Jump to content

Alexander Andrusenko

Moderaatorid
  • Sisu loend

    4 379
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik Alexander Andrusenko postitused

  1. Mis te arvate

    Aga samas, kui seda väga aeglaselt teha ja jätta ~5 cm vahet, siis väsitab see väga hästi rinnalihast. Ja ei usu, et niimoodi jõuab suurema raskusega teha, kui tavalise surumise juures. Mis arvate?
  2. Kindad

    kuulge, kust seda magneesiumi saaks? Käisin üks p2ev kõik tartu spordipoed läbi, aga ei leidnud.
  3. mõtisklus

    No mina ei näe probleemi, kui keegi peaks seda trenazööri kasutama, mida mina kasutan, sel ajal, kui ma puhkan. Kui jääb istuma, siis loomulikult ütlen, et vabastaks, aga muidu tehku minuga järgemööda. Minu saalis ei ole just eriti palju erinevaid asju, seega oleme sunnitud kõike teistega jagama, nii et ei saa nuriseda. Kui meil on ainult 1 normaalne surumispink, millel ma teen 8-10 seeriat, siis loomulikult ei jõua keegi nii kaua oodata ja teevad koos minuga järgemööda. Aga neile istujatele, kes lihtsalt istuvad ja puhkavad, tuleb siis öelda, et vabastaksid, siis ei ole mingeid probleeme.
  4. rind

    no liig ta vaevalt on, aga mõned harjutused on põhimõtteliselt samasugused, näiteks kaldpingil kangiga ja kaldpingil hantlitega. Ma arvan, et ei ole mõtet teha kaks praktiliselt samasugust harjutust. Parem tee midagi muud, näiteks pullover või rõõbaspuudel vms.
  5. noorte lamades surumine - 16

    einoh, ise ta rääkis, et 90 sillaga ja 80 ilma sillata, nüüd aga ütleb igal pool, et 90. Mõttetu mees(ah mis mees...poisike alles) ühesõnaga.
  6. Kükkimine - täiskükk

    kaalusid 165 siis?
  7. Kysimus

    Ma pole kyll hr. Antson, aga lugesin targas raamatus, et tihtipeale on nii, et meie keha lihtsalt ei oska rasva p6letada ja teda tuleb justkui 6petada seda tegema. Ja see 6petamine k2ibki suhteliselt v2ikese raskusega ja rohkete kordustega. Ise teen dieedi ajal ~20 kordust igas seerias ja m6ned harjutused (ka surumine) ka kuni 100 kordust. See aitab rasva p6letada ja r6hutada reljeefi. Noh ja aeroobset peab ka loomulikult tegema. Aga seda kas peab tegema harjutusi l6puni, seniakaua, kui lihas on praktiliselt surnud...jah, ma arvan kyll, et seda just peabki tegema. Ja seda mitte ainult dieedi ajal, vaid kogu aeg, p2evast p2eva. No pain, no gain.
  8. Kõrge vererõhk ja todulisandid!

    No mul on ka k6rge verer6h ja arstid ei soovita j6utrenni teha. Verer6hk on olnud ka 160-170/90-100. Praegu on viimasel ajal see enam-v2hem normaliseerunud. Viimati oli 138/85 vist. Aga tarbin tablette. Ei tea, kas tabletid aitavad v6i l2ks asi t6esti paremaks, aga nii see on. Ja j6utrenni teen siiski, vaatamata sellele, mida arstid ytlevad. P2rast trenni tunnen ennast suurep2raselt, isegi kui enne trenni oli enesetunne halb.
  9. Puhkus

    ma ise ka kulutan pigem vaheaega nii,e t teen rohkem trenni, kui niisama lebotan
  10. vastupidavuse tõstmine oluliselt määral

    no mulle tundub, et k6ike teed enam-v2hem 6igesti ja polegi vist eriti midagi soovitada V2ga t6siselt suhtud asjasse jne. Aga mina treenin vastupidavust natuke teistmoodi. Yldjoontes k6ik sama, ainult et kordusi teen rohkem. Ma ise tegelen aerutamisega ja enne kevadet treenin vastupidavust, sest mul on seda kevadel h2dasti vaja, muidu on nii, et terve talv teed j6udu ja p2rast ei j6ua vee peal pikka maad s6ita. Mina teen seeriates v2hemalt 20 kordust. Ja vastupidavust tuleb nii, et v2he pole Ma arvan, et tuleb lihtsalt kannatada natuke, kyll asi paranema hakkab. Mul oli endal ka selline probleem, et j6udu on alati enam-v2hem palju olnud, aga vastupidavust ei olnud. Praegu aga, vaadates teisi mehi saalis, n2en, et mul ikka vastupidavust j2tkub. J2tka samas vaimus! See n2dal otsustasin teha k6iki harjutusi igas seerias 100 kordust, vaatame, kuidas see mulle m6jub Hiljem r22gin tulemustest. Ah veel selline asi, et minu strateegia on selline "when you can't lift the weight anymore, push harder!" Ehk siis teen senikaua kui ei suuda enam k2si t6sta ega liigutada. Siis teen veel natuke ja l2hen koju Ja pauside kohta seda, et kui tunned, et sa ei ole taastunud ja 1 minutist ei piisa, siis teed veel v2iksema pausi, v6tad veidi v2iksema raskuse ja teed edasi. Peabki yle j6u tegema, kui tunnen, et ei suuda, pead ennast sundima. Kui ma teen vastupidavust, siis yritan just v6imalikult v2he puhata, just see arendabki vastupidavust. Tee 30 sekundit pausi. See viimane l6ik on minu taktika, ma ei tea, kuidas teised sellesse suhtuvad, aga minu puhul toimis selline trenn. M6ni ytleb, et ei tohi ennast kurnata jne, et kui ei j6ua, siis 2ra tee. Aga mina teen niimoodi. V6id ka proovida, kui ei m6ju h2sti, siis teed edasi nii, nagu tegid. V6i oota m6ne targema mehe vastust
  11. Lamadessurumine

    teises teemas kirjutas 80, nojah, yhe 6htuga 10 kilo juurde pole paha
  12. seeriad

    Toimib hästi selline lähenemine? Minu puhul toimib suurep2raselt. Mulle meeldib igatahes
  13. Keemia

    Kas see on siis t6si, et prof. kulturistid ei tee dopingteste? Keegi r22kis siin, et seal ei tehta, kuidas see v6ib niimoodi olla? Siis tuleb v2lja, et k6ik kulturistid on keemikud? Mu maailm variseb kokku. Ma olen pettunud. Palun, 8elge, et see pole nii. Kui ei tehta, siis mis p6hjusel? Tuleb v2lja, et prof. kulturism on systimise sport? V6idab see, kellel on rohkem raha ja paremad arstid?
  14. Keemia

    Suured t2nud, M.M ja Marek, et mulle asjad selgeks tegite. Ma ikka naiivselt uskusin, et prof. kulturismis on ranged dopingtestid ja sellist jama ei toimu.. great despair.
  15. lihased välja

    aeroobset tuleb teha ja korduste arv 15+ Yldiselt on sellest palju juttu olnud. 6 kordusega rasva ei p6letata.
  16. seeriad

    no mina teen trenni nii, et m6nda aega teen j6udu, siis vastupidavust. T2hendab, et teen, n2iteks, m6ned kuud j6udu, siis 2-3 kuud vastupidavust. Praegu teen ainult vastupidavust ja seerias 18-25 kordust. M6ned harjutused ka rohkem, surumist n2iteks vahel 40 kiloga 90 korda ja siis edaspidi nii palju, kui j6uan. Ehk siis igas seerias teen senikaua, kui verd hakkab silmadest purskama ja enam ei tunne ei k2si ega jalgu Hardcore bodybuilding...
  17. Keemia

    no see olekski ideaalne. Siis saaksid lavale puhtad poisid ja sport oleks puhas ning seda saaks nimetata SPORDIKS.
  18. Keemia

    No seda me teame, et tuleb syya, tuleb treenida, tuleb magada ja teha veel tuhat asja. Kysimus ei olnud selles, kuidas kasvada, kysimus oli selles, miks sysitatakse ja miks ei j22da vahele ning miks ei tehta proove.
  19. Keemia

    no mind huvitab, MIKS ei tehta dopinguproove? Suusatamises kyll tehakse ja m6ned j22vad vahele ka.
  20. nõrkus?

    ju siis tegid valesti trenni, kui tulemused langesid. Treenisid yle v6ib-olla?
  21. nõrkus?

    oot, sa siis vahepeal ei k2inud trennis ja nyyd hakkasid uuesti k2ima? muidugi on n6rkus, kui vahepeal pausi panid.
  22. Vigastasin kätt

    aga kuidas selle haavaliimiga on, kas hiljem peab teda haavast eemaldama v6i ta j22bki sinna koguks eluks, et kasvab kinni ja kogu lugu?
  23. vanuseklass?

    taotlesin, aga saan alles aasta p2rast.
  24. vanuseklass?

    pysivat elamisluba ju k6igile ei anta, ja v6iks n2iteks lubada v6istlustele neid, kes on syndinud Eestis v2hemalt. Ja kodakondsusega on nii, et asi pole yldse tahtmises, niisama lihtsalt ei saagi kodanikuks. Peab eksameid tegema ja p2rast seda 1 aasta ootama, kuni nad otsuse v2lja munevad.
  25. vanuseklass?

    noh, aga kui on olemas elamisluba ja syndinud olen Eestis, miks siis ei tohiks ka Eesti meistriks saada? Meil aerutamises saavad venelased kyll meistriteks vabalt. Eesti meistriks peaks saama see, kes elab Eestis minu loogika j2rgi.
×