Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Täiesti puht juhuslikult komistasin ka sellise pildi otsa. Enjoy.
  2. Palju õnne! Kunagi sai ka ise MV saali külastatud. Esialgu ei teadnudki kellega tegu, kuid mees andis hüva nõu ja oli alati hommikul saalis nagu 5 kopikat. Loodetavasti läheb härral endiselt hästi ja tervis on samuti tugev
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kurat küll .. täielik "cock-teaser" oli see uus pealkiri - mõtlesin, et Tartus uus klubi ja uued tuuled. Jõudsin juba erutuda ja loota
  4. Home made protein bar

    Vabandan, ma ei tea mis mul õhtusel ajal peas oli. Vaatasin, et 450g süskareid ja 50g proteiini ja siis andsin kohe tuld
  5. Home made protein bar

    Mulle jääb mulje, et Protein bar on natuke vale nimetus asjale kui suhe näiteks süsivesikutega on 1:5 - äkki siis pigem energy bar Küsimus minult oleks aga järgmine - kuidas teha asja nii, et oleks söödav ja suhe umbes 2:1 või vähemalt 3:1
  6. Aga mida annab thumbs up või down konkreetsele postituse teinud kasutajale? Kuskile nupule lihtsalt "vajutamisrõõmu" pärast vajutamine tundub mõttetum kui lihtsalt kiita. Ja kuna arvamused on alati subjektiivsed, siis kardan, et see süsteem annaks peagi ka tagasilöögi - neid värvikaid kujusid meil siin ikka jagub. Kes ja kui palju kellele "positiivset" anda saab. Jne.
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tore vaadata ju kuidas kirp kasvab mühinal. Fitshopis poleks viimane kord äärepealt äragi tundnud. Aga mind hakkasid need mustad põlvesidemed huvitama - kus selliseid jagatakse?
  8. Traagiline Totaalne Muutumine

    Ennast veel kaalunud pole, aga mul oli umbes sarnane teema. Ränk palavik vahemikus 38.7 - 39.8 püsis terve nädala ja taandus alles nädala lõpuks. Õnneks on mandlid opereeritud - need probleeme ei valmistanud. Aga voodist välja eriti ei saanud. 1.25Mg Paratsetamooli, siis kannatas 4h inimese asju ajada ehk siis süüa ja teleka ees vegeteerida.. edaspidi olid vaid meeletud värinad ja ülihalb enesetunne. Diagnoos? Ei pandud - viirus? Vereproov puhas ja kopsupilt samuti. Eile üritasin ka natuke trenni teha... kiire ülakeha trenn ja sõudeergomeetril võimalikult rahulikult 1km . Kui pesema sain tahtis pilt vägisi eest ära minna... läks üsna mitu head minutit pingil enne kui jalad kandma hakkasid.
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Viimast klippi kommenteeriks küll. Mis mõttes batuudi peal laua/suuskadega purjuspäi hüppeid teha ? Ott Sepa ja M. Avandi aastavahetuse video analoog
  10. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Jooksin ka kohe kontrollima... rsk... 93
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mina tahtsin kunagi politseinikuks saada, aga siis ma mõtlesin, et lõpetan ikka põhikooli ära...
  12. Kai Greene ei võistle 2011 arnoldil

    Jumal tänatud, olen arvamuseta.
  13. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    See läheb juba isiklikuks
  14. Edgar ja tema toimetamised

    Kinnitati seda mis laiemale avalikkusele juba ammu "teatav" oli ... aga mees enne pole lihtsalt "vahele jäänud"... Tegu on minu arvamusega
  15. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Kallis profülaktika järelikult. Tõestatud tulemusi? Eelistaksin kausitäit neljaviljaputru sheigile Kui me ei räägi just nn "võimalusteakna" kasutamisest peale trenni. Ehk tegi see diskussioon meid kõiki targemaks või pani rohkem mõtlema - muud polegi vaja. See on juba hea võimalik algus progressile!
  16. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Tsiteerides Ailet :"Õpitud abitus!" + teadmatus Neid vägilasi on meil vähe kes neid lisandeid reaalselt vajavad et viimast piiri ületada.. valdav enamus on harrastussportlased, kes ei viitsi/ei saa/ei soovi kõigepealt oma toitumist laiemas mõistes korda teha või kellel on tekkinud seisak normaalses arengus. Pigem võiks selle ca 500-2000+ EEK kuus tervislikumasse TOITUMISSE investeerida - see on palju lõbusam ja kasulikum, aga vajab tahtejõudu. Soovin inimestele kainet mõistust. Teie ostud on teiste inimeste töö ja teenistus. Keda toidate ja miks?
  17. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Mina nimetaks seda "toidulisandikultuseks" ja laiskuseks loll on see kes põhjendust ei leia. 500 eeku eest süüakse päevas mis koguseid ja mida ? Rämps on see, mis maksab palju... piisavas koguses juurikaid, piimatooteid ja liha ei tee päevas 500 eek!
  18. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Ulme kui palju "investeeritakse" just nimelt lisanditesse. Aastas tuleb ikka kenake summa. Kes viitsib ja julgeb võiks selle kalkulatsiooni ära teha...
  19. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Ja nüüd kalkuleeri see ümber rahasse. Seejärel võta saadud summa ja võrdle seda tulemustega (jõud/mass) ning mõtle.. kui palju saab neid tulemusi "lisanditele" omistada ja palju on lihtsalt trenni ja toitumise tulemus..
  20. Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

    Põhimõtteliselt täiesti "ravitav" normaalse toitumisega - nagu enamus asju Keiss klõused.
  21. Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

    Mingi teooria järgi on tselluliit kui ilming tingitud ebaühtlasest nahastruktuuris... naha alla kogunenud rasv (sinu puhul lisarasv) on seega esile toonud need ebaühtlused (nahk mõnes kohas õhem .. teises kohas paksem ) ....
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nojah.. mul kodutöö tegemata lihtsalt
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ok, nüüd ma panen ka pildi ja näo kokku Maaülikooli saalist Pidasin esialgu miskit muuks jõustiklaseks... kehaehituse poolest. Nt odaviskaja vms.
  24. IVOPÄRLE SÜNNIPÄEV

    Suurimad õnnitlused ka siitpoolt. Hea nõu ja jõuga ikka abiks olnud.
×