Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Ennustan, et lend jõuab kenasti kohale! Aga tahaks juba rohkem lugeda...
  2. Shake enne jõusaali

    Ja nende kõigega peaks oskama piiri pidada - liiga palju rasvu/valke/süsivesikuid teeb hoopis vastupidise efekti (uimaseks).
  3. Maailma tugevaim teismeline

    Mulle meeldib siin sõna "pooleks" - see võib tähendada mida iganes Lihtne loogika ütleb, et tuleb treenida, aga teistpidi - kui paljud üldse tõmbavad 170kg - ilma varustuseta ja mitte "maksimumiks" vaid tööseeriana? Mul on järelikult selg nõrk ja tehnika paigast - aga ei imesta ka.
  4. Maailma tugevaim teismeline

    Kõigest ?
  5. Mikk Raudsepp

    Kas ennustusvõistlus ka tuleb ? Ennustan 1 kohta !
  6. Hea et karikatel nimesid peal pole ?
  7. Offseason vorm on minu arust suhteline mõiste... ma kujutan ette, et sa oled off-seasonil ka suht koht kuiv .. erinevalt mõningatest
  8. Võib-olla on tegu Off-Topic teemaga, aga kui on vaja suuures koguses pilte mingisse kindlasse mõõtmesse saada, siis Microsofti PowerToys pakub välja vist kõige lihtsama lahenduse ImageResizer tool - http://download.microsoft.com/download/whi...wertoySetup.exe Ja ei maksa midagi
  9. Haaras ka minu silma, kuid mitte esmakordselt.
  10. Nüüd siis särisevat ahjupraadi ? Kõigi osalejate ees aga müts maha... leiaks isegi kunagi selle vormi ja julguse esimest korda midagi sellist teha
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    haha.. uus Mr. Buzz Killington Tiitel tuleb varsti üle anda vist..
  12. Kui organism ja südametunnistus kannatab - võtku minugipoolesti mida tahes. See, et ise ei julge, ei taha ja moraalitu tundub... on juba meie probleem. Elu ongi samas kuidagi igavaks kiskunud, ka Kalmusest pole ammu midagi kuulda old, aga vormipildid on võimsad... Elan teiste elu.. endaoma mul ju ei ole
  13. Nö Talentide puhtuse testimiseks võiks foorumi peale testiraha kokku saada küll Iga "suupoolik" kes kõva "arvaja" on .. paneb 50 kulli oma sõnade "katteks" ja test saab tehtud nagu naksti
  14. Arginiin

    Arvamust Argniniini toime kohta on siin foorumis ~1000x avaldatud, aga parim viis teada saada on ise järgi katsetada. Õnneks võrdlemisi odav lisand "proovimiseks". Samas ise ei ole mingit "OHHOOO" efekti saanud ja pigem peaks rohkem aega/raha/energiat lihtsalt toitumise parandamisesse suunama.
  15. Ahjaa.. "külalisesineja"... Loo lühike ja isekas moraal : muretse rohkem enda ja vähem teiste murede pärast.
  16. Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..
  17. Kes peitub küll selle kauni kasutajanime taga.
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kuidas muidu ökokohupiima tarbida on ? Selles mõttes, et kvaliteet on stabiilne ja püsib normaalselt värske? Ise poest näit. teatud firmade kodujuustu ei julge enam osta - kord on kuiv nagu saepuru .. teinekord on nagu vett täis. Ja rahaliselt? Ise käisin Tartu lihaturul kaemas kohupiima/kodujuustu ja broilerifileed. Filee hind on näiteks 65.- EEK kilo kohta (üsna hea või mis?) Munad samast kohast 14-18 EEK (talumunad kallimad ja "farmimunad" odavamad).
  19. Kai Greene - what went wrong?

    Jah ... põhimõtteliselt küll Sõin oma putru.. tegin oma kardiot.... ja ikka teine (neljas) koht. Mina ei taha enam mängida
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vanasti öeldi selle peale :" Saa üle!"
  21. Alustajale... tee võistlusteni

    Ikka tuli ära see lause !
×