Jump to content

Eden

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Eden

  • Tase
    Algaja
  1. Kõige seksikam mees Eestis???

    Ainult lihased ja hea väljanägemine ei tee inimest seksikaks. See on ikka see "midagi", mille kohta meil teaduslikku seletust ei ole. Tanel Tatter ei ole eriliselt kena ega sportlik mees, aga ta on huvitav isiksus ning see teebki temast seksika mehe. Mees, kes julgeb välja öelda oma arvamust ning kellel on oma stiil. Kuna meediasse ilmus üsna hiljuti, siis rahva jaoks on ta uus ja huvitav ning jäänud oma mahlakate ütlemistega meelde. Ei ole midagi teha, vahel on kleenukese kehaehitusega ja sorakate juustega mees seksikam ja mehelikum kui pruuniks päevitanud lihastes sportlane P.S. See oli minu arvamus. Eks igal ühel on oma.
  2. Hematogeen?

    Rauapreparaadid on toksilised. Osasid neist saab ainult retseptiga. Hematogeen on hea, kuna see sisaldab pulli verd ning veretoitudest imendub raud kõige rohkem (20%). Võite ka maasikaid, mureleid ja muid punaseid marju süüa, aga nendest imendub ainult 5%. Hematogeeni võib päevas süüa 100 g...st 2 batooni. Õismäe apteegis on Hematogeen 5.90 ja Meremeeste haigla apteegis 6.-
  3. kohvi

    Minu meelest kohv just kiirendab seedimist. Vähemalt mul toimib see küll. Aga tühja kõhu peale küll ei soovitaks. Ja hommikuti on ikka mõnus küll ajalehti lugeda ja värsket kohvi juua
  4. SÜDA

    Minul on küll väga hea perearst. Pöördusin tema poole ka murega, et trenni (kõrge intensiivsusega aeroobika) ajal oli tunne nagu süda tahaks rinnust välja hüpata, jubedalt pitsitas ja vorm langes kohutavalt. Tehti EKG ja sealt juba näitas, et on südame vasaku vatsakese rütmihäire. Siis edasi saadeti vereanalüüsi tegema ja tuli välja, et mul hemoglobiin 78 ainult Pole siis ime, et trenni enam teha ei jõudnud. Et hemoglobiin madal on, see tähendab seda, et organism kaotab rauda kuskilt. Kirjutati rauatabletid ja samuti Panangini. Kõrge pulsiga trennid keelati ära ja puhkus on kohustuslik Ja praegu käin uuringutel edasi, sest veel pole teada, kuidas see raud kaob. P.S. Perearstiga olen väga rahul. Võtab asja tõsiselt ning olen kõikidele oma küsimustele vastuse saanud. Pädevuses ei saa küll kahelda.
  5. Kofeiin

    Kofeiinist võib ka sõltuvusse jääda. Minul on organism lihtsalt harjunud, et igal hommikul saab "oma laksu" kätte. Ja kui kohvi ei joo, sisi on jube kehv enesetunne - pea on juskui paks, uimane olek, pahur meeleolu, mõtlemisvõime on kehv (matemaatika ülesandeid ei suudaks raudselt edukalt lahendada ). Aga õnneks ma joon ainult hommikul ja nüüd ka vähendasin kogust (ostsin spetsiaalselt väiksema tassi). Ilmselt siin on mitu tegurit, mis sellest nii raske on lahti saada. Üks asi on muidugi kofeiini sõltuvus ja eks lisaks sellele on veel see nö. kohvitamise traditsioon. Mõnus on ju hommikul tööl võtta tass värsket kohvi ja lugeda uudiseid. See on nagu kohustuslik päeva alustamise traditsioon. Eks nii see sõltuvus tuligi, et kõigepealt oli lihtsalt mõnus traditsioon, aga nüüd on nii, et ilma ei saagi Elagu kontoritöö
  6. Uurimustöö, palun vaadake üle!

    Üldiselt vormistatakse uurimuste tulemused pea alati kindla protokolli järgi. Protokolli osad oleks järgmised: -Sissejuhatus (uurimuse eesmärk, hüpotees(id), uurimuse kirjeldus) -Meetod (kuidas uurimus läbi viidi, koht, aeg, katsealused, aparatuur, andmete kogumine ja töötlemine jne) -Tulemused (kirjutada lahti, missugused tulemused saadi, andmed esitada võimalikult täpselt tabeli kujul) -Arutelu (miks ma sain just niisugused tulemused, võrdlus teiste uurijate tulemustega, mida saaks paremini teha) -Järeldused (millisele järeldusele jõuti) Aga kuna tegelist on siiski 11. klassiga, siis ma ei usu, et nad nõuavad sellist vormistamist. Ma arvan siiski, et selle skeemi järgi on hea ja mugav vormistada sellist tööd. Ja vormistamise koha pealt seda, et lugejale on mugavam ja ka nii on kombeks: -1,5 reavahe -12 punkti shrift -tekst vasakult joondada (muide Justify`d ei soovitata, kuna nii näeb tekst küll ilus välja, aga on ebamugav lugeda) -pealkirjad võiksid suurema shriftiga olla ja nummerdatud -tiitellehele kirjuta kindlasti ka see, mis aines sa selle töö tegid ja juhendaja nimi, kooli nimi (need andmed kõik vormista lehe keskele, mitte jalusesse või päisesse) -kasutatud kirjandus kindlasti märkida (eraldi lehele). Raamatu viide peab sisaldama: autori(te) nimed, väljaandmisaasta, pealkiri, väljaandmiskoht, kirjastuse nimi Ajakirja puhul: autori(te) nimed, aasta, artikli pealkiri, ajakirja nimi, leheküljed Töö sisu ma kommenteerida ei oska, kuna pole kreatiini kasutamisega väga kursis. Loodetavasti said mõne näpunäite töö vormistamisest. Edu sulle!
  7. Paksus ja geenid.Millised arvamused?

