga päev kord lõuga ning areng toimus suhteliselt mühinal. Pärast aga oli suhteliselt kiiresti ka taandunud saavutatud tulemus . Leian et tegu on suhteliselt sama teemaga nagu kõhulihased .. kes ikka väiksest peale muudkui teha vehkinud see teeb hiljem ka küllaltki märkimisväärselt palju. Harjutamise värk
  23. Küsimus

    Mul on näiteks selline probleem et õlad hoiavad liialt ette .. ehk siis selg on vähe trenni saanud järelikult (!?) ... nüüd raban elueest selga teha ja rinda teen tavalise koormusega vaikselt edasi.
  24. ettan:)

    mina ütleks et trendikaup ... jeejee suusatajad tarbivad vms ... paras mõttetus ... teeb pea uduseks ja äärmisel juhul paneb ka valutama .. pikapeale võtab igemed tundlikuks .. ning koguaeg sülita seda saasta suust ära... meenutab venelasi kes sihvkakoori muudkui suust sülitavad.
  25. kust saab odavalt valku?

    ma seda 150 krontsa 1kg valgupulbrit tahaks näha ... samas ma maksan oma whey1 eest 240krooni 800g ... niiet mingi vene valgupulber ehk kuskilt sebides tuleks tõesti odavam nõnda
×