Jump to content

Vinsanity

Kasutajad
  • Sisu loend

    69
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vinsanity postitused

  1. Loe Oti kohta, tänases Eesti Ekspressis !

    ta vist mõtleb kusagilt netist seda Eesti Ekspressi lugedes, et kuskohas seal Ottist kirjutatud on ma sain nii aru igatahes, no offence
  2. Käies poes :)

    mul oli paki hind midagi 26.- vms, vabandan ette ära kui eksisin, üle 25 eeki oli nagu ma juba üleval ka ütlesin, kallis lõbu to kobras: jamhh, paki peal oli: "eesti toode"
  3. Käies poes :)

    palun palun
  4. Käies poes :)

    Tavaliselt ikka kohupiim, kodujuust jnejne, siis kui raha rohkem, siis ostan vinnutatud veiseliha. Täpsemalt on tegu siis Beaf Jerky nimelise tootega ja on eesti toode PS: toode sisaldab 38.25g valku per 100g Energiasisaldus on 743,7 kJ/175,5 kcal ja rasva sisaldab 1,79g per 100g. Mina olen ostnud 50g-seid pakke, vb on ka suremates pakkides müügil seda. Päris vajaliku koguse saab, kui sööd üksi kaks pakikest ära A noh ega ta odav ka samas ei ole, kui raha vahepeal rohkem siis kahju küll ei ole seda õlle või millegi muu joogi kõrvale näksida
  5. kõhu lihased

    just, paljudel just see probleem kipubki olema, et lihast nagu on treeniitud, aga ta lihtsalt ei paista sealt paarisentimeetrise rasvakihi alt piisavalt korralikult välja
  6. kõhu lihased

    siis pole muud vaja kui rasvu rohkem põletada, jooksma mehed, jooksma!
  7. Õige toitumine

    ja muide nats trenni tegemisest ei piisa, ikka peab niipalju liigutama kui võimalik alustada võiksid lindijooksu & jalgrattaga jõusaalis, muidu pleks lihaste pumpamisest kasu ju
  8. kreatiinid

    ?kasutanud kunagi seda kreatiini? pooled siinsetest tarbivad kreatiini-või proteiinilisandeid või muid toidulisandeid ja pooled siinsetest teemadest on täis arvamusi ja juttu kogemustest erinevate toodetega. Nii et anna aga otsinguga tuld
  9. favourite exercise

    üks meelsamaid on biitsepsi harjutus istudes hantliga käe kõverdamine. veel on ka lendamine hantlitega päris tore
×