Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Staatuse uuendused posted by Regina Krukovskaja

  1. minu 18 kordust 1 minuti jooksul! :) Põlvitusistest üleshüpped! Reegel on, et käed peavad puusas olema ja istmik peab lähteasendis kandadel olema. Käed jäävad puusa kogu soorituse ajal, kus toimub hüpe poolkükki ja üleshüppesse.Ajaline piirang: harjutuse jaoks on osalejal 1 minut, et sooritada vähemalt 8 korrektset kordust (käed puusas ja istmik kandadel lähteasendis)! #noccobcaa #noccoeesti #teamnocco #hersajakiri...

  2. Hea võimalus ennast lahedate trenni riietega motiveerida ja primeerida!

  3. Jahooo! ON mida oodata! Kanal11 "Trennispikri "uus hooaeg on üles filmitud!2 päeva räiget tööd, higi, naeru ja pisaraid koos ägeda tiimiga! :)eelmiseid osasid saad järel vaadata siit- http://kanal11.ee/vaatasaateid/Trennispikker

  4. Osalen ajakirja Muscle & Fitness - Hers Eesti konkursis BeFit- 2 kuuga bikiini vormi :) midu edusamme saad jälgida blogist

  5. Wow! Selline Hommikune üllatus !

  6. Valmistun juba hoogsalt uueks kevad hooajaks, ning selleks, et motivatsioon ikka pidevalt laes oleks, otsustasin võtta osa ajakirjaMuscle&Fitness - Hers Eesti BeFit konkursist! BeFit: kahe kuuga bikiini-vormi!http://hers.ee/befit/Otsustasin antud konkursisst osa võtta, kuna käsil on dieet ja vaja alla saada vähemnalt 5 kg Aprilli alguseks. See konkurss on minu jaoks väga hea lisa motivatsiooni allikas, mis hoiab mind dieedi ajal rajal. Hetkel on plaanitud kaalula...

  7. Kui ärkad talvistel hommikutel tujukana või tunned et ei ole korralikult välja puhanud, on ilmselt käes aeg näha oma hommikuid uues valguses.https://www.euronics.ee/uudised/22136/valgusteraapia-vabastab-talvemasendusest

  8. Mis on Sinu lemmik Beureri soojendustoode?

  9. OLIMP BCAA - Minu abiline igas trennis! Aitab kõik seeriad kenasti lõpuni teha, kiirendab taastumist, soodustab lihaskasvu Ning vastupidavust!

  10. Audentese Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ Biitsepsi tõstes III koht!Kusjuures biitseps pole mu kõige tugevam külg, absoluutselt ei valmistunud selleks spetsiaalselt ja biitsepsit ma praktiliselt ei treeni, enne seda pole üldse 3 nädalat trenni teinud :) ja biitsepsit teen vaid nii palju kui vahest BodyPumpi jõuan. See muidugi ei õigusta minu III kohta! Naiste biitsepsi tõsted olid võistlussarja kavas esmakordselt ja v...

  11. Audentesi Võistlussarja „Jõusaali TÄHT“ Biitsepsi tõstes III koht!Kusjuures biitseps pole mu kõige tugevam külg, absoluutselt ei valmistunud selleks spetsiaalselt ja biitsepsit ma praktiliselt ei treeni, enne seda pole üldse 3 nädalat trenni teinud :) ja biitsepsit teen vaid nii palju kui vahest BodyPumpi jõuan. See muidugi ei õigusta minu III kohta! Naiste biitsepsi tõsted olid võistlussarja kavas esmakordselt ja v...

  12. Juba homme stardime fitnessi maailmameistrivõistlustele! :)SOOVIN EDU KÕIGILE EESTI KOONDISE LIIKMETELE!Minu kategoorias on 35 naist 20-st riigist! Saab olema põnev!2015 IFBB WORLD FITNESS CHAMPIONSHIPS, BUDAPEST, HUNGARY! http://www.eastlabs.ru/ifbb-chempionaty-mira/1209/world-fitness-championships-bolee-500-uchastnikov

  13. Kes tahtis teada, kuidas jalad ja tuharad trimmi saada?

  14. Soovitan OLIMP vitamiinide ja miniraalide kompleksi väga! Minul näonahk läks väga puhtaks ja ilusaks, varem lõi ikka punne täis, eriti suviti, nüüd pole nendest jälgigi! ;)как говорится-результат на лицо! ;)#olimpsportnutrition #olimpteam

  15. Suurt kõlapinda tekitas bikiinifitnessi kategooria. Kohal olid Eesti absoluutsed tipud ning kohad jaotusid järgmiselt:1. Reet Reimets2. Kristina Nuut3. Agne Kiviselg4. Regina Krukovskaja5. Jekaterina Remets6. Karina Polovnikova7. Jaanika Jelagina8. Jane Tammearu

  16. Samuti suur kõlapinda tekitas bikiinifitnessi kategooria. Kohal olid Eesti absoluutsed tipud ning kohad jaotusid järgmiselt:1. Reet Reimets2. Kristina Nuut3. Agne Kiviselg4. Regina Krukovskaja5. Jekaterina Remets6. Karina Polovnikova7. Jaanika Jelagina8. Jane Tammearu

  17. Bikiini Vormi koos meiega!

  18. Kallid Sõbrad!Tulge Mulle kaasa elama, juba Sel laupäeval Salme Kultuurikeskuses!

  19. Philips DiamondClean- kui soovid tõeliselt valgeid ja terveid hambaid!

  20. UUS iPhone6s! JUBA TÄNA! TULE iPhone6s ÖÖMÜÜGILE Rocca EURONICSISSE!

  21. Olete oodatud kolmapäeva õhtul Lounge Butterflysse vingele MakeUp store üritusele!

  22. Jahoo! Nüüd saab Statoilist tervisliku näksi tee peale! Burgsi ja hot dogi ostjatel pole nüüd ühtegi vabandust! Ja isegi kui tuleb ilge shoksi isu, siis on võimalus teha leebem ja tervislikum valik! Statoil võiks nüüd Ka valgu pannukaid pakkuda kalorivabade kastmetega ja kohviaparaadi üheks valikuks võiks olla- valgu sheik! Kõik vormi!

  23. Yahooo JUBA HOMME! kell 12:00 -Tartu Kaubamajas! Palju ägedaid pakkumisi- panin ise oma kättekestega terve päeva TEIE jaoks parimad palad välja!Mõnus meeleolu ja super team! Hea tuju ja positiivne emotsioon on garanteeritud ning hea hinnaga ost pealekauba! :)Patt oleks mitte läbi astuda- OOTAME Teid!

  24. Иногда ты должен что-то делать только потому, что так правильно. Это бывает неудобн...

×