    Huvitav, kas kirjaoskus on ka päritav või...igatahes sel juhul on teil siin küll üsna kehvakene geenimaterjal
  8. BP 53

    Ai ma pean vist natukene oma sõnu sööma. Tegelt on ikka väga hea kava seekord ja "Save a Horse, Rode a Cowboy" on megalahe...igakord kui see lugu hakkab, tuleb 100% naeratus näole
  9. jalad ning tagumik

    Eh, paistab, et rahval on kevad südames Sääred ja seelikud..jne. Minu meelest ka on ikka igal juhul ilusam kui inimene on treenitud kehaga. Pigem ikka enne natuke vormikam, aga prink..kui ülipeenike ja lodev. Samas eks üks asi on välimus ja teine asi vorm...et ntx. viiendale korrusele jala minnes on taolistel "saledatel" tavaliselt ruttu võhm väljas
  10. BP 53

    Nii mul ka uus kava proovitud. Muidu väga hea kava, aga vat muusika mulle ei meeldi. Eelmises oli parem..ja üle-eelmises veel parem. Õlalihase lugu on minu meelest täiesti "kuul pähe". Mingit powerit ei ole. Samas see Save a Horse, Ride a Cowboy oli iseenesest päris lahe. Alguses kui siin räägiti, et kantri lugu tuleb, siis mõtlesin küll, et appiii....aga see lugu oli küll hea üllatus see on ka ainuke lugu, mille järgi tunned, et tahaks rohkem pingutada. Triitseps ja piitseps on minu meelest kergemad kui eelmises kavas. Rinnalihas on paras killer Minu lemmikuks selles kavas on vaieldamatult kõhulihase osa
  11. karvad

    Tundub, et meestel on ikka raske elu...ilu nõuab ohvreid Tegelikult need kuuma vahaga plaastrid eemaldavad karvad kõige pikemaks ajaks ja nahk jääb ka ilus sile. Natuke valus ta ju on, aga tulemus on kõige parem. Ja loomulikult kui seda teha salongis, mitte ise kodus mäkerdada. Need igasugused kreemid on ikkagi puhas keemia ju. Ja tundlikule nahale need ei pruugi üldse sobida. btw...laserepilatsiooniga saate lausa 5-ks aastaks karvadest priiks..aga see maksab
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    170 cm, 59Kg, 24a. Ise ei ole eriti rahul. Mõned kilod tahaks maha saada
  13. Söök

    Mina tunnen ennast kõige paremini kui söön 3 korda päevas - hommikul mingi kergem hommikusöök, lõunal soe toit ja õhtal midagi kerget (puuvili, väike kohupiim etc). Kunagi (kui töö oli leebem ja aega rohkem) proovisin ka seda 5-6 korda päevas söömist, aga jube stress tekkis kui pidi igal õhtul mõtlema järgmise päeva menüü peale ja siis kui ühest poest polnud ka kõike asju saada. Ja ei saanud aru miskit, et enesetunne ja vorm jne. kuidagi parem oleks olnud. Et jah ikkagi minu jaoks on kõige parem kui saan lõunal korralikku sooja toitu....kõik muud vahepealsed näksimised ja asjad ei ole nii olulised. Aga eks see toitumise asi on ka individuaalne...tuleb erinevaid variante katsetada, siis tead, kuidas su keha ennast kõige paremini tunneb
  14. BP naistele

    Võimalikult kena ja loomuliku tulemuse saavutamiseks peaks ikka tervet keha treenima. BP ongi ju selle pärast väga hea trenn, et seal treenitakse kõiki suuremaid lihasgruppe. Ise olen ka rohkem tegelt jumpamise (loe: aeroobika) fänn ja alakeha on ikka kõvasti paremas vormis. Üritan ikka nüüd ka ülakehale rohkem tähelepanu pöörata
  15. BP 53

    Tõesti oi-oi-oi...kantri lugu kolm kuud Loodetavasti tuleb ka mõni raskem rocki lugu. Minu meelest need annavad mõnusalt powerit. Aga eks maitse asi, ütles kukk ja...
×