Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Mis on eestlaste rahvustoit ? Teine eestlane !
  2. to crasher : vaat sul ei pruugi nii olla ,et vanemad annavad saali jaoks raha ja sponsoreerivad sinu sporti, aga mõnel noorukil on vanemad sponsoriks ja kui neile "spordiala" ei meeldi, teatud kahtlaste dopingujuttude tõttu, siis nad ei finantseeri ka seda ! Võsukesed saavad selle peale vastuseks järjekordse :" Ah mis sa sinna ronid, mine jookse parem või tee midagi muud, muidu oled pärast mingi steroidide peal ajudeta lihamägi !" Ja nii täiesti möödaminnes teemasse veel ka siuke "komm", et kas Kalmus sellise õiguse nõudmisega siin ja ajakirjanduses mitte ei põleta endal võimalikke "sildasid" tulevikus, sest kui sul ikka skandaalimekk on küljes, siis ei taha eriti keegi sinuga tegemist teha. Meie sõnad ja teod räägivad enda eest veel kaua kaua ... Jällegi 2 minu tagasihoidlikku arvamust
  3. Mina omaltpoolt ütleks ,et siin ei käi mitte kulturismitippude sõda, vaid sulaselge nõmetsemine. Vähe villa ja palju kära. Mõttetu sopaloopimine ! Sooviks kas eda teemat lukku, et saaks taas lugeda küsimusi "Protein No.1" kohta ja kuidas süüa Talleggi mune õigesti !
  4. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    0 - keegi ei pakkunud ja ise ei tulnud selle peale, et osta. Ei ole suurem asi kukklifänn ka muidu.
  5. Küsimus poes müüdavate odavate kaupade kohta

    säästulimonaadi puhul pean nõustuma ,aga üldiselt on hea kaup hea raha eest minu arvates vähemalt
  6. Küsimus poes müüdavate odavate kaupade kohta

    Mina ise olen suur säästukaupade pooldaja. Säästumarketi mingi oma väljalaset mõtlen. Nimelt on säästu nisujahu 2 krooni odavam, aga oma kvaliteedi poolest parem kui kallimad nisujahud (tüüp550) kõrgem sort . Säästumahlad on 1L 8-9 krooni vahemikus - mulle kui mahlasõbrale ideaalne. Samas olen enda jaoks avastanud Selverist veel ühe "säästu"asja ... nimelt lahtine saiabatoon 2.90 eest on oluliselt maitsvam kui tavalist kilekotisaia osta ja odavam tuleb ka. Säästuvetsupaber on ka odavam - 6 rulli pealt maksis ikka meeletult vähe (täpset hinda ei mäleta), aga suts liivapaber on
  7. Vend Vähi treeningkava

    Lugesin ka mina kuskilt kellegi kuulsa mehe juttu, et õlaringid on liigestele väga paha harjutus ja tulemust kui sellist on üldiselt vähe
  8. Põrgu nende salvokelkudega, perselaud on palju ägedam.
  9. Lapsikuks kisub. Selliseid asju võiks omavahel klaarida, sest hetkel tundub nagu postimehe "kommenteerimise" osa - keegi võiks nüüd kedagi ahju ka pista tahta
  10. Esimene hädaline...

    Noored vägilased, kes foorumit on hakanud vallutama, on jah kõik kuidagi ühesugused suhtumiselt :"TAHAN PULBREID JA LIHASEID JA KOHE !" Tuleks lihtsalt neid teemasid ignoreerima hakata .. , sest muidu ei vaevutagi sõprust tegema "Otsinguga" Mina olen näiteks loobunud nendele postidele vastama ... ja siis vaatan pealt rõõmuga, kuidas kõik end tigedaks ajavad ja vastavad jälle :" Selliseid poste on juba sadu olnud ... siin on 1, 2 , 3 link selle kohta .. õpi otsingusüsteemi kasutama ... jne " ning tüübile on ette söödetud taaskord kogu info ilma et ta ise end liigutama peaks.
  11. Kava ja areng

    Nimelt on mul juba pikemat aega uus kava. Põhimõttel : E. rind T. jalg K.selg N. käed ülejäänud päevad vabad. Vahepeal jääb ka kolmapäev vabaks ja kava nihkub ühe päeva võrra. Aga siit nüüd küsimus, et kas ma peaks äkki tihedamini trenni tegema, sest iga nädala alguses kui uuesti trenni lähen on järgmiseks päevaks lihased valusad (venitusi teen). Arengu vaatevinklist pole muutusi nagu täheldanud. Öeldakse ju, et kui valusaks jäävad on raskused liialt suured, järelikult peaks rohkem käima, et keha harjuks koormusega..
  12. Kõige seksikam mees Eestis???

    juba on .. preparaadi nimi on photoshop juba aastaid saadaval ..
  13. magamine

    Mõjub halvasti. Endagi puhul olen täheldanud, et igasugune päeval "järele magamine" ei aita absoluutselt, sest kui öösel on vaid näiteks 6h magatud, siis trennist ei tule küll midagi eriti välja.
  14. Kuidas tegutseda sisemise rasvaprotsendiga?

