Jump to content

wordpower

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

wordpower

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.03.1979

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. HIIT, intervalltreening

    Sellelt saidilt leiab hea kogumiku erinevaid HIIT tüüpi (HIIT Core, HIIT lean, HIITMAX, jne) treeninguid. 7 päeva, 21 päeva ja 30 päeva väljakutseid ja niisama ühekordseid programme. Youtube'ist leiab nad ülesse BodyRockTV märksõna järgi. http://www.dailyhiit.com/programs Siin üks 8 minutiline HIIT Combat (proovisin selle ära teha ilma raskusi kasutamata ja võttis ikka täitsa läbi). PS! See tüdruk siin videos on crazy fit!!! Ma olen aru saanud, et HIIT treeningu puhul on oluline mitte korduste arv, vaid et selle 1 minuti või 30 sekundi jooksul keha kogu aeg teeb ette nähtud harjutust. Mõni suudab 30 sekundi jooksul rohekm kordusi teha, teine vähem aga oluline on, et pingutad kaasa kogu selleks ette nähtud aja, isegi kui jõuad arvuliselt vähem harjutusi teha. Parandage kui ma eksin.
  2. Suured reied

    http://neilarey.com On väga asjalik sait, mille hiljuti leidsin just sealt MyFitnessPal foorumist. Soovitan!
  3. Suured reied

    Suur tänu vastajatele, kes mõtlesid kaasa ning andsid nõu. Kasutan toidujälgimise programmi MyFitnessPal ning minu eilne toitumine nägi välja siis selline - vt pilte (kui trennis kulutatud kalorid ka sisestad, siis programm liidab selle võrra rohkem kaloreid päevanormi otsa). Sisestamisel püüan meeles pidada, et üldiselt on inimestel kalduvus ülehinnata treeninguga kulutatud kcal hulka ning alahinnata sissesöödute hulka. Lisasin natuke süsikaid tagasi - lõunaks 60 gr Thai riisinuudlid. Kokkuvõttes on näha, et valgud ja rasvad said natuke üle normi, kuid ma eeldan, et see ei tohiks nii suur probleem olla. Kas põhimõtteliselt on erinevate toiduainete (valgud, rasvad, suhkrud, süsikad, sool) suhe ok? Kommentaariks B. Harperi programmi kohta - nälga ei tundnud, sest portsjonid olid suured, kuigi enamuse mahust moodustas mingi salat. Aga seda oli 5-6 suurt peotäit ja siis lisaks 120 gr valku ja natuke süsikaid. Iga toidukorrale eelnesid ka elektrolüüdid ja 1000 mg kalaõli. Nagu mainisin, tegu oli lühiajalise programmiga, mille mõte on kaalu kaotada suht kiiresti mingi spetsiaalse ürituse jaoks. Võtsin omale eesmärgiks siis esialgu 2 x nädalas jõutreeningut teha. 1 x ülakeha ja 1 x alakeha. Vaatasin siinseid algajatele kokkupandud kavasid ning võtan siit siis mõne.
  4. Suured reied

    Tere! Palun nõu, kuidas kasvatada lihast ja vähendada pekki ning sentimeetreid tagumiku ja reite ümber. Parameetrid: Naine, 35 aastanePikkus: 172 cmKaal: 58,5 kgVööümbermõõt: 66 cmPuusaümbermõõt: 96 cmReied: vasak: 53 cm, parem: 54 cm Rasva % ma mõõtnud pole aga see on ilmselt väga suur, sest pekki jagub mu pirnikehaga tagumikul ja reitel küllaga. Piltidelt on näha kui kergesti saab reitel rasva pigistada. See on selline lõtv, pehme, ja võdisev pekk. Eesmärk: vähendada pekki, rasvaprotsenti ning sentimeetreid reite ümber (46 cm-ni ideaalis) ning kasvatada lihas peki asemele. Loodetavasti väheneb siis ka tselluliit. Kaalulangus omaette eesmärk pole. Septembri alguses alustasin toitumise muutmisega. Kõigepealt tegin 2 nädalat Bob Harperi Jumpstart to Skinny toitumiskava. (Tegu on lühiajalise toitumis ja treeningkavaga - 800 Kcal päevas, kõik toidud soolavabad, kerge kardio enne hommikusööki, plus 20 min. hantlitega erinevaid harjutusi päeval). Kaal kukkus 63 kg lt 59 -ni. Viimased kaks nädalat hakkasin trenni tegema - palju aeroobset treeningut. 1x nädalas spinning, 2x nädalas bodyflow (LesMillsi tai chi, jooga, pilatese segu), lihtsalt jooksmine (max 45 minutit, 5 mph). Ning õhtuti tegin kodus mingit youtube'ist leitud erinevaid alakeha treeningu harjutusi. Olen siin lugenud ja uurinud erinevaid inglise keelseid foorumeid (elan USAs) ja seniloetust tundub, et mul tuleb hakata ikka jõutreeningut tegema. Aga ma ei tea absoluutselt kust ja kuidas alustada. Eile proovisin ise ajakirjades antud juhiste järgi mingi kava omale teha aga pole üldse kindel kas see ka tulemusrikas on. Tuli selline pudru ja kapsad kokku: Tegin hantlitega kükke (4 rounds/10 reps each), leg presses (2 rounds/ 10 reps/ 70 lb; 1 round/ 8 reps/ 90 lb), dip machine 2 rounds/15 reps, triceps 3 rounds/10 reps/25 lb ka 3x 45 sekundit plankki. Küsimused: Mitu seeriat ja mitu kordust ma pean ideaalis tegema erinevate lihasgruppide treenimisel? Kuidas ma tean, milline raskus on mulle õige ja sobiv? Mitu korda nädalas ma peaks jõutreeningut tegema? Mis oleks eriti head harjutused reitele ja pepule? Ning millal võiksin hakata reaalselt tulemusi nägema? Kas Zumba vehkimisest ka mingit tolku on? Toitumisest (max 1200 kcal päevas). Tavaline hommikusöök: pool avokaadot, 3 muna omlett, 100 gr tomatit Vahepala: 10 % piimarasvaga maitsestamata Greek yogurt (118 ml) (umbes nagu Eesti kohipiimapasta) 15 gr meega. Lõuna: 1 ilma naha ja kondita kanakints, ahjus röstitud juurviljade segu. Õhtu: 100 gr mingit liha (looma/sea/kana) ning salat. Ei söö kartulit, pastat, jahutooteid, magusat. Ühesõnaga püüan teha Paleo tüüpi toitumist ning hoida kalorid madalad. Rasvavabu tooteid ei tarvita. Küll aga olen visanud lihtsad süsikad ja suhkru menüüst välja. Päeva jooksul trenniga kulutatud kaloried tagasi ei söö, seega toitumine on kaloraazilt defitsiidis. PS! Minu klubis müüakse sellist valgu jooki 35 gr valku, 2 gr süsikaid ja 1 gr suhkrut. 0,33 l ja 160 Kcal - kas see aitaks mul lihast kasvatada? Kui, siis kas ma peaks seda enne või pärast trenni jooma? Minu eeskujuks on see tüdruk ja ideaalis püüan selliseid lihaseid saada. http://www.lily.fi/sites/lily/files/user/45/2012/10/timthumb-2.jpeg Minu pildid: http://postimg.org/gallery/1h8gi9wsi/ Suur aitäh kõigile, kes viitsivad vastata.
×