Jump to content

ado

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ado

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 02.03.1966

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Lamadessurumine

    Teeme võibolla nii et "suured isad" panevad selle teema lukku. Kui ma sünnipäeval nalja tahan teha siis otsin selle teema üles ja näitan teistele...või lähen mõnda delfi/jippii foorumisse... Muud väärtust sel teemal ju pole.
  2. Erinevad kreatiinid ?

    Saan ma õigesti aru, et massiarendamine ja jõu suurendamine on võrdelised? Et kui ma tahan jõudu siis ostan monohüdraati(lisaks sellele tuleb ka kaalu suurenemine) ja kui tahan vastupidavust parendada siis ostan tsitraati(kaal ei muutu)?
  3. jõuharjutused õlgadele ,närvisysteem??

    Ära põe Mu nägu hakkab samamoodi vibrama, kui õlgu teha. Samamoodi ka õlakehitusi tehes. Ei usu, et midagi valesti peaks olema.
  4. Lamadessurumine

    siin on nii kõvad vennad koos et mul on lausa mark vastata surun 80kg vanust 16a. pikkust on 185cm ja kaalu on 81kg. Trenni olen teinud 2,5a. ja 2x nädalas.(vahepeal suured pausid sees nt. suvevaheajad jne.) ning mingeid valgupulbreid ja kreatiine olen ainult piltidelt näinud
  5. Kas hommikul (süsivesikute puudus organismis) võib trenni ajal pulss ka kõrgemale kui 120 lasta? Keha peab ju niikuinii reservi e. rasva kulutama!? Hommikuti lasen jalgratast st. aeroobset ja eesmärk on lihast kaotamata rasva% vähendada. Tervitades, ado
  6. hommikune trenn

    Küsiks veel ühe küsimuse: Kas hommikul (süsivesikute puudus organismis) võib trenni ajal pulss ka kõrgemale kui 120 lasta? Keha peab ju niikuinii reservi e. rasva kulutama!? Hommikuti lasen jalgratast st. aeroobset ja eesmärk on lihast kaotamata rasva% vähendada. Tervitades, ado
  7. lamades surumine

    nagu ma aru saan nõuab see kava 2 korda nädalas rinna tegemist? mul on esimene trenn teisipäeval ja teine neljapäeval, et vahe liiga lühikeseks ei jää? lisaks annan eraldi trenni triitsale ja deltale...
×