    Meil trennis mõõdeti tasuta mitme erineva aparaadiga ja tulemused erinesid tõesti vabalt 10 protsendi ulatuses olenevalt aparaadist (mõõdeti kokku vist umbes 4 aparaadiga) .
  15. Kulturismi maine

    Üks tähelepanek ka minu poolt. Nimelt olen mitmes jõusaalis (täpsemalt kolmes) täheldanud, et on mingi kindel "gäng" tüüpe, kes käivad loobivad natuke raskusi ja siis peksavad oskamatult poksikotti - kõvasti ja valesti. Ma mõistan, et kiirust on vaja arendada, kasvõi enesekaitseks (mitte "Attis" kellegi "ära tagumiseks") ,aga elementaarsed teadmised kuidas lüüa + katta end löökide eest, võiks enne siiski omandada. Koti tagumise juurde käivad ka jutud eelpool mainitud "juba üles löödud ja löömata lõugadest" + kindlasti mingid "ägedad" läbud kuskil klubis, millest tekib mul küsimus, et kui reaalne on mul oht sattuda kuskil kokku mõne sellise tegelasega ? Natuke hirmutav mõte kohati. Arvan, et sellised tegelased jätavad ka jõusaalile / kulturismile oma pleki. Seoses toidulisanditega on mul tunne, et keskmine eestlane ei tea, et ka tema poolt tunnustatud ükskõik milline tõsine sportlane (maletajad ehk mitte ) tarbib toidulisandeid. Näiteks Erki Nool on tugev spordipoiss lihtsalt avalikkuse silmis (õige mees ühesõnaga). Ja siis on need mingisugused kulturistid, kes endale mingit jama sisse ajavad.
  16. Küsimus laiale ringile

    Oleneb üldiselt kehatüübist. Mõnel on nii vihane ainevahetus et muudkui higistab nagu loom. Minul isiklikult enamast peale trenni on ehk kergelt higine olla, aga kaenlaalused vms läbivettinud pole
  17. Kui palju on 5 grammi?

    teelusikatäis väikse kuhjaga
  18. 1. rind (iga nurga alt ja kõik võimalikud harjutused) + kõht + 2000m ujumist (vees ) 2. jalad (samuti kõik harjutused mida tean, aga iga nädal erinevas järjestuses) 3. vaba päev 4. selg + õlad 5. käed (biitseps ja triitseps mõlemad kuigi tean et ehk oleks targem eraldi) + kõht sellele järgnev nädalavahetus täiesti vaba. Trenni tehtud paar aastat ja peale ehk siis ennast väga algajaks enam ei loeks.
  19. Minu kava (mis arvate)

    Üldiselt kui biitsa teha, siis käsi on juba võrdlemisi väsinud ja ei pruugi siis enam triitsa puhul seda viimast välja anda. Samas mis ühele sobib, see ei sobi tingimata kõigile
  20. Minu kava (mis arvate)

    rinnale üldiselt horisontaalis / kaldpink mõlematpidi kaldega / hantlid ja vahel ka miskit trenazööril natuke. biitsepsile umbes 3-4 kindlasti. Triitsepsile oma 3-4 samuti. Vahepeal üritan alternatiivseid meetodeid kasutada st teistsuguseid harjutusi. See kõik võimalikud harjutused oli jah paha väljend .. üldiselt katsun kõik harjutused mis mul vähegi pähe tulevad ja tean erinevatel nädalatel erinevalt kombineerida. Üldiselt kõht ei taha viimasel ajal edasi areneda eriti .. ehk peaks seda siiski ühe peale vähendama .. valusaks ei lähe enam kõht ja seeriates rohkem ka ei suuda teha .. üldiselt olen katsunud nö ikka rohkem teha.. mitte raskust lisada.. tahaks, et lihas rohkem sisse hoiaks.
  21. kreatiini liigtarbimine

    Kunagi lugesin kuskilt, et kui palju tarbida või vähese vedelikuga, siis võis lihasesse aegajalt krampi visata. endal pole veel olnud nii
  22. pilt mustaks

    siis äkki selles ongi asi Mina olen endal ikka paar korda pildi mustaks saanud kõrge vererõhuga.. olid ajad kus jõin isegi kohvi Üldiselt madal vererõhk võiks olla ka väike indikaator,et oled kehvasti maganud / stress / puhkamatus / ületreening . Kuskil oli kirjas,et kui pulsi viskab kergelt lakke ja stabiliseerub aeglaselt, siis on tegu ületreeningu / väsimusega.
  23. Proteiin No1 kuidas on

    Minul pärast proteiini tarbimahakkamist kadus ära liigeste ragisemine ... enne käis ikka suisa rinnakorvist läbi raks kui meelega pingutasid rinnalihaseid... enam seda värki ei ole .. õlad ka ei ragise.. ja sõrmed mida vahepeal meelega sai raksutatud (halb komme) on ka korras.
  24. Lihaste kurnamine?

    Eluks ajaks võid ennast vigaseks teha... midagi kuskilt korralikult ära rebestada ka. Võin ka eksida loomulikult, aga olen korduvalt lugenud postitusi, kus inimesed on endale ületreeninguga väga palju paha teinud.
  25. Küsimus ...

    Lugesin mitu korda läbi (tekkis väike hämming) ja tekkis ühtlasi küsimus,et miks selline segamine .. on ju ka põhimõtteliselt tooteid, kus on see sinu eest kõik ära tehtud ja vajalikus koguses.
×