Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Kuulikindel selg - sõna otseses mõttes ilmselt.
  2. Uued kohustuslikud poosid kulturismis!

    mm... erootika.. mulle meeldima !
  3. Markus Ruhl comeback

    Say what ? Ungeheuer vast ikka
  4. Huvi suvise MMA baaskursuse vastu?

    võiks proovida.. viimasel ajal trenniga pekkis... vaja uut motti..
  5. Pea pesemine?

    Ma pakun, et paljud ei oska lihtsalt šampooni ära loputada ja pärast pea pesemist kuivatatakse fööniga. Korralikult šampoon välja loputada püsivad juuksed kaua puhtana ja föönita ei retsi ka juukseid eriti.
  6. Heviaeroobika klubis Tapper

    Mida veel... heviaeroobika. Hard Rock Laager 2009 on siis suvistele hevi-aeroobikutele? - http://laager.hardrockclub.ee/
  7. Kurat.. elu maarjamaal liigub õiges suunas... samas 700g pakend on kaval mõte Aga visuaalselt on vähemalt hind atraktiivseks tehtud
  8. Saun iga päev?

    Mulle meeldib peale trenni sauna minna ja kütta nii, et keegi peale minu sauna ei jää. Siis ongi minu jaoks trenn asjaette läinud. Tegelikult ma enne seda ei teegi trenni, vaid sooja - et biits rohkem vett korraga visata suudaks. täna on läbustamise tuju
  9. Madalalaubalisus!

    Häid samariitlasi nagu sina on raske leida.
  10. Madalalaubalisus!

    Küsi midagi lihtsamat... ei pretendeeri absoluutsele tõele.
  11. Madalalaubalisus!

    Ühe kunagise Eestis läbi viidud uuringu kohaselt ei ole meie noored mehed kuni 30 eluaastani võimelised omal käel ja ilma vanemate finantstoetuseta toime tulema. Kes on süüdi ja kas ka tegelikult nii on - ei tea.
  12. Madalalaubalisus!

    Eluterve suhtumine.. kas pole ? Põhimõtteliselt oleks vist lihtsam lasta ennast kuskil juurviljaks peksta... vähem muresid...
  13. Madalalaubalisus!

    FITNÄSS VANDENÕUKLUBI Tsölibaat, täiskarsklus ja sulgumine oma 4 seina vahele aitavad kohe päris kindlasti vähendada võimalust, et saad peksa pruuv mii rong ! Eirates kasvõi ühte neist on oluliselt suurem võimalus saada peksa.
  14. Madalalaubalisus!

    Ka mul on oma teooria välja kujunenud. Millal on oht peksa saada ja mõned soovitused: 1. Keegi võõras muutub liiga sõbralikuks - kutsub kuhugi kellegi juurde või niisama seltskonda. See on see moment, kus peaks punane latern peakohal süttima 100%. 2. Naistega. Eriti sellistega, kes on "trenditeadlikud ning mitte just suu peale kukkunud". Siis võib kõikjal nii maal kui linnas hamba peale saada. Isegi alkohol ei pea mängus olema. 3. Pirogovi platsi laadsed "pimedad nurgad". Eriti üksi ja eriti joobes seisundis. Isegi sõpradega ei soovita. Seaduse "lühike" käsi ei ulata sellistesse kohtadesse patrullima kahjuks. Mingitel "Si*apeadel" on aga komme tekkinud just sellistes kohtades ohvreid passida. 4. Väljakutsuv välimus. Põmmpeade arusaam tõsisest eesti mehest on järgmine: kiilaspäine, bomberjopega ning kohe kindlasti kiilaspäine. Mul on pikkade juuste tõttu miljon "olukorda" olnud. Tappa pole siiani saanud ega andma pidanud. Ei usu, et kaalumuutus 5-10kg siia või sinna erilist vahet teeb. Need vennad on just kui marutõbised. Seega pigem tagasihoidlik välimus. 5. Ära targuta. Hoia suu kinni ja jaluta minema kui vaja. Nobody likes a smartass - ja nii ongi. FAKT.
  15. Kas sündis ka mõni uus Eesti rekord ?
  16. Nende meeste jaoks liiga väiksed "augud seinas" ..
  17. Parim pohmakajook

    HULL MEES ! Põhimõtteliselt väldin pohmelli ehk siis joon mõistlikult 1-3 õlut maksimaalselt (olenevalt kui "äge" pidu on) pärast seda vahetan õllepudeli veepudeli vastu ja tiksun edasi. 3 õlut minu puhul tähendab muidugi juba keskmiselt kehva enesetunnet varajastel hommikutundidel. Eks ole ka vägitükke tehtud, aga trenn pakub suuremat naudingut kui joomine ja milleks saboteerida ennast millegi liigtarvitamisega.
  18. Teie taastusjook

    2 kulpi universal LAVAT ja pool kulpi HERA80 lisaks. Not a very big fan ohv süsivesikud 2:1 ratiole.
  19. Põhjus miks peaks ka jalgu treenima...)

    Kusjuures... võhikule paistab siuke vorm kindlasti äge.... et siis ülakeha suur ja jalad nigu tikud
  20. 300 Workout

    Kui oleksid lingi taga peituvat videot tsekkinud, siis siukseid rumalaid küsimusi poleks küsinud Äge kava iseenesest, aga nagu selgus, siis mees tegi peale selle kava veel mitut erinevat variatsiooni.
  21. Raskeimad harjutused...

    Ma mõtlesin ka, et olen kaval .. teen Thrusterit õlapäeval .. pärast selle harjutuse mõningaid seeriaid enam eriti kukla tagant midagi ei suru Kummaline oli aga, et jalad on praegu valusad - õlale ei karvagi. Ometigi sai ca 50kg kangiga tehtud (mulle piisavalt raske). Ju siis peab väiksemaks võtma raskust ja vähem kehaga tõukama vms.
  22. 1 õlu peale trenni = kasulik?

    Halb harjumus. Reaalselt ei ole sul vaja õlut juua peale trenni - kõik kes seda kuidagi kasulikuks tembeldada üritavad otsivad vabandust. Igast asjast võib midagi kasulikku leida, kuid küsimus ongi pigem kasumlikkuse ja kahjulikkuse suhtes. Arvan,et need samad asjad mis õllest saaks ka mujalt kätte , need kasulikud asjad siis PS! Mulle meeldib õlu, aga ma ei arva, et see kuidagi mu treenimisele kasulikult mõjuks
  23. Kuidas osta autot :)

    Peale selle ninja-salesmani tundus suht adekvaatne video auto ostmiseks
  24. Mitu korda nädalas?

    Mina näiteks treenin põhimõttega, et kui lihast ikka valusaks ei aja (järgmiseks päevaks), siis on kas kehvasti trenni tehtud või pole varem ära taastunud ja on ikkagi kehvasti trenni tehtud. Selle põhimõttega ei hakka ka üle 4 korra nädalas üritama. Samas nädal on selline loll pealesurutud ühik Pigem üritan 3 korraga nädalas hakkama saada.
  25. Magus

    Kuna teises teemas sai su toitmust lahatud, siis siin oskan vaid soovitada, et kui rahakott kannataks võiks shokolaadibatoonikese ühe proteiinibatooni vastu vahetada
×