Jump to content

viskaleili

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

viskaleili

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.09.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    rakvere
  1. Jõusaali kava.

    Olen käinud jõusaalis umb 5 kuud ja terve selle aja mul oli selline kava: Esmasp: Rind. Teisip: Õlg. Kolmap: triits ja biits. Neljap: Selg ja reedel jalad, kuid nüüd eelmine nädal, muutsin oma kava nii, et triits ja biits läksid erinevale päevale. Kas on nii sobilik või on parem teha biitsa ja triitsa samal päeval?
  2. Muusika jõusaalis

    Tere. Ma ei tea, kas selline teema juba olemas on või ei ole, kuid ma teen selle siiski. Võiksite siia lisada igasugust muusikat mida jõusaalis kuulate. Mul oleks vaja playlist teha, kuid ma ei tea häid motiveerivaid/hea tempoga laule. Lisage aga julgelt!!
  3. Jõusaali uurimustöö

    tänud!
  4. Jõusaali uurimustöö

    Tegu on gümnaasiumi tööga.
  5. Jõusaali uurimustöö

    Mõtlesin veel ka tervislikust eluviisist teha, kui jõusaali kohta ei oska teha.
  6. Jõusaali uurimustöö

    Tere. Ma ei tea kas see käib õige teema alla, kuid ma plaanin teha uurimustöö jõusaali kohta, kuid ma ei tea, mille kohta täpselt. Kas keegi oskaks natukenegi aidata?
  7. Küsimused

    Tere, olen jõusaali suht algaja, mul on paar küsimust. Kas peale jõusaali oleks kasulik venitada? Kas see aitab rohkem lihaseid kasvatada või mida? Kas see Nestea roheline tee aitab rasva põletada hästi??
×