Jump to content

m2rtu

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

m2rtu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.10.1989
  1. Karmimad reeglid

    Neid reegleid tuleks veel karmimaks teha! Suhteliselt palju läbu ja ot-ed on siin ikka! Tean et suur foorum ja palju kasutajaid aga ikka. Amazon.ee rate võiks kah turvalisemaks teha, et ilma registreerimata ei sa kommenteerida. Muidu kellegi teise pildi alla pannakse kellegi teise kasutaja nimega kommentaare ning sõimataks jne. Sama moodi piltide lisamisega, et igasugust rämpsu ei saaks ylespanna... ja see pildi max suurus võiks natuke suurem olla sellest 100 kb, paljudel jääb selle suuruse pärast pilt panemata, et puudub vastav pildi töötlus programm... ma usun. Igatahes minu poolt edu ja lootma jäämist, et olukord siin foorumis paraneb
  2. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    mh jah tuleb häbiga enda andmed kah lisada, loodan et need täienevad millagil: pikkus 1,69 kaal 50,2kg ja vanus 15a
  3. treeningkava

    Tervist, ma ei hakkanud uut temat tegema sest see teema katub enamvähem sellega, oskab keegi seletada lahti Otti tehtud kava 3 jaotatult edasijõutnutele lause, Kava teha süsteemis 2+1+1+1+2, st. kaks trenni, üks puhkus, üks trenn, üks puhkus, kaks trenni. Kas see tähendab seda et, esmaspäeval trenn, teisipäeval trenn, kolmapäeval puhkus, neljapäeval trenn, reedel puhkus ja siis laupäeval&pühapäeval trenn? usun et panin väga mõõda aga ärge näkku lõõge
  4. kehakaalust rohkem

    kaalun 50kg. ringis, surun 65kg. yhesõnaga 15kg rohkem!
  5. ei sa kommentaare panna:S

    no see on kah yx võimalus:P
  6. ei sa kommentaare panna:S

    @tuul, sul sama jama? foorumisse logib ilusti sisse aga komentaari ei sa panna:S tahax, rebase ja colmani pildile kommi panna aga ei saa:(
  7. VIDEO - Surumise uus maailmarex 456kg

    @ muc: irw:D mees ise kah ma usun et poole tonnine;)
  8. ei sa kommentaare panna:S

    parool on õige;) ok ma olen vic ainuke kellel see jamab:S täh nõuanete eest, ju selgub mis saab:)
  9. ei sa kommentaare panna:S

    Selline mure on et ei sa komentaare panna, artikli juures on komentaarid ja seal all on et komentaari kirjutamisex pead sisse logima, no login sisse lähen artikli juurte ja jälle sama jama,kommentaari kirjutamisex pead sisse logima ja nii vb ennast lõpmatuseni sisse logida, aga komentaari ikka kirjutada ei sa:S Oskab keegi aidata?
  10. Kui vanalt?

    ise alustasin trenni 14 aastaselt, aga siis enamus aega kulus suurte poistega jutu ajades ja vaadates kuidas naad minust mitukorda raskemaid asju teevad:) nyyd see aasta on kavas tõsine trenn, olen 2kuud käinud, esimest korda proovisin tuli 45kg ära, nyyd on selle 2 kuuga tulnud 15kg, surun 60 ära. Ps. ise kaalun 50kg ringis, vanust on 15 ja rinnalihast pole eriti yltse treeninud, aga plaanis on ja 1 nädala treenitud:)! algus seegi:P
  11. Kui palju magate päevas?

    no mul unega kooli ajal ikka väga kehvad lood:) nädalas 3 korda umbes lähen enda väsimuset 2-eks tunniks, magan rahulikult kodus, kui teised õpivad, õpetajad sellega harjunud:) magama saab tavaliselt peale 24.00. Sest peab õpima, no ysna palju on päevi kui saab 1-2 alles magama, hommikul peab kell 7.15 yles tõusma, ja magada saab ainult 5-6tundi. Seda parandada yritan peale kooli 2-3 tunnise uinakuga. Kuigi see on selge et olen kasvu eas ja peax juba 10-11 magama:) Head vana aasta lõppu ja uue algust: soovides m2rtu:)
  12. Vot kus on alles "musklimees"

    no see pole mitte yx põrm muskli moodi:S ilgelt rõve ju, ma olex yli õnnelik kui mul selliseid lihaseid polex:)
  13. Lamadessurumine

    Vanus:15 Rinnalt surumis trenni teinud 6korda, kyll jõuab veel. Kallu on:50,2kg Surumis rekord on 65kg
  14. Jõulu tervitused!!!!!!

    ehhe:) minu pooltki kõigile ilusaid ja rõõmurohkeid jõule:P
  15. Mure

    tänx Marek. Läheb siis iganädalasex trenni tegemisex:P tahet ja viicimist on kyll kuhjaga, loodan varsti tulemusi kah! aitäh kõikigile kes abistavat nõu andsid, kui kellegil on midagi veel lisada, siis loen huviga:P
×