Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. See võis valus olla

    Kas see on stiili küsimus, või on sellel mingi praktiline väärtus ka, et pöial ei on samamoodi nagu teised sõrmed või ei.
  2. Retsept ... teevad strippi ,aga kui naistele meeldib ja teenib , siis ei näe ju probleemi .. oleks et süstiks pildil anaboolseid või tont teab mida , aga toidulisandid ei ole just eriti odav kaup kui keegi tähele on pannud
  3. Uus foorum

    natuke häirivad mustad kastid nuppude ümber ... st borderid ... liialt kontrastseks kisub. Asi mis poleks paha näiteks on väike "isiklik" galerii vms ... et kes tahab, saab miskit oma poseerimispilte üles toppida. Sounds like rate ? Jeah , aga blogida saab ka varsti ju
  4. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

    Päris kenake summa ... kas iga päev tuleb võtta või vaid trennipäevadel üldiselt ?
  5. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

    Kõlab natuke muinasjutuliselt... * luges teksti * kaal tuleb , lihas tuleb , rasv põleb - jee, aga kas seda massi on võimalik pärast ka viisakalt säilitada ?
  6. munad

    oleneb kuidas praadida
  7. Ma usun ,et mõnele homoseksuaalile või muidu veidi väärastunud mõttemaailmaga inimesele täitsa meeldib.
  8. Mida mõtles Dennis ?

    DJ:" Punnita veel natuke, midagi juba nagu on näha vist!" DJ:" Doping raudselt, ega see õige asi pole !"
  9. Ott ja õpilased 14.04.06

    hehe..aga minu märkus oleks , et miks on kõigil nii maitsetu aluspesu ? Ok , mustad trusparid on klassika , aga kas tõesti vastab tõele , et mehed ei oska aluspesu osta ? Ebameeldivalt väiksed tundusid olevat ning maitsetu värvivalik ... oleme ikka trenditeadlikud noored eks
  10. Otsin kulturismi treenerit/trenni!

    nojah ,aga mismoodi see välja nägema peaks... kust nagu alustama peaks .. mis ma lähen koidula näppus saali seda treenerit peibutama iga kord ?
  11. Otsin kulturismi treenerit/trenni!

    Kuidas üldse on, kust leida tõsisemat nö treenerit, kes viitsiks nagu vaadata ja soovitada rohkem , kui keskmine saalis viibiv treener , kes üldiselt vaid siis sind korrigeerib kui ise küsid oma tehnika kohta. Näiteks Tartus.
  12. metallica

    Ei vasta absoluutselt tõele... olen dok. seriaali näinud , kus isegi seletati lahti nii mõnegi laulu/ loo sügavam mõte, kui Hettfield neid kirjutas - loomulikult annab seda välja mõelda, aga "poisid" alustasid 18 aastaselt ja huvitav kas siiani välja on keegi neile muudkui lugusid kirjutanud ? Kaheldav !
  13. lõuatõmme

    arusaadav loomulikult .. peopesad enda poole tõmbab biitsepsi rohkem... teistpidi on jälle rohkem selga. Üldiselt kasutavad mõlemad ka selga, aga teine variant rohkem.. haarde laius mängib ka. Muidu esimene variant lihtsam, sest käed üldjuhul ikka paremini arenenud ... mul hetkel on jälle teine probleem... käed on natuke maha jäänud
  14. biitseps

    Kurat, ega ühe kuuga jah midagi saa ja kui pole nö põhja ka all , siis ma üldse ei räägi
  15. ka jooksmine..

    Minu viga, ajasin natuke sassi.. loomulik tuleb nina kaudu hingata ja suust välja , sest vastasel juhul on oht kopsudesse liialt õhku "ahmida" ning võib pistmagi hakata.
  16. seksi energiakulu tabel

    Minu arust on hea üritus igal ajal (kindlasti on erandeid)
  17. ka jooksmine..

    suust sisse, ninast välja ja vahepeal läbi kopsude
  18. seksi energiakulu tabel

    hehe.. ma just üleeile mõtlesin, et küsiks säärast tabelit.
  19. Jooksmine siis...

    Igasugune liigutamine on ju hea minu puht isiklik arvamus on ,et pahasti joosta ei saa . Kunagi lugesin kuskilt hea teooria (enda puhul töötab), et joosta nii kiiresti, et oled võimeline rääkima kaaslasega, et siis on pulss paras. Samas kui treeningpartnerit pole, siis on ehk suts nadi.
  20. kuivaks ajamine

    See ei olnudki mõttes, et jee võtan imepulbrikest ja rasv kaob, aga väikse abivahendina lootsin ehk häid sõnu toote kohta kuulda. Tuttav soovitas Glutamine Peptide "pulbrikest " lihtsalt trenni ajal tarbida... pidi lihasmassi aitama kasvatada ja samal ajal ka kuivatada, sest sisaldab L-karnitiini.
  21. kuivaks ajamine

    Katsun mitte offtopicuks minna, aga endalgi oli mõte seoses läheneva suvega paar kuud varem hakata "piirjooni" välja joonistama, aga kuna ma suurem asi dieedipidaja ei ole seoses "toitumise jälgimisega", siis oli mõte natuke abistada end sellise toote abil http://shop.amazon.ee/product_info.php?cPa...products_id=295 , aga jube lahe oleks kuulda inimeste soovitusi selle toote suhtes.
  22. Palju steroide

    Shokeeriv tegelikult ...muudab arusaama dopingust kui suurte lihaste andjast hoopis kui doping = narkootikumid = keerad elu ja tervise kihva jäädavalt. Sest antud hetkel levib rohkem arusaam, et keelatud on, sest nii on lihtsam, aga mitte see, et organismi tapad ära. Nagu filmis tark mees ütles, ühest tilgast võib vabalt tekkida kasvaja ning järelnähud annavad terve elu tunda.
  23. Seoses särgi "mahavõtuga" võiks öelda, et oma hasart on kindlasti ka selles, et kui sul on treenitud keha ja sa seda rannas eksponeerida saad, siis tekitad alaväärsuskompleks e teistes.. jälle kaif onju Tegelikult üks ta puha, mida keegi väidab, kõik tegelikult tahavad treenitud keha, aga nagu ma kunagi kusagilt lugesin (tegu vist/kindlasti Kalmuse lausega ), et pole olemas koledaid inimesi, on vaid olemas laisad inimesed. Geniaalne lause !
  24. kreatiin

    Puudulikud teadmised siin foorumis on igapäevane nähtus nagu ka kirjaoskus. Ei oska enam eriti "huumorit" eristada .
  25. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    Metal - Lamb Of Godist kuni Kalmahini